320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Peded laupäeval Tallinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tore

    1010101010

    Kommentaar


      Ma nägin täna nelja meessoost omasooiharat.
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        mis värvi on armastus

        Kommentaar


          Algselt postitas taku* Vaata postitust
          mis värvi on armastus
          Täna igatahes lilla..

          No time for loosers!!

          Kommentaar


            Hommik!

            Ma mõtlesin, et ma olen neljapäevast saati joonud ning ei saa enam aru et mis või kus, aga näen et siin mõned noorsandid end ikka veel rohkem täiega ära kamminud..

            Iseenesest muidu täitsa tore teema ja vaieldamatult teeb mulle üksnes au olla päevakangelasega samast rahvusest ! Samas jääb mulle siin nagu ainut üks asi seletamatuks. Et nagu kui härra nii-nii-nii väga vihkab pedesid, siis kuidas saab härra aksepteerida seda et tema enese rate.ee konto videoprofiilis on ..(pange nüüd hästi tähele härrad-prouad!!! ) .... PALJA ülakehaga noormees... Võtaks nüüd kõik kätest kinni ja aitaks härra kapist välja!

            ja et väga teemast välja ei kalduks, siis midagi meeleolukat ka tänasesse päeva.. http://www.youtube.com/watch?v=dxb5N...eature=related .. lehva-lehva Mehhanisaator!
            Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
            "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

            Kommentaar


              Algselt postitas jazzjansa Vaata postitust
              Hommik!

              Ma mõtlesin, et ma olen neljapäevast saati joonud ning ei saa enam aru et mis või kus, aga näen et siin mõned noorsandid end ikka veel rohkem täiega ära kamminud..

              Iseenesest muidu täitsa tore teema ja vaieldamatult teeb mulle üksnes au olla päevakangelasega samast rahvusest ! Samas jääb mulle siin nagu ainut üks asi seletamatuks. Et nagu kui härra nii-nii-nii väga vihkab pedesid, siis kuidas saab härra aksepteerida seda et tema enese rate.ee konto videoprofiilis on ..(pange nüüd hästi tähele härrad-prouad!!! ) .... PALJA ülakehaga noormees... Võtaks nüüd kõik kätest kinni ja aitaks härra kapist välja!

              ja et väga teemast välja ei kalduks, siis midagi meeleolukat ka tänasesse päeva.. http://www.youtube.com/watch?v=dxb5N...eature=related .. lehva-lehva Mehhanisaator!

              Kui veel vaadata pitidelt riidevalikut, soengut ja kehakeelt ytleks mina ka et poiss on pede mis pede. Tanaval selline vastu tuleb, siis keeraks kindlasti pea ara.

              Kommentaar


                Kuradi peded on minu armastatud kodulinna tänavatel. Kus on politsei? Peded kinni!





                Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

                Parim laul

                Kommentaar


                  Algselt postitas flameas Vaata postitust
                  Kuradi peded on minu armastatud kodulinna tänavatel. Kus on politsei? Peded kinni!
                  peksa pihku, lits.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Milanista Vaata postitust
                    AA,et kui mingi psüühikahäirega massimõrvar liigub ringi,miks peaksid sina temale midagi tegema,kui tema pole sulle midagi teinud.
                    E:ja selle koha pealt ma nõustun,et pedereerimine on haigus
                    Loomulikulg sest ka homod tapavad ju... hea loogika


                    Täiesti haige teema...

                    Jah on rove kui mehed topivad üksteisele tänaval keelt suhu aga sama on ka kui hetero paar paneb pikalt ila kuskil bussipeatuses.

                    Kas te homofoobid üldse teate miks gaypride paraadid alguse said?

                    Ma saaks veel aru kui te gaysid vihkaksite siis kui nad näiteks ameleksid teie maja ees muru peal kui te tahate muru niita ja selle pärast jääb üks laik tegematta... KUIDAS NAD TEID SEGAVAD!?

                    Kommentaar


                      Pede lõi naist http://www.elu24.ee/?id=145726&com=1

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        tsikad ja poikad. mul on tööl dialoog mari-leenu ja tema kolleegi vahel, kus mari-leenule antakse teada, et tema blogipost sellest, kuda galetin talle molli andis, maha võeti.

                        Seal olid umbes read:
                        - kolleeg: me arvasime, et parem oleks praegu vait olla
                        - mari-leen: minge munni
                        - mari-leen: ma sain ju lõuksi!!!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                          Laupäeval tulevad 2100 pederasti Tallinnasse on midagi toimumas?


                          Kommentaar


                            kuidas Mehhanisaator päev, siis möödus pedesid pekstes?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                              kuidas Mehhanisaator päev, siis möödus pedesid pekstes?
                              ootame vastust
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                sai takka vist.

                                aga mul ei ole pedede vastu eriti midagi.
                                jääbgi konkurente vähemaks ja rohkem naisi mulle. JEee..

                                aga mul joppanud, et pole kunagi näinud kahte pede koos, kuskil käest kinni vms.
                                telekast ainult olen näinud!!! järi naela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X