320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti otsib superstaari

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Algselt postitas jalkameesFCKU Vaata postitust
    beatboxer oli ikka kõige parem http://www.youtube.com/watch?v=bjNTlCIyP9M
    jõle imelik et see edasi sai.. Ikkagi otsitakse ju lauljat, mitte talendiotsijat.

    Kommentaar


      #77
      Miks siis Rivo edasi saab? :seinseinsein:

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas 17 Vaata postitust
        Miks siis Rivo edasi saab? :seinseinsein:
        Välimuse pärast. Sest ta laulis juba siis suht. sitasti ja naiskohtunik( ei mäleta nime) ütles talle, et vaata poiss ette, et sa meid eelvoorus alt ei vea. Aga siis seal ta juhtus ka sattuma tugevasse gruppi.. Aga eks kohtunikud võta ka õppust, et järgmine aasta enam selliseid sitakaevajaid edasi ei päästeta.

        Kommentaar


          #79
          Prantsusmaa beatboxer jõudis päris kaugele välja. Aga ta raibe pani ikka väga hästi ka, kõvasti paremini kui eesti oma. Ma ei viitsi videosid välja otsida, aga pange otsingusse mingi french idol beat box vms, siis näete.
          "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

          RocknRolla (2008)

          Kommentaar


            #80
            Algselt postitas Maekas Vaata postitust
            Prantsusmaa beatboxer jõudis päris kaugele välja. Aga ta raibe pani ikka väga hästi ka, kõvasti paremini kui eesti oma. Ma ei viitsi videosid välja otsida, aga pange otsingusse mingi french idol beat box vms, siis näete.
            näh
            Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas Beaf Vaata postitust
              ja naiskohtunik( ei mäleta nime)
              pede oled, et heidy purgat ei tea või?

              Kommentaar


                #82
                Rivo ei võida, sest tal on nii palju vastaseid kes ei laseks tal mingil juhul finaalis võita.

                Meenutage mingit muusika karikat vms...finaalis oli vist Meie Mees ja Noorkuu. Meie Mees kaotas selle finaali, kuigi peaaegu iga keskmine lollgi teab kummal rohkem fänne on...

                Aga igaljuhul minul on hea meel et see Raimondo välja kukkus. Ta oskab laulda, aga ta on nii igav, et tema esinemise ajal käin ma alati sital ja võileiba tegemas.

                Kommentaar


                  #83
                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  Aga igaljuhul minul on hea meel et see Raimondo välja kukkus. Ta oskab laulda, aga ta on nii igav, et tema esinemise ajal käin ma alati sital ja võileiba tegemas.
                  Jummala õige jutt! Pole meile vaja mingit järjekordset igavat lembelaulikut, kes vileleb nutulaule nagu Sulo.

                  Kommentaar


                    #84
                    halloo. sulo vähemalt ei oska laulda

                    Kommentaar


                      #85
                      Olgem ausad, et tegelikult ei tundu seal olevat ühtegi lauljat, kelle plaati ruttaks kohe netist alla tõmbama, ja ammugi mitte siis poest ostma.

                      Kommentaar


                        #86
                        Kui see Superstaar ära lõpeb, võiks kohe uue saate teha. "Eesti otsib Rivot!".
                        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                        Kommentaar


                          #87
                          pigem siis pärnu 12-13 aastased tüdrukud otsivad rivot

                          Kommentaar


                            #88
                            HAHHAA! mõned mehed on natukene kadedad või mis?

                            Kommentaar


                              #89
                              Kade võib olla näiteks Raimondo lauluhääle pärast või midagi, aga mitte olematu lauluhääle teel saadud fännide pärast.

                              Kommentaar


                                #90
                                te olete kadedad, sest rivo suudab seda, mida paljud teist ei suuda... ja sellepäras ilgute.


                                mina olen rivo üle uhke. tuus tjüüd



                                TE EI TEA MIS ON HEA

                                Kommentaar

                                Working...
                                X