320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Noh, suures plaanis mingi 40+ harjumuste pärast ilmselt keegi ei võitlegi, vaid pigem sellepärast, et kuidas olla järgmise maksva põlvkonna seas võitja. Nooremad maksavad contenti eest lihtsamalt ja nemad ei istu niivõrd teleka, vaid voogedastuse (telefonid jms) taga. Seega on igasugu kaablifirmad ja meiesuguste undamine, kes igasuguse "mulle ei meeldi" või "miks ma pean kaks klikki teistpidi tegema" peale streami otsima hakkavad, turundusosakondi nii väga ei koti.
    nõus et noored on nõus maksma contenti eest kergemini, ja Netflix ning Spotify tundub loogiline toode nende jaoks, kas aga ka jalgpall ja sport üldisemas plaanis, pigem kahtlen. TV3 Spordis pole infot kuidas vanusegrupiti näiteks jalgpalli vaadati?
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      See on lihtne, aga kuna pole antud asutuse töötaja, siis ei hakka seda kirjutama. Aga käib üldiselt kiiremini, kui telekapuldil nusserdamine (just see skrollimine, et telekas mängib asi X, samal ajal lehitsed äpis asju ja kui miskit põnevamat leiad, siis vahetad pilti). Ehk ainus erisus ongi see, et puldi ja teleekraani asemel kasutad programmi valimiseks mobiiltelefoni.

      See jaur "ma ei oska ja mulle ei meeldi" meenutab veidi ühe ajalehe toimetust aastal 2017, kus prinditi valmis lugu välja, pandi lauale ja sealt siis toimetaja võttis selle lugemiseks. Seejärel pandi püsti elektrooniline programm, kus kirjutaja saatis loo süsteemi ja sealt sai toimtaja selle kohe enda arvutist lahti teha ja parandused sisse viia. Sellepeale jaurasid vanemad korüfeed, et neil on nüüd rohkem tööd ja selle eest peaks rohkem palka saama. Ehk siis fullretard hädaldamine.
      Misasi käib kiiremini??? Mul käis viimased kümme aastat spordi vaatamine käib umbes nii. Telekas sisse lülitada, 5 sekundit laeb, klõps kas nr1 ETV spordiülekanne või 21 Kruusvara. Ajakulu nullist-sajani 5.1 sekundit. Mänguajad on nagunii peas. Eriti hoolikalt õpetas sisselülitamist ajastama K2 Klavani periood. Patriotismist ikka vaatasin ka, aga liiga vara kohale jõudes oli ajuvähi oht kohe punases tsoonis. Telekapuldiga kuskil menüüdes skrollida... johhaidiii milleks see veel vajalik peaks olema

      Ja siis see turundushelbekeste jutt kuidas noored on see õige sihtgrupp. No johhaidii jälle. Noored on hea grupp selles mõttes, et mingit uut saasta võtavad turundusega peale lennates tõesti kergemini omaks. Aga nad on ka kindlasti kõige ebastabiilsem kliendibaas. Paar kuud kasutavad ja siis leiavad midagi uut ja huvitavat. Kui nad just mingid miljonärivõsukesed ei ole, on nad just see sihtrupp kes tõesti vahetab operaatorit mõne euro pärast mitu korda paari aasta jooksul. Et siis saadame vanema maksujõulisema ja stabiilsema kliendi pikalt, sest et noored on tulevik?

      Kommentaar


        Algselt postitas vendetta Vaata postitust
        Misasi käib kiiremini??? Mul käis viimased kümme aastat spordi vaatamine käib umbes nii. Telekas sisse lülitada, 5 sekundit laeb, klõps kas nr1 ETV spordiülekanne või 21 Kruusvara. Ajakulu nullist-sajani 5.1 sekundit. Mänguajad on nagunii peas. Eriti hoolikalt õpetas sisselülitamist ajastama K2 Klavani periood. Patriotismist ikka vaatasin ka, aga liiga vara kohale jõudes oli ajuvähi oht kohe punases tsoonis. Telekapuldiga kuskil menüüdes skrollida... johhaidiii milleks see veel vajalik peaks olema
        Netflixi ja teiste asjade vahel, et kui muid asju ka vaatad. Ala telekavast skrollides mingit filmi otsides või siis kuskilt netflixist vahepeal jne. Et küsimus ongi selles, et millena sa enda telekat näed - kas siis sellena, kuskohast vaadata kahte telekanalit ja sporti või siis on sul valik pildi jaoks palju suurem. Nutiteleris on ju eri lahendused ja minu jaoks isiklikult on telefonitsi asjade valimine lihtsam ja loogilisem, kui telekast eri asju lahendada.

        Kommentaar


          See on arusaadav. Lihtsalt see üldine jutt kipub alati sinna suunda kiskuma kuidas mingid jube ägedad uued tehnoloogiad on ja kes ajaga kaasas käi on rumalad maakad. See on täiesti arvestatav osa vaatajatest, kes vaataksid just minu stiilis. Kanalinupp-juba vaatan, ei mingit lisakrobaatikat. See on umbes sama teema, et tänapäeval on kõik erinevad võimalused teksti tarbida. Audioraamatud, e-lugerid ja nii edasi. Mingi täiesti arvestatav osa inimkonnast eelistab aga endiselt võtta oma käega riiulist päris paberist raamatu ja lugeda seda samamoodi nagu juba herr Gutenbergi ajast peale on tehtud.

          Kommentaar


            Algselt postitas vendetta Vaata postitust
            See on arusaadav. Lihtsalt see üldine jutt kipub alati sinna suunda kiskuma kuidas mingid jube ägedad uued tehnoloogiad on ja kes ajaga kaasas käi on rumalad maakad. See on täiesti arvestatav osa vaatajatest, kes vaataksid just minu stiilis. Kanalinupp-juba vaatan, ei mingit lisakrobaatikat. See on umbes sama teema, et tänapäeval on kõik erinevad võimalused teksti tarbida. Audioraamatud, e-lugerid ja nii edasi. Mingi täiesti arvestatav osa inimkonnast eelistab aga endiselt võtta oma käega riiulist päris paberist raamatu ja lugeda seda samamoodi nagu juba herr Gutenbergi ajast peale on tehtud.
            Absoluutselt. Selle vastu ma ei vaidlegi, aga täpselt sama teavad ka tegelased Viasatis, kus sisuliselt ei nähta Gutenbergi meetoditel elavate inimeste püüdmisega vaeva, kuna see ei tasu ära. Suurem osa läheb valutumalt asjaga kaasa, saab selle pildi kätte ja mingid tüübid siis kas muutuvad ise või jauravad foorumis, kuidas nemad elada oskavad, aga, näe, firmad ei saa sellest aru.

            Kommentaar


              enda samsungi teleris on viaplay app mille lahti tegemine käib ka klõpsti puldiga, tundub veits selline pseudo probleem ngl

              Kommentaar


                Täna Benficat näitab või ikka ei pea seda asja tellima?

                Kommentaar


                  Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                  Täna Benficat näitab või ikka ei pea seda asja tellima?
                  Näitab, a Taani keelse kommentaariga

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Näitab, a Taani keelse kommentaariga
                    Siin peaks juba Etv sekkuma.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Näitab, a Taani keelse kommentaariga
                      Päriselt või? Nojah, siis minu raha endiselt ei saa...

                      Kommentaar


                        Aa, need teised mängud on taanikeelse kommentaariga ainult?
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Aa, need teised mängud on taanikeelse kommentaariga ainult?
                          Nii mulle äpp näitab.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Siin peaks juba Etv sekkuma.
                            ETV ei sekku enam varsti kuhugi.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Kas premier league kommentaaridega tulevikus on natukene plaan kvaliteedile ka rōhku panna vōib on samasugune budget mode patrick festival seal nagu viimased aastad tv3 spordis?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Kas premier league kommentaaridega tulevikus on natukene plaan kvaliteedile ka rōhku panna vōib on samasugune budget mode patrick festival seal nagu viimased aastad tv3 spordis?
                                Keda sa kuulata tahaksid kommenteerimas?
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X