320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Enesetapukirjadevõistlus!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    järgima pilti ja tegema nii

    Kommentaar


      #32
      3 viimast posti:

      See postitus on peidetud kuna nag70 on sinu ignoreeritavate nimekirjas.
      See postitus on peidetud kuna MartOlenAusalt on sinu ignoreeritavate nimekirjas.
      See postitus on peidetud kuna nag70 on sinu ignoreeritavate nimekirjas.

      Ma arvan, et mina võitsin.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        #33
        mida sa ignoreerid. Jääd poolest pullist ilma ju

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          mida sa ignoreerid. Jääd poolest pullist ilma ju
          Mul oli paha tuju ükskord. Ära muretse, mul kvaliteet-Budukas on alles.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Mul oli paha tuju ükskord. Ära muretse, mul kvaliteet-Budukas on alles.
            Sinu õnneks alates homsest postitan vaid ennustus teemasse,kuna minu suur fännklubi on ammu seda oodanud et ma soccerneti jätaks.miks ma pean ennast vihastama selliste abordijäänuste peale kuigi jah enamus kes siis aktiivsed kommijad on normaalsed aga lihtsalt piisab juba mõnest,parem vaikin.
            teie soov on täidetud.homsest on eetris vaid vaikus
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
              Sinu õnneks alates homsest postitan vaid ennustus teemasse,kuna minu suur fännklubi on ammu seda oodanud et ma soccerneti jätaks.miks ma pean ennast vihastama selliste abordijäänuste peale kuigi jah enamus kes siis aktiivsed kommijad on normaalsed aga lihtsalt piisab juba mõnest,parem vaikin.
              teie soov on täidetud.homsest on eetris vaid vaikus
              Olles väga põhimõtte kindel inimene olen ka selle selgeks teind et kui kõik muu alt veab proovin ka neid asju millesse ma kunagi uskund pole
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                Olles väga põhimõtte kindel inimene olen ka selle selgeks teind et kui kõik muu alt veab proovin ka neid asju millesse ma kunagi uskund pole
                ja sinu point on???
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  #38
                  taga otsas, mine vaata

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                    Sinu õnneks alates homsest postitan vaid ennustus teemasse,kuna minu suur fännklubi on ammu seda oodanud et ma soccerneti jätaks.miks ma pean ennast vihastama selliste abordijäänuste peale kuigi jah enamus kes siis aktiivsed kommijad on normaalsed aga lihtsalt piisab juba mõnest,parem vaikin.
                    teie soov on täidetud.homsest on eetris vaid vaikus
                    Sa oled seda juba varem ka lubanud. MIKS ME SIND NÜÜD USKUMA PEAKSIME?

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas nag70 Vaata postitust
                      Tahan ennast nii väga ära tappa...
                      väljamõeldis või mitte, aga nii jubedat elu ei saa küll olla. hekikääridega mune otsast lõikama funny shit



                      aga minu jutt..

                      olime sõpradega sõbra pool ja jõime viina. läksime välja suitsu tegema ja ma olin nii täis, et kukusin pikali. teised mõtlesid, et ah poh, tuleb pärast järgi ja läksid sisse tagasi. väljas oli suht paks lumi ja väga külm. ma jäin sinna magama...
                      ja kui nad hiljem tulid uuesti, olin ma juba väga ära külmunud ja mind viidi arsti juurde. mu alakeha oli täielikult külmunud. sõbrad ütlesid, et oo "kõik saab korda korda" ma ütlesin vastu "AGA TEGELT EI SAA JUU"
                      teatati mu vanematele. arstidel ei jäänud midagi muud üle, kui nad pidid mu jalad ja suguelundi amputeerima. olin haiglas. kõik oli möödas. imelik tunne oli... siis tuli mu tüdruksõber mind vaatama. ta ütles, et jätab mu maha. ma ütlesin talle "käi vittu lits". sõbrad tulid korraks, tõid mulle natuke eelmisest peost krõpsu ja üks ütles, et ta kolib inglismaale. et võibolal kunagi näeb. ma ütlesin talle vastu et "tõmba ja minema siit pedekas"
                      sõbrad lahkusid mu juurest ja ma jäin üksinda hetkeks. peast käis läbi mõte - viin on munn ja mida vittu ma edasi peaksin tegema. mul pole isegi munni. jalgadest rääkimata.
                      tegin endale kindla plaani. lähen enda ratastoolikesega sõitma üksinda ja sõidan sellega järve. hüvasti teiega.




                      no tegelt minu jutt kah suht masendav
                      konto nr saadan pm'iga?

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        3 viimast posti:

                        See postitus on peidetud kuna nag70 on sinu ignoreeritavate nimekirjas.
                        See postitus on peidetud kuna MartOlenAusalt on sinu ignoreeritavate nimekirjas.
                        See postitus on peidetud kuna nag70 on sinu ignoreeritavate nimekirjas.

                        Ma arvan, et mina võitsin.
                        miks ma ignoreeritavate nimekirjas olen ??

                        Kommentaar


                          #42
                          Inimestele piisab ühest Jürvist.

                          Kommentaar


                            #43
                            ilmselgelt ei piisa, selliseid geeniuseid ja naljahambaid peaks siin veel oma 10-15 tükki olema aga ma pole nagu Jürvi, seda ma kahetsen

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                              ja sinu point on???
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                #45
                                top gear ei allggaaaaa, nii kaua peab ootama ja seda unistuste printsessi vaattaaamaaa !!! kuul pähe !!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X