320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mehhanisaatori norimise teema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
    Esiteks see et saa arvad et see jääb jutuks mul on savi mis arvad jne. aga tgelt ma käinud neli aastat teen kakskorda päevas trenni, kui Sa midagi ei tea ära tule ütlema et see bullshit. Ja ma ei taha ennast kiita aga mulle on paljud Eesti no võib ütelda parimad kohtunikud ja treenerid ütelnud et mul on ees suur tulevik ja eriti peale seda kui Eesti mEistriks tulin Kui Sa midagi ei tea siis palun ära aja mingit m õttetut iba

    Palun võta kokku ennast, kuidas sa nii lolli juttu saad ajada. Sa räägid oma suurest tulevikust, kui ise ajad kampasid kokku, et pedesid peksta ja veel igasuguseid inimesi peksta. Sul ei ole mingit tulevikku. Pealegi olen ma ise ka päris pikalt tiirelnud võitlusspordi juures ja ma tean väga hästi mida ma ajan. Ma ei tea ühtegi venda enda trennidest kes on pikemalt asjaga harrastanud ja oleks nii kuked ja ülbed kui sina. Sa vist 4 aastaga liiga palju klobimist järelikult saanud.

    Kommentaar


      Algselt postitas Verbat Vaata postitust
      Sul ei ole mingit tulevikku.
      oih sorri ISa, ei noo kui Verbat ütleb siis nii on Verbat Sa oled mu suur juht ja õpetaja.VERBAT ON ISA Siis hästi, ju ma olen vale seltskonna valinud siis

      Kommentaar


        Algselt postitas Verbat Vaata postitust
        igasuguseid inimesi peksta. .
        JA veel, kus ma neid igasuguseid inimesi peksan siis koguaeg???

        Kommentaar


          Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
          JA veel, kus ma neid igasuguseid inimesi peksan siis koguaeg???
          Mõniaeg tagasi kelkisid alles, kuidas sa ilma põhjuseta kakled. Selles 'pihi, aga ära mölise' teemas.

          Kommentaar


            Nujaa siis polegi minul põhjust on sõpradel ja meie kamp hoiab kokku ja me ei jäta üksteist hätta! VAhet pole, kõik on pro. MA magama headundd.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
              Ma käin kambaga ja üksi, peaegu ilma põhjuseta kaklemas!
              jajah. Ära hiilga oma lollusega enam. Tõesti. Tudu hästi, Tännnu .

              Kommentaar


                Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                oih sorri ISa, ei noo kui Verbat ütleb siis nii on Verbat Sa oled mu suur juht ja õpetaja.VERBAT ON ISA Siis hästi, ju ma olen vale seltskonna valinud siis

                Sellepärast sa surumist saadki, et sa nii lapsikult käitud. Ma ei registreerinud ennast siia foorumisse sellepärast, et siin hakata samamoodi sind mõnitama. Mind ajas lihtsalt närvi kuidas igal pool tõmmatakse võitlusspordi mainet nii alla, sest mingised nolgid (ma ei pea ainult sind silmas) ei suuda sügelevaid käsi poksisaalis ära kasutada, vaid peavad need ka linna peale viima.

                Minu elus on toimunud 1 kaklus ja see oli ka vist 2. või 3. klassis. Nüüd olen ma 25 aastane ja erinevate võitlusaladega tegelenud oma 8-9 aastat. Väga hästi pean vastu, pole mul kordagi tulnud tahtmist kellegile virutada ja pole ka kellegil tulnud tahtmist mulle virutada. Sellepärast ma ei mõistagi mis vajadus on osadel tõestada väljaspool saali oma osavust? Kui mingine räige tõestamispauk siis võta trennis tugevamad vastased v ma ei tea...

                Anyway mina olen oma seisukoha välja öelnud, loodan, et kübekegi jõudis sinuni ka Mehhanisaator. Ja mõtled teist korda ennem kui niisama tõmblema lähed kellegagi.

                PS. ja see igasuguseid inimesi peksta oli üldistus selle kohta kuidas sa foorumis siin koguaeg lubad lüüa teisi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Verbat Vaata postitust
                  võta trennis tugevamad vastased v ma ei tea...

                  Kõvemaid vendi, kui Mehhanisaator pole lihtsalt olemas.
                  Tegelt ka kuule, lihtsalt naljakas on lugeda, kuidas sa pedesi peksma lähed, Dannarile molli kütad, või ilma põhjuseta kakled.

                  Kommentaar


                    Ärge vihastage teda, ta annab teile peksa !!!!!!!!!!

                    hes an dangerous killa

                    Kommentaar


                      Enda arustmaolen aru saanud ja siia foorumisse enam postianud seda mis ennem, ja nüüd tlevad välja kodanikud kes näevad et ma jälle kuskil midagi ütelnud, huvitav lugu küll

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                        Enda arustmaolen aru saanud ja siia foorumisse enam postianud seda mis ennem, ja nüüd tlevad välja kodanikud kes näevad et ma jälle kuskil midagi ütelnud, huvitav lugu küll
                        Siin neid kodanike jätkub.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cáñamo Vaata postitust
                          Ärge vihastage teda, ta annab teile peksa !!!!!!!!!!

                          hes an dangerous killa
                          Ei tea miks kõigile see pilt ette jääb miks mitte see kus teised vennad taustal, ma saan aru et se on naljakas kui inimene magab ja siis ärkab aga nu võiks vahelduseks midagi muud ka panna, kui nii suur vajadus lisada mul pilte siia

                          Kommentaar


                            Mehha sa oled ju siis LEGEND!!!
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Tännu sa peaks õnnelik olema kuna sa elad tänu sellele pildile IGAVESTI !

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cáñamo Vaata postitust
                                Tännu sa peaks õnnelik olema kuna sa elad tänu sellele pildile IGAVESTI !
                                Väga tore uudis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X