320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mehhanisaatori norimise teema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eks ta natuke üle piiri läks niiehknaa, nagu ma ka paar lehekülge tagasi mainisin. Samas soovitaks noormehele soojalt, et kui ta tuleb mingisse foorumisse, siis võiks seal ikka ringi natuke vaadata esmalt, siis väldib sellist kultuurišokki.

    Kommentaar


      Algselt postitas Sen Vaata postitust
      No vibu, kui sa just eelmisel päeval norid samamoodi nagu pooletoobised sherman, v50 jne siis tõesti.
      Ma ei tea mis siin enne toimunud, eile juhuslikult vaatasin aga see ikka suht nõme ühte inimest niiviisi mõnitada ja tema vanemate kohta rõvedusi pritsida!
      Haiged tüübid! Ja kui tõesti vennal närv üle visanud ja midagi korda saadab siis on juba hilja. Loodan et ta endaga midagi ei tee, lihtsam on neile sitapeadele koht kätte näidata kes heast-peast inimest mõnitavad.
      Jõudu debiilikud!
      Just nimelt vaata, mis ta on varem rääkinud ja seda pedeteemat, Aga sel teemal te olete vist ka ühel meelel ja tiblateemal ka?

      Kommentaar


        Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
        Kust otsat mina nõrganärvi kavaga olen ja endale ma kättkülge ei pane, vibu mida Sa mu vanematele räägid siis, et noh mõnitasime foorumis su poega ja rääkisime teie kohta nilbuysid ja igast paska ja siis nüüd ta hakkas meile vastu jalubas peksa anda, ma olen tõesti imelik inimene julgesin midagi vastu öelda

        E:ma pole mingi emo et ma ennast oksa tõmbaks või lõiguks!
        kuna lopus toonitad et ei tomba ennast oksa siis vabandan et pidasin sind norga narvikavaga inimeseks. olen kindel et suutsid paljusid tublisid inimesi rahustada kes sinu fyysilise tervise parast muretsema hakkasid.
        nii. mida ma ytlen su isale? eks ma yritan ta koigepealt yles otsida ja eks ma siis temaga olleklaasi taga vestlen. millest- eks sa sellest kuule isa kaest. mis puudutab nilbuseid siis sinu jutt igasugustest looma riistadest jne on selge naide teatud mottelaadist. aga edu sulle mehhanisaator. loodan et sa ikka tahad tahelepanu edasi selles foorumis jja postitad ka edaspidi. sest jatta sind tahelepanust ilma kui sa seda tahad ja vajad on juba sinu inimoiguste rikkumine
        keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

        Kommentaar


          Algselt postitas vibu Vaata postitust
          pole absoluutselt seniga nous. kasvoi juba selleparast et tunnistab ise et pole teemaga kursis aga sona votab. loomulikult tuleb arusaada ka sellest et mehhanisaatori puhul on tegemist julge poisiga kes otsib vaid kampa kellega koos pedesid ja russe peksta. parem tiib seni naol on potensiaalne kamp. votkem siis yhendust. mis puudutab minu vcordlemist debiilikutega, siis see puhas selge debiilikute monitamine. minule on see topic siin selgeks naidikuks nii labiilsest narvikavast kui paljust muust. jah- siia on kogunenud need kes ei suutnud valja kannatada mehhanisaatori vagivallale kutsuvaid postitusi. mis puudutab mehha ema siis normaalse hetero motlemisega noor mees tunneks uhkust, et tema ema peale motlemine ajab mehepojad kiima. minule tundub et kapis istuva homo jaoks on probleem selles et piisavalt temast ei fantaseerita. mehhanisaatorist on saanud intolerantsuse vordkuju ja selles pole kyll keegi teine syydi kui ta ise.
          Ma tõesti vibu ei kavatse kõike seda paska siin läbi lugeda, targematki teha.
          Ja selle teema seltskonnast oled sa ainuke keda ma tean, kellega koos oleme pidutsenud ja õlle taga maailmaasju arutanud. Kuidas küll sina siia seltskonda sattusid, et 15 aastast mõnitada? Ise ju suur mees ja 2 poisi isa?
          Aga pange edasi kui teile tundub et ema ja õdede kohta on tore nalja heita.
          Nii palju võiks ikka teada et mina pole Paremast Tiivast, Viies Sektor siiski.
          Ei ole vaja lahmida kui midagi ei tea! Või räägid mulle kus Parem Tiib kaklemas käis? käib?
          Eile nt õhtul mängisime kõik sõbralikult 3h jalkat, nii Viies Sektor kui Parem Tiib, isegi 1 levadia vend oli pundis
          Vastata pole vaja, ma siia teemasse enam ei tule.

          Kommentaar


            mnjaa. pean vabandma koigi parema tiiva ja viienda sektori fannide ees, kellele olen ylekohut teinud. panna yhele voi teisele poolele omaks dtegusid, mida need pole sooritanud on minust alatu. samas voin vaid kinnitada et tulevikus yritan sellistest asjadest nii siin kui ka mujal hoiduda- alustades sellest, et viin end kurssi erinevate fannileeride tegude ja sonadega.
            vibu
            p.s vabandan topicu alustaja ees et teemast vaajas kuid antud ekismused tuleb parandada seal kus nad korda on saadetud.
            keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

            Kommentaar


              Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
              tattpräänik
              -.- -.- -.-

              Kommentaar


                Algselt postitas Sen Vaata postitust
                Ei ole vaja lahmida kui midagi ei tea! Või räägid mulle kus Parem Tiib kaklemas käis? käib?

                Vastata pole vaja, ma siia teemasse enam ei tule.
                Ilmselgelt ära küsi siis midagi kui tagasi ei tule. Isegi siin näinud ja kuulnud, et Parema tiiva liikmed otsivad konflikti igalt poolt ju, tänaval näiteks, Valli baaris oli üks konflikt mingi aeg tagasi, Sillamäel kakeldi, jne jne...

                Kommentaar


                  Algselt postitas allarn Vaata postitust



                  Lahe sonks, kuldsed kuuekümnendad
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    suht legendaarne tüüp juba ... kuigi Tanuast jääb pika puuga maha

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Lahe sonks, kuldsed kuuekümnendad
                      See pilt tehtud siis kui ma olen juba vahepeal paartundi magada jõudnud!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vibu Vaata postitust
                        kuna lopus toonitad et ei tomba ennast oksa siis vabandan et pidasin sind norga narvikavaga inimeseks. olen kindel et suutsid paljusid tublisid inimesi rahustada kes sinu fyysilise tervise parast muretsema hakkasid.
                        nii. mida ma ytlen su isale? eks ma yritan ta koigepealt yles otsida ja eks ma siis temaga olleklaasi taga vestlen. millest- eks sa sellest kuule isa kaest. mis puudutab nilbuseid siis sinu jutt igasugustest looma riistadest jne on selge naide teatud mottelaadist. aga edu sulle mehhanisaator. loodan et sa ikka tahad tahelepanu edasi selles foorumis jja postitad ka edaspidi. sest jatta sind tahelepanust ilma kui sa seda tahad ja vajad on juba sinu inimoiguste rikkumine
                        Mu isa ei joo Agavahet pole

                        Kommentaar


                          Peaksid juuksurit külastam.

                          Kommentaar


                            tuttava tuttav olla tänaval juhuslikult kuulnud, et kaali järv pole meteoriidi kraater vaid mehhakas olla kaevanud selle läbipekstud homodele

                            kus on aga homod ja mis on mehhaka nooruse saladus???

                            that does not make sense!

                            Kommentaar


                              damn, ma tahtsin eriti head nalja teha, aga ma ei julge, et äkki saan jälle peksa. aga mehhakas võiks võtta uue nime ja jätta selle teema nö. folklooriks, kus kõik saavad vabalt nõmetseda

                              Kommentaar


                                Tee nalja.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X