320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ebasümpaatseim mängija?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Replying to Topic \'Ebasümpaatseim mängija?\'

    Originally posted by mcnamara


    Originally posted by Magpie
    Mehed, kes kasutavad juukselakke ja meiki, rääkimata küünevärvist ja peavärvist jne. on ikka tõelised peded....vähemalt minu arust ja põhjendust ärge küsige.
    Sinu käest ei tuleks mulle pähegi millegi põhjendust küsida. Sinu postitused räägivad enda eest ise. Mõtlemisvõime puudub.
    Vot nii, kus tark nüüd välja ütles, ütlesin, et ei põhjenda ja ei põhjenda nii et mine aga uhkelt pead värvima...

    Kommentaar


      #92
      Replying to Topic \'Ebasümpaatseim mängija?\'

      Hohoi! Mida ytlevad küll selle peale siinsed ühed suuremad juuksegeeli kunnid- Raix ja Rainman!?
      Kas nüüd on nende seksuaalne orientatsioon lõpuks ikkagi kahtluse alla pandud?

      Kommentaar


        #93
        Replying to Topic \'Ebasümpaatseim mängija?\'

        Originally posted by Magpie


        Mehed, kes kasutavad juukselakke ja meiki, rääkimata küünevärvist ja peavärvist jne. on ikka tõelised peded....vähemalt minu arust ja põhjendust ärge küsige.
        Are you calling me a faggot, faggot?
        \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

        Kommentaar


          #94
          Replying to Topic \'Ebasümpaatseim mängija?\'

          Originally posted by Magpie


          Mehed, kes kasutavad juukselakke ja meiki, rääkimata küünevärvist ja peavärvist jne. on ikka tõelised peded....vähemalt minu arust ja põhjendust ärge küsige.
          Ma ütlen kah nüüd esimest korda: see Rapla tatt on ikka paras imbetsill. Ok, mõned ju ikka alati on, aga pikapeale läheb tüütuks.
          Elämä on laiffi!





          Kommentaar


            #95
            Replying to Topic \'Ebasümpaatseim mängija?\'

            Pole hullu, tropikollid...

            Kommentaar


              #96
              Replying to Topic \'Ebasümpaatseim mängija?\'

              Originally posted by iir


              Hohoi! Mida ytlevad küll selle peale siinsed ühed suuremad juuksegeeli kunnid- Raix ja Rainman!?
              Kas nüüd on nende seksuaalne orientatsioon lõpuks ikkagi kahtluse alla pandud?
              Aga kui ma ütlen, et minu arust tundub Raix suht normaalne mees olevat ja mul täiesti pohh, kas ta kannab geeli võim mitte nii kaua kui normaalne mees on, eks? Aga kui kellelgi greendayl ja Artistal tekivad väikesed kompleksid oma pea niisutamisega ja neil nüüd sõimava vaja hakata, siis see on juba nende asi...

              Kommentaar


                #97
                Replying to Topic \'Ebasümpaatseim mängija?\'

                Originally posted by Magpie


                Mehed, kes kasutavad juukselakke ja meiki, rääkimata küünevärvist ja peavärvist jne. on ikka tõelised peded....vähemalt minu arust ja põhjendust ärge küsige.
                Assa, raisk, näedsa, mis nüüd välja tuli. Värvi veel paar korda pead, krt. nüüd olen ma siis tõeline pede. Juhuuuuuuu! Raix, hoia alt, Jollu on minu
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  #98
                  Replying to Topic \'Ebasümpaatseim mängija?\'

                  vaata aga vaata, nyyd ma siis saingi teada, et miks pärast väikest shnapsu Joller ilusaks muutub... nii et Smuti, tema pärast tuleb meil veel võistlus!
                  aga mis seal salata, mina ja Rainman oleme jah geeli ja juuksevärvi maaletoojad ning myyme seda hullu vaheltkasuga Smutile ja teistele non-hetero suunitlustega topsidele..
                  The other line moves faster.

                  Kommentaar


                    #99
                    Replying to Topic \'Ebasümpaatseim mängija?\'

                    paljud topsid kes on ise jubekoledad peavad alati neid sägasid kes enda välimuse eest hoolitsevad homodeks/pervideks.. thats life :P
                    Pärtel Tomberg

                    isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                    http://www.isepankur.ee
                    info@isepankur.ee

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Ebasümpaatseim mängija?\'

                      Originally posted by MLS


                      Kõik inglased, portugallased, hispaanlased ja kuradi ladina-ameeriklased(eriti brasiillased) on kõige ..............!!!!!

                      Hispaanlased ruulivad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                      Heas mõttes muidugi

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Ebasümpaatseim mängija?\'

                        Magpie sa geeli ei kasuta?
                        Muidu jah lahe sain ka teada, et olen, siis üks nendest, kes geeli kasutavad. Normaalne, aga siiski pedeks vôi homoks ma ennast ei pea, seega pead pettuma Magpie Kôik ei ole nii ilus ja helge nagu sulle paistab. Ühesônaga astusid jälle ämbrisse.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Ebasümpaatseim mängija?\'

                          Originally posted by Arse


                          Jälkusest jooksevad alati judinad üle selja, kui kuulen sõnapaari Francesco Totti.
                          1. Kasutab ohtralt mingeid möginaid nii et juuksed nävad välja nagu oleks alatiselt pesemata.
                          2. Mees eirab täielikult gravitatsiooni, iga puudutuse peale kukub ja maandub alles karistusalas, nõudes veel pisarsilmi pennalt.
                          3. Ta mängib AS Romas ja kannab seal koos teiste pe*edega liibuvat maikat.

                          Veel ei meeldi Hernan Crespo, sest ükskord kaotasin megapanuses hea summa raha tema pärast. On oinas! Ennustasin kolme mängu tulemust (võit, viik või kaotus), kõik laabus viimasepeal hästi ja kaks minutit enne mängude lõppu olid seisud nii nagu ma ennustasin kuni ta asja tuksi keeras. Raha kaotasin küll 25 kronsa, aga võites oleksin kuskil 600 saanud. Reetur!

                          Jube! Mees kasutab juuksegeeli
                          Kuidas Totti, siis gravitatsiooni eirab? Kas gravitatsioon ei ole mitte see jõud, mis maale ligi tõmbab? Gravitatsiooni eirates peaks ta taevas hõljuma.

                          Kaotasid Crespo pärast 25 krooni No kaeba ta siis kohtusse

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Ebasümpaatseim mängija?\'

                            ta peaks ju olema gravitatsiooni lemmiklaps
                            Pärtel Tomberg

                            isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                            http://www.isepankur.ee
                            info@isepankur.ee

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Ebasümpaatseim mängija?\'

                              Originally posted by SleepWalking


                              Originally posted by Arse
                              2. Mees eirab täielikult gravitatsiooni, iga puudutuse peale kukub ja maandub alles karistusalas, nõudes veel pisarsilmi pennalt.
                              lugupeetud ohmoon, langemine tähendab seda, et tal on erilised gravitatiivsed võimed, mitte ta ei eira seda ... gravitatsiooni eiramine tähendaks maa külgetõmbejõu sfäärist väljumist ning lendamist avakosmosesse, mida minu nähes pole küll ühegi jalgpalluriga juhtunud

                              Kui gravitatsiooni ei ole mis sind siis avakosmosesse tõmbab? Imelik.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Ebasümpaatseim mängija?\'

                                Huvitavad moest ja füüsikas nõretavad vaidlused! Mina arvan, et juuksezelee kasutamine käib käsikäes gravitatsiooni probleemiga, sest kui pea on täidetud heeliumiga aitavad lisakilod zeleed meest maapeal hoida. Ja mida paksemalt seda sitta on, seda paremini saab peale pealööki juukseid kohendada. Ja-jaa, igal asjal on oma põhjus, olgu see siis kui nilbe asi tahes.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X