320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mehhanisaatori norimise teema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tännu on varsti sama kurikuulus nagu Arnold Oksmaa.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.


      Näe.....need kaks venda arvasid kah,et nad on kõvad poisid.
      Loo moraal:ära mängi rocky balboat,sest vastu võib sattuda Muhhamed Ali.
      Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

      Kommentaar


        Tüüp teeb 2 korda päevas trenni ja siis on veel tahtmist linna peale laiama minna. On need ikka trennid?
        AILTON

        Kommentaar


          Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


          No ja veel üks näide mis juhtuda võib........see rohelise adidase dressikaga vend tundub olevat kah vend kes arvab,et natuke oskab kakelda ning võib ülbitseda.
          Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

          Kommentaar


            Mehhaka lemmik on Billabong.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
              Tüüp teeb 2 korda päevas trenni ja siis on veel tahtmist linna peale laiama minna. On need ikka trennid?
              Sa üks kord aru ma ei käi linna peal laiiamas koguaeg ma käin linnas ültse mitte igapäev ja teiseks kui mul pole tüli on mu sõpradel tüli ja kui on sõpradel on kaminul

              Trennide kohapealt niipalju et arvan et need mingid sitad trennid pole aga kui tahad sellel trenni teemal pikemalt arutada mine muu spordi POksi teemase

              Kommentaar


                Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                Sa üks kord aru ma ei käi linna peal laiiamas koguaeg ma käin linnas ültse mitte igapäev ja teiseks kui mul pole tüli on mu sõpradel tüli ja kui on sõpradel on kaminul

                Trennide kohapealt niipalju et arvan et need mingid sitad trennid pole aga kui tahad sellel trenni teemal pikemalt arutada mine muu spordi POksi teemase
                Sinu kirjaoskus ei ole just kõige parem.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                  Sa üks kord aru ma ei käi linna peal laiiamas koguaeg ma käin linnas ültse mitte igapäev ja teiseks kui mul pole tüli on mu sõpradel tüli ja kui on sõpradel on kaminul

                  Trennide kohapealt niipalju et arvan et need mingid sitad trennid pole aga kui tahad sellel trenni teemal pikemalt arutada mine muu spordi POksi teemase

                  Ei väitnudki et trennid sitad on, iga trenn on kasulik, aga kõik oleneb eesmärkidest. Aga selline käitumine et käid sisuliselt sõprade tülisid lahendamas on juba nagu öeldud spordiala mainet alla viiv ja näitab sind ebaproffesionaalsena.
                  AILTON

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                    Ei väitnudki et trennid sitad on, iga trenn on kasulik, aga kõik oleneb eesmärkidest. Aga selline käitumine et käid sisuliselt sõprade tülisid lahendamas on juba nagu öeldud spordiala mainet alla viiv ja näitab sind ebaproffesionaalsena.
                    MInu eesmärk on peas valmis pandud, aga sõpra ei jäeta ju hätta ja kamp peabgi kokku hoidma, mitte ära jooksma või selja pöörama kui mingi probleem on

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                      MInu eesmärk on peas valmis pandud, aga sõpra ei jäeta ju hätta ja kamp peabgi kokku hoidma, mitte ära jooksma või selja pöörama kui mingi probleem on
                      Mis sinu eesmärk on?

                      Kommentaar


                        aga ma mõtlen, et Mehha on pidevalt siin foorumis, millal tal aega on trennis käia?
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                          MInu eesmärk on peas valmis pandud, aga sõpra ei jäeta ju hätta ja kamp peabgi kokku hoidma, mitte ära jooksma või selja pöörama kui mingi probleem on
                          Kui sa tahad kunagi koondisesse kuuluda või kuhugi jõuda, siis heida mingid kamba mõtted kohe peast.
                          Aga ma arvan et kui vanus kasvab, siis küll ükshetk aru saad, millised valikud teha.
                          AILTON

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                            MInu eesmärk on peas valmis pandud, aga sõpra ei jäeta ju hätta ja kamp peabgi kokku hoidma, mitte ära jooksma või selja pöörama kui mingi probleem on

                            See on iseenesest väga õige suhtumine, et sõpru ei jäeta hätta, aga kui sõbrad ise norivad tüli koguaeg siis ma ütleks, et natuke vale seltskonnaga käid ringi...

                            Kui sulle istub see, sis ok see on sinu asi, aga ära too seda vabanduseks, et sõbrad on hädas sis sa kakled... see on siiski sinu valik kellega sa läbi käid ja seega ka sinu valik ikkagi kakelda tänavatel.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                              MInu eesmärk on peas valmis pandud, aga sõpra ei jäeta ju hätta ja kamp peabgi kokku hoidma, mitte ära jooksma või selja pöörama kui mingi probleem on
                              Probleeme ei lahendata vägivallaga.

                              Kommentaar


                                "Probleeme lahendatakse naljaviskamisega."

                                Minusuguste nõrkade meeste vanasõna

                                Kommentaar

                                Working...
                                X