320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust

    Yo, mitmes Westons?
    Kaine, päris mitmed kuud juba. ööpäev üleval ja suht sama tunne on nagu HW. Mis muidu nii joogine tundus ka, näed sheffieldi jälgimiseks paremaid alternatiive sama raha eest või? Vargus ei loe.

    Kommentaar


      Mingitest Eleven Sportsidest ja asjadest ei tahetud midagi õppida v, niimoodi jäävadki siia vaid pangad ja poed pidama.

      Kommentaar


        Järvela lükati ka kõrvale?

        Kommentaar


          Algselt postitas plastic Vaata postitust

          Kaine, päris mitmed kuud juba. ööpäev üleval ja suht sama tunne on nagu HW. Mis muidu nii joogine tundus ka, näed sheffieldi jälgimiseks paremaid alternatiive sama raha eest või? Vargus ei loe.
          Sheffieldi ei näe Viaplayst üldse, seda Inglismaa seitsmendat liigat seal eriti ei kanta.

          Sheffield Unitedi eest maksin eelmine hooaeg päris mitu korda klubile 10 naela, et kodulehelt mängu näha, sest Divaris enamikke mänge ei näidata.

          Üldiselt lükkasin aga teenuse käntselisse, millalgi detsembri keskel saab läbi ka. Premmi piraatülekanded on piisavalt head, et pole mõtet võõrkeelsete ülekannete eest maksta.

          Kommentaar


            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust

            Sheffieldi ei näe Viaplayst üldse, seda Inglismaa seitsmendat liigat seal eriti ei kanta.

            Sheffield Unitedi eest maksin eelmine hooaeg päris mitu korda klubile 10 naela, et kodulehelt mängu näha, sest Divaris enamikke mänge ei näidata.

            Üldiselt lükkasin aga teenuse käntselisse, millalgi detsembri keskel saab läbi ka. Premmi piraatülekanded on piisavalt head, et pole mõtet võõrkeelsete ülekannete eest maksta.
            Viskab varsti ōhtulehe subscriptioni ka cancelisse ja loen redditist screene vōi vōtan kasutan sōbra ettevōtte accounti vm.

            Viimasega meenub muidugi tōsieluline lugu, kus kpmg accounti alt mingi 9ne punt luges mingi 4 aastat praktiliselt kogu eesti tasulist meediat.

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic Vaata postitust

              Viskab varsti ōhtulehe subscriptioni ka cancelisse ja loen redditist screene vōi vōtan kasutan sōbra ettevōtte accounti vm.

              Viimasega meenub muidugi tōsieluline lugu, kus kpmg accounti alt mingi 9ne punt luges mingi 4 aastat praktiliselt kogu eesti tasulist meediat.
              Üheksa on amatööridele.

              Mõni aasta tagasi toimis igal pool riigikantselei@riigikantselei.ee ja parooli Riigikantselei. Mõnda aega hiljem toimis Postimehes kuid mart.raudsaar@postimees.ee parooliga Postimees.

              Muide, sõbra kontoga peaks vist vähemalt Delfit ja Õhtulehte ka täitsa korrektselt lugeda saama. Kui ma õigesti mäletan, saab sõber nelja inimesega oma lugemisõigust jagada. Kui Delfi ja Õhtuleht peaksid aga ühtäkki hakkama soomekeelseid lugusid avaldama, siis ma ei teaks, miks kellelgi Eesti neid tellimusi vaja oleks.

              Kommentaar


                Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust

                Üheksa on amatööridele.

                Mõni aasta tagasi toimis igal pool riigikantselei@riigikantselei.ee ja parooli Riigikantselei. Mõnda aega hiljem toimis Postimehes kuid mart.raudsaar@postimees.ee parooliga Postimees.

                Muide, sõbra kontoga peaks vist vähemalt Delfit ja Õhtulehte ka täitsa korrektselt lugeda saama. Kui ma õigesti mäletan, saab sõber nelja inimesega oma lugemisõigust jagada. Kui Delfi ja Õhtuleht peaksid aga ühtäkki hakkama soomekeelseid lugusid avaldama, siis ma ei teaks, miks kellelgi Eesti neid tellimusi vaja oleks.
                Keel keeleks. See on argument alles täna.

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic Vaata postitust
                  Eestis ei ole senimaani olnud (ja nüüd paraku ilmselt ka ei tule) paremat bang for buck teenust kui Viaplay.
                  Tõde

                  Magava kauboi suhu viski ei jookse.

                  Kommentaar


                    Mul on pigem hea meel, et jätkavad. Väike laps on kodus ja kommentaatoreid niikuinii suurt ei kuule. Kahju vaid, et mitu eestlast tööotsast ilma jäid. Ülekantavate liigade valik on aga minu jaoks just sobiv - kunagi tulevikus midagi sellist enam ei tule. Sport 3 peale kolimine tähendaks sõda korvpalliülekannetega, mis alati samal ajal, pealegi huvitab neid ainult CL ja Premier.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Ma siinkohal plasticuga ühes paadis.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Ainult aktsepteeritav lahendus on kõik ülekanded Eesti keeles ja vaba valik valida millal ja kus sa tahad midagi vaadata - ehk konkreetse liiga samal kellaajal toimuvad mängud peavad kõik olevad nähtavad, vabanduseta.

                        Ainult see on aktsepteeritav lahendus - ja koondise mängud peavad olema koos pika stuudio, ekspertide ja taktika lauaga nagu igalpool. Lisaks suurturniirid samal tasemel kui ERR'is.

                        Kui sa nendele ei suuda vastata, siis võta oma teenus ja kao siit.

                        Kommentaar


                          ViaGay FB postitus:
                          "Ülekannete õiguste ostmine ning nende uuendamine muutub ajaga aina kallimaks. Maailmatasemel meelelahutuse pakkumiseks peame meiegi seetõttu oma toodet vahel muutma.
                          Täna, homme ja uuel aasta ei oota Viaplay kliente ees muutused. Kui me saame teada, et tulevikus peaks midagi uut toimuma, siis anname mõistagi sellest kõigile teada.​"

                          Kommentaar


                            Tahtsin just kirjutada, et kõige hea kõrval kipub lõpuks domineerima ikkagi pohhuism, see FB postitus seda kenasti ilmestab.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                              Ainult aktsepteeritav lahendus on kõik ülekanded Eesti keeles ja vaba valik valida millal ja kus sa tahad midagi vaadata - ehk konkreetse liiga samal kellaajal toimuvad mängud peavad kõik olevad nähtavad, vabanduseta.

                              Ainult see on aktsepteeritav lahendus - ja koondise mängud peavad olema koos pika stuudio, ekspertide ja taktika lauaga nagu igalpool. Lisaks suurturniirid samal tasemel kui ERR'is.

                              Kui sa nendele ei suuda vastata, siis võta oma teenus ja kao siit.
                              Need on väga naljakad nõudmised. Fakt on ju, et Viaplay omab näitamisõigusi ja nemad otsustavad. Võimalik, et EM-i osas tulevad mingid erikokkulepped (ja Eesti koondise mängude puhul on tõenäoliselt EJL midagi ka lepingusse kirja pannud), aga nõuda igale suvalise võõramaisele liigamängule eestikeelset kommentaari on küll liig.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Ma olen nõus kuus kasvõi 60€ maksma, lihtsalt näidake mulle faking 1440p/4K kvaliteediga ülekannet kus on kas eesti või ingliskeelsed kommentaarid! Ma ei ole kasvanud ülesse Yle-ga ega mõika soome keelt ja kui mul on vaja keset mängu aeg-ajalt teleka eest nt kööki/vetsu vm joosta, because of A/B/C reasons ning kui samal ajal pistab telekast mõni põder karjuma, siis mind häirib see, et ma ei saa mitte emmigi aru (kas ma magasin just mõne hea hetke maha ja peaks tagasi jooksma ASAP or something else)...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X