320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    VP FB lehel tehtud pöördumise vastus:

    Täname kirja eest! Tegu oli tehnilise veaga, mis nüüdseks on lahendatud. Palun võtke vastu meie vabandused ja täname teid kannatlikkuse ja mõistva suhtumise eest!
    Kreit saksess

    PS. Miks karika üleandmise tseremooniat lõpuni ei näidatud?

    Kommentaar


      Algselt postitas tpx Vaata postitust
      Miks karika üleandmise tseremooniat lõpuni ei näidatud?
      Täname kirja eest! Tegu oli tehnilise veaga, mis nüüdseks on lahendatud. Palun võtke vastu meie vabandused ja täname teid kannatlikkuse ja mõistva suhtumise eest!

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust

        Täname kirja eest! Tegu oli tehnilise veaga, mis nüüdseks on lahendatud. Palun võtke vastu meie vabandused ja täname teid kannatlikkuse ja mõistva suhtumise eest!
        touché

        Kommentaar


          viaplay-lt saabus kiri, kus sooviti tagasisidet.
          Alright..
          Kuniks tuli küsimus nr2 ja millele järgnes..(pildirida all)

          aitäh viaplay. Te ei suuda isegi küsitlust teha.
          You do not have permission to view this gallery.
          This gallery has 3 photos.

          Kommentaar


            Mul sellest lambitiimide mikihiirekarikast põdramaal üsna savi, aga eile ei saanud sarju ka vaadata, pakkus pidevalt vaatamiseks nii kolmandikku episoodidest. Ülejäänud olid kuskile kadunud Hea programm!

            e: A kui ma tahaks mingil arusaamatul põhjusel seda mängu järelvaatamisest vaadata, siis hetkel on see türgi või mingite muude mongolite keeles.

            Kommentaar


              Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
              Mul sellest lambitiimide mikihiirekarikast põdramaal üsna savi, aga eile ei saanud sarju ka vaadata, pakkus pidevalt vaatamiseks nii kolmandikku episoodidest. Ülejäänud olid kuskile kadunud Hea programm!

              e: A kui ma tahaks mingil arusaamatul põhjusel seda mängu järelvaatamisest vaadata, siis hetkel on see türgi või mingite muude mongolite keeles.
              klõuss inaff. see on islandi keel

              Kommentaar


                Keegi siiski viitsib seal tegeleda kokkukeeratud pasa silumisega ,sest super cup järelvaadatamises on mustad kohad asendatud " please stand by" kirjaga ja Islandi kommentaar algab nii hilja, et kõik jama on juba möödas .

                Kommentaar


                  Imetabasel kombel on Telia suutnud minu telekasse pista Viaplay äpi. Võimas, nüüd soovi korral mäng ilma jamata telekas.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Imetabasel kombel on Telia suutnud minu telekasse pista Viaplay äpi. Võimas, nüüd soovi korral mäng ilma jamata telekas.
                    Oota räägi lähemalt. Telia-tv’s on eraldi viaplay rakendus nüüd?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Herr Vaata postitust
                      Oota räägi lähemalt. Telia-tv’s on eraldi viaplay rakendus nüüd?
                      Paistab nii. Navigeerimine veidi keeruline, aga saab hakkama.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Imetabasel kombel on Telia suutnud minu telekasse pista Viaplay äpi. Võimas, nüüd soovi korral mäng ilma jamata telekas.
                        Ai kahju, pahavara ka Teliasse jõudnud. Elisa elamus is the winner

                        Kommentaar


                          Huvitav. Leedsi mängul on leedu-. Fulhami mängul aga eestikeelsed kommentaarid.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Huvitav. Leedsi mängul on leedu-. Fulhami mängul aga eestikeelsed kommentaarid.
                            Leedsi mängule ei jagunud kommentaatorit. Martin ei soovinud näiteks.

                            Kommentaar


                              Dannari Geograafia minutid

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Imetabasel kombel on Telia suutnud minu telekasse pista Viaplay äpi. Võimas, nüüd soovi korral mäng ilma jamata telekas.
                                Ei tea kuidas Telia selle sinna siis pistis, minu telekas seda igatahes pole. Helistasin eile Telia-sse ja küsisin selle kohta. Lubati uurida ja saata vastus. Täna tuli e-mailile see lubatud vastus: "Telia peab Viaplayga läbirääkimisi, aga hetkel on tulemused lahtised. Niipea kui täiendavat infot saabub, anname teada."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X