320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ebasümpaatseim mängija?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Ebasümpaatseim mängija?\'

    otsustasin siis oma kasinat postituste arvet veidi suurendada.
    mulle on ebasympaatne beckham
    (mitte sellep2rast, et ta \"ilus poiss\" on).
    pole kunagi meeldinud, kuigi
    peab nentima, et m6nikord tulevad tal tsenderdused
    ja karistusl88gid v2ga h2sti v2lja.

    t2nan t2helepanu eest!
    # 21 - El Flaco

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Ebasümpaatseim mängija?\'

      Originally posted by Blackeyed
      otsustasin siis oma kasinat postituste arvet veidi suurendada.
      mulle on ebasympaatne beckham
      (mitte sellep2rast, et ta \"ilus poiss\" on).
      pole kunagi meeldinud, kuigi
      peab nentima, et m6nikord tulevad tal tsenderdused
      ja karistusl88gid v2ga h2sti v2lja.
      Ei saagi nüüd kohe täpselt aru, miks ta siis sinu jaoks nii ebasümpaatne on.
      Seepärast, et vahel need tsenderdused ei tule päris hästi välja?
      Vaikus

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Ebasümpaatseim mängija?\'

        Originally posted by überalles


        Huvitavad moest ja füüsikas nõretavad vaidlused! Mina arvan, et juuksezelee kasutamine käib käsikäes gravitatsiooni probleemiga, sest kui pea on täidetud heeliumiga aitavad lisakilod zeleed meest maapeal hoida. Ja mida paksemalt seda sitta on, seda paremini saab peale pealööki juukseid kohendada. Ja-jaa, igal asjal on oma põhjus, olgu see siis kui nilbe asi tahes.
        Sa oled ikka nii lahe mees!
        \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Ebasümpaatseim mängija?\'

          Originally posted by Marca


          Originally posted by Arse


          Jälkusest jooksevad alati judinad üle selja, kui kuulen sõnapaari Francesco Totti.
          1. Kasutab ohtralt mingeid möginaid nii et juuksed nävad välja nagu oleks alatiselt pesemata.
          2. Mees eirab täielikult gravitatsiooni, iga puudutuse peale kukub ja maandub alles karistusalas, nõudes veel pisarsilmi pennalt.
          3. Ta mängib AS Romas ja kannab seal koos teiste pe*edega liibuvat maikat.

          Veel ei meeldi Hernan Crespo, sest ükskord kaotasin megapanuses hea summa raha tema pärast. On oinas! Ennustasin kolme mängu tulemust (võit, viik või kaotus), kõik laabus viimasepeal hästi ja kaks minutit enne mängude lõppu olid seisud nii nagu ma ennustasin kuni ta asja tuksi keeras. Raha kaotasin küll 25 kronsa, aga võites oleksin kuskil 600 saanud. Reetur!

          Jube! Mees kasutab juuksegeeli
          Kuidas Totti, siis gravitatsiooni eirab? Kas gravitatsioon ei ole mitte see jõud, mis maale ligi tõmbab? Gravitatsiooni eirates peaks ta taevas hõljuma.

          Kaotasid Crespo pärast 25 krooni No kaeba ta siis kohtusse
          ma pakun et see \"liibuv maika\" on tänapäeva jalgpalli arvestades isegi parem kui \"mitte-liibuv-maika\" sest koguaeg kistakse särgist jne....
          ja juukse lakid on kuidas on,hetkeline ühiskond ongi selline....wot kui targasti üeldud....

          aga teemast siis:mulle ei meeldi tipp-jalgpallist kodanik figo,maksti tema eest ju suurt raha aga just viimasel ajal pole suutnud midagi korda saata ja kukub ka raisk kergelt...
          minevikust,mängijatest kes enam ei mängi, ei meeldi mulle maradona,oli ta ju supper mängumees aga arvab andast nagu liiga palju.muidugi on temperament ka vastav aga kui ta hakkab ütlema et aimar (väga hea mängija) on ainus kelle vaatamise eest ta piletiraha maksma oleks nõus & ütles ta ju ka peale MM-i finaali,et finaalis tegid sakslased nii halba mängu et ta pole veel nii halba saksamaakoondist veel näinud.....mäng ise oli ju normaalne et mitte öelda ilus......siis kohal tuletaks ka meelda kuidas zico ise kunagi MM finaalis värava lõi............
          buy the ticket, take the ride.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Ebasümpaatseim mängija?\'

            oliver kahn on ikka puudega või on ta lihtsalt pool elu hullumajas passinud.nägu on ka täis karjutud
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Ebasümpaatseim mängija?\'

              Originally posted by H.M Murdock
              siis kohal tuletaks ka meelda kuidas zico ise kunagi MM finaalis värava lõi............
              Asoo...oot oot oot... Sinu postitustest on muidugi midagi raske aru saada, aga Zico lõi MM-finaalis värava????? Brasiilia Zico, Socratese ja Falcao kaasaegne???? Äkki tuletad mullegi meelde, mis aastal selline imelugu juhtus.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Ebasümpaatseim mängija?\'

                Originally posted by mcnamara


                Originally posted by H.M Murdock
                siis kohal tuletaks ka meelda kuidas zico ise kunagi MM finaalis värava lõi............
                Asoo...oot oot oot... Sinu postitustest on muidugi midagi raske aru saada, aga Zico lõi MM-finaalis värava????? Brasiilia Zico, Socratese ja Falcao kaasaegne???? Äkki tuletad mullegi meelde, mis aastal selline imelugu juhtus.

                nagu maradona,kelle hüüdnimi ka zico on...ma mõtlesin sellega MM-finaali väravat inglismaa vastu...käega väravat....
                buy the ticket, take the ride.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Ebasümpaatseim mängija?\'

                  Originally posted by H.M Murdock
                  nagu maradona,kelle hüüdnimi ka zico on...ma mõtlesin sellega MM-finaali väravat inglismaa vastu...käega väravat....
                  Vot see on päeva parim nali!

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Ebasümpaatseim mängija?\'

                    Originally posted by Magpie


                    Originally posted by H.M Murdock
                    nagu maradona,kelle hüüdnimi ka zico on...ma mõtlesin sellega MM-finaali väravat inglismaa vastu...käega väravat....
                    Vot see on päeva parim nali!

                    ok panin puusse.....tänan et seda naljaga võtad......väike põhjendus:nägin telekast et maradona poeg hakkab ka palli taguma...vist tv3\'st....järgmine päev oli sportnetis pealkiri:\"zico poeg hakkab jalgpalluriks\" vms....ilma mõtlemata kirjutasin ka siia.....juhtub...vabandust
                    buy the ticket, take the ride.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Ebasümpaatseim mängija?\'

                      idioot. ei pea kõike ka uskuma kui telekast rägitakse

                      muide maradona poeg mängib juba ammu jalgpalli. doh..

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Ebasümpaatseim mängija?\'

                        Einho, telekat tasub uskuda, aga sa Murdock ära ole nii rumal ja mõtle edaspidi oma postituste üle. Kõik teavad, et Zico ja Maradona on erinevad inimesed, see, et sa ükskõik mis põhjusel nad sassi ajasid, näitab, et sa seda küll ei teadnud, aga noh...ära ole nii kuradi naiivne..kui öeldakse ühel kanalil \"John\", teisel \"on\" ja kolmandal \"loll\", siis ei tähenda see, et John on loll. Kui sa aru saad, mida ma mõtlen..mõttetus jätta...

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Ebasümpaatseim mängija?\'

                          isegi see et kulik see aasta avamängus võiduvärava lõi, ei vähenda minu pessimismi selle mehe suhtes. forresti viitsimatuse pärast oma koibi liigutada on mitu korda hääl ära karjutud..
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Ebasümpaatseim mängija?\'

                            Originally posted by madman666
                            Ei saagi nüüd kohe täpselt aru, miks ta siis sinu jaoks nii ebasümpaatne on.
                            Seepärast, et vahel need tsenderdused ei tule päris hästi välja?
                            ei.
                            kuulan südame häält...
                            # 21 - El Flaco

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Ebasümpaatseim mängija?\'

                              Originally posted by Marca


                              Originally posted by Arse


                              Jälkusest jooksevad alati judinad üle selja, kui kuulen sõnapaari Francesco Totti.
                              1. Kasutab ohtralt mingeid möginaid nii et juuksed nävad välja nagu oleks alatiselt pesemata.
                              2. Mees eirab täielikult gravitatsiooni, iga puudutuse peale kukub ja maandub alles karistusalas, nõudes veel pisarsilmi pennalt.
                              3. Ta mängib AS Romas ja kannab seal koos teiste pe*edega liibuvat maikat.

                              Veel ei meeldi Hernan Crespo, sest ükskord kaotasin megapanuses hea summa raha tema pärast. On oinas! Ennustasin kolme mängu tulemust (võit, viik või kaotus), kõik laabus viimasepeal hästi ja kaks minutit enne mängude lõppu olid seisud nii nagu ma ennustasin kuni ta asja tuksi keeras. Raha kaotasin küll 25 kronsa, aga võites oleksin kuskil 600 saanud. Reetur!

                              Jube! Mees kasutab juuksegeeli
                              Kuidas Totti, siis gravitatsiooni eirab? Kas gravitatsioon ei ole mitte see jõud, mis maale ligi tõmbab? Gravitatsiooni eirates peaks ta taevas hõljuma.

                              Kaotasid Crespo pärast 25 krooni No kaeba ta siis kohtusse
                              Mitte 25 krooni ei tee tigedaks vaid hoopis saamata jäänud 600 EEK. Selle eest oleks ikka tiba õlletada saanud.
                              Lisaks Tottile on mul nüüd ka üks teine ebasümpaatne jalgpallur. See kriipsujuku, kes seal uues nike reklaamis on. Täitsa tobe, et tal see pea otsast ära käib.Ei tea kas tal on nende soccerneti emotikonidega ka mingit pistmist? Vähemalt pole tal juukseid kuhu zeleed määrida.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Ebasümpaatseim mängija?\'

                                Effenbergi raibe kohe yldse ei istu,6nnex teda enam näha ei ole(vist nyyd saksamaa 1 divisjonis wolfsburgi ridades),n2rvihaige nagu ta on.Siis MUIDUGI terve Vene koondis nind m6ned eestimaal pallivad venelased eesotsas kulikuga.


                                .......totti imeb kah t2iega....

                                Kommentaar

                                Working...
                                X