320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Keda sa kuulata tahaksid kommenteerimas?
    Mul ei olegi reaalselt nagu persoonieelistusi ja ma ei tahtnud ka lahmida. Mis mul tv3 spordist nagu Premieriga on jäänud mulje, et osade jaoks (tegelt põhimõtteliselt kõigi) on see selline give my money ja ma olen oma kaks tundi ära. Tullakse kuskilt töölt kiiresti stuudiosse klapid pähe võetakse flashscore vms lahti 3 minutit enne ülekannet ja stoiliselt loetakse nagu uudiseid peale ja seda nädalast nädalasse. Vahest nv on mõni vähe reipam.

    Tv3 spordis on ju ilmselgelt inimesed, kes on jalkas sees ja pädevust küll, aga on arusaada, et see fookus pole ikka absoluutselt ikkagi igapäevaselt kommenteerimisel ja see ka tihtipeale tegelikult mõjutab mängu vaatamist. Viaplay võiks leida rohkem inimesi ehk kellel paneks see kommenteerimine rohkem silma särama ja tooks ülekandesse ka elu

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Mul ei olegi reaalselt nagu persoonieelistusi ja ma ei tahtnud ka lahmida. Mis mul tv3 spordist nagu Premieriga on jäänud mulje, et osade jaoks (tegelt põhimõtteliselt kõigi) on see selline give my money ja ma olen oma kaks tundi ära. Tullakse kuskilt töölt kiiresti stuudiosse klapid pähe võetakse flashscore vms lahti 3 minutit enne ülekannet ja stoiliselt loetakse nagu uudiseid peale ja seda nädalast nädalasse. Vahest nv on mõni vähe reipam.

      Tv3 spordis on ju ilmselgelt inimesed, kes on jalkas sees ja pädevust küll, aga on arusaada, et see fookus pole ikka absoluutselt ikkagi igapäevaselt kommenteerimisel ja see ka tihtipeale tegelikult mõjutab mängu vaatamist. Viaplay võiks leida rohkem inimesi ehk kellel paneks see kommenteerimine rohkem silma särama ja tooks ülekandesse ka elu
      Nõus. Anname parima.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Seniajani on meeles, kui Klavan läks Cagliarisse ja vist K12 hakkas kontinendi parimat liigat näitama ning Tofoa võttis kätte ja õppis Cagliari nime õigesti hääldama. Kõrge viiekas!
        See oli sinnamaani muidu mingi Kagliaari vms?
        20 LEGEND

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Vot seda ei mäletagi. Äkki oli Kaljaari.
          Ennemuistsel ajal oli ikkagi Kagliaari, millest sai hiljem Kaljaari.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Õudne on lugeda, kui paned kirjavahemärgi ETTE tühiku, aga mina ka ei saanud hakkama iphonest Philips 50PUS6503/12 telekasse pildi saatmisega. Telekas ütles, et on vaja Miracast'i, mille jaoks App Storest midagi head ei leidnud. On küll mõned tasulised variandid, mis aga kirjelduses ei maini kordagi Philipsit. Ja nii jäänudki! Seniajani vaatan vanakoolimehena läpakas -> HDMI -> telekas.
            Ega sellisel puhul, kui telekas ise ei toeta AirPlay protokolli, midagi head teha polegi. Variant on osta AppleTV purk, mis iseenesest on täitsa hea toode, aga jah täiendavat vidinat on ikkagi vaja.

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              Aa, need teised mängud on taanikeelse kommentaariga ainult?
              Jep, ka mina avastasin sama väikese puuduse. Keelt valida saab, on valida kas taani keel või siis taani keel

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Noh, suures plaanis Netflix ju töötab ilma vajaduseta enda sisu müüa kaablifirmale. Ehk netikaabel ja mis iganes jääb oluliseks, et tagada veebikvaliteeti, AGA sisutootjal ei ole mingit vajadust hakata müüma kaablifirmale sisu. Nad saavad kliendini muudmoodi ka.

                Sama asja teine ots on see, et ma tahaks isiklikult Telialt ainult netti, aga nad ikka topivad mulle seda kuradi digiboksi ja muud paska kaasa. Ma nagu reaalselt ei vaja seda. Loogika oleks, et ma maksan Teliale lihtsalt kaabli ja neti eest, ülejäänud paketid tellin vastavalt enda soovidele - spotifyst muusika, netflixist filmid, Go3-st telekanalid ja viaplayst mingi spordi. Elu lill ja asi ok, aga praegu pean ma justkui sunniviisiliselt tellima mingi telepaketi, et mul kindlasti oleks ETV+, mingid suvalised venekeelsed kanalid ja kogu muu pask, mida ma mitte kunagi ei vaata.
                Siin veits on terminid sassi läinud. Ma saan aru, et sina mõistad kaablifirma all n-ö vana kooli kaabeltelevisooni operaatorit, a'la nagu kunagi alguses oli Starman, cox-kaabel teleka taha ja pilt ees. Mina pidasin kaablioperaatori all silmas suvalist tänapäevast sideoperaatorit a'la Telia, Elisa, STV, kes siis pakub nii puhast sideteenust kui ka erinevaid lisasid nagu IPTV, voogedastus, jms.

                Kas Teliaga ikka peab seda digiboxi soetama minu arust saab ka võtta vaid sideteenuse ehk siis interneti. Jah, nende IPTV teenuse tarbimiseks võib võtta digiboxi, aga juba kindlasti rohkem kui aasta saab reaalajas TVd vaadata suvalisest seadmest TeliaTV äppiga. Minu teade selleks ei pea isegi olema Telia võrguühendust.

                Kommentaar


                  Algselt postitas tpx Vaata postitust
                  juba kindlasti rohkem kui aasta saab reaalajas TVd vaadata suvalisest seadmest TeliaTV äppiga. Minu teade selleks ei pea isegi olema Telia võrguühendust.
                  Aasta pluss vähemalt aasta veel ja ühendus polnud oluline. Mina vaatasin Prantsusmaal sedasi, kusjuures netileping oli pausil.
                  20 LEGEND

                  Kommentaar


                    Elisa tõi turule uue põlvkonna androidil põhineva digiboksi, mis töötab igas võrgus ja kus peaks Viaplay ka sees olema. https://majandus.postimees.ee/731752...mu-vorra-edasi

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                      Elisa tõi turule uue põlvkonna androidil põhineva digiboksi, mis töötab igas võrgus ja kus peaks Viaplay ka sees olema. https://majandus.postimees.ee/731752...mu-vorra-edasi
                      Viaplay on seal selles mõttes sees, et sinna saab installeerida kõiki Google Play Store'i äppe, sh. Viaplay oma. Selles mõttes on seal ka näiteks Go3, Netflix jms sees.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas lenc Vaata postitust
                        Viaplay on seal selles mõttes sees, et sinna saab installeerida kõiki Google Play Store'i äppe, sh. Viaplay oma. Selles mõttes on seal ka näiteks Go3, Netflix jms sees.
                        Ehk siis see on hea asendus neile, kellel pole smart-tvd?
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Ehk siis see on hea asendus neile, kellel pole Android TVd?
                          parandasin. suvalise teleritootja smart tv on täiesti kasutu, sest keegi ei viitsi Eesti turul igale telerimargile eraldi äppi ehitada. see digiboks oleks vast alternatiiv uue androidiga teleri ostmisele.

                          Kommentaar


                            ma saan aru et kui Samsungi teleris Smart-TV olemas, siis pole igasugu Chromecastidel ja teistel lisavidinatel eriti mõtet?
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                              ma saan aru et kui Samsungi teleris Smart-TV olemas, siis pole igasugu Chromecastidel ja teistel lisavidinatel eriti mõtet?
                              Pole uute Samsungidega kogemust, aga raudpolt on mõne aasta pärast jälle nii, et neil uus smart tv väljas ja vana jääb unarusse. Kui saab Google Playst äppe juurde laadida, siis pole hullu, kui ei saa, siis on puhas Android TV parem, muidu pead ikka uusi teenuseid läbi lisavidinate hakkama tarbima.

                              Kommentaar


                                Kes tahab inimlikku vastust kogu sellele pikale mulale, mis siin on.

                                Kui te kasutate igapäev telekat (, netflixid, go3/viaplayd), siis ärge laske endale kuskil ma ei tea mis crappe firmasid e esmaspäevadel netipoodides odavalt külge määrida ja hiljem chromecastide ja asjadega jamada ja pilt on ka nagu ta on + vastupidavus.

                                Igapäevane asi väärib ka investeeringut ja ostke endale Sony telekas uuem (soovitavalt Oled) ja on pikkadeks aastateks igasugune lisavidinate ja muu säärane jama kadunud.


                                Siin on hetkel umbes selline olukord, et oh Dacia on hea odav auto ja ma sõidan igapäev autoga, aga kas keegi oskab soovitada kompaktset jalgratast, mida saaks auto pagassis igaksjuhuks kaasa vedada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X