320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viaplay Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Kes tahab inimlikku vastust kogu sellele pikale mulale, mis siin on.

    Kui te kasutate igapäev telekat (, netflixid, go3/viaplayd), siis ärge laske endale kuskil ma ei tea mis crappe firmasid e esmaspäevadel netipoodides odavalt külge määrida ja hiljem chromecastide ja asjadega jamada ja pilt on ka nagu ta on + vastupidavus.

    Igapäevane asi väärib ka investeeringut ja ostke endale Sony telekas uuem (soovitavalt Oled) ja on pikkadeks aastateks igasugune lisavidinate ja muu säärane jama kadunud.


    Siin on hetkel umbes selline olukord, et oh Dacia on hea odav auto ja ma sõidan igapäev autoga, aga kas keegi oskab soovitada kompaktset jalgratast, mida saaks auto pagassis igaksjuhuks kaasa vedada.

    Cool story. Väidad et sa ei kasuta digiboxi?

    Kommentaar


      Kuidas keegi vaatab? Praegu vaatan läbi go3 boksi ja meeletult hakib, nett ise mingi 40alla.
      Edit. Tundub et boksis asi siis, lg teleri äppist jookseb kenasti.
      Keegi Sony TV seda kasutab palun andke tagasisidet, plaanis telekavahetuskuu teha.

      Kommentaar


        Algselt postitas käbi Vaata postitust
        Kuidas keegi vaatab? Praegu vaatan läbi go3 boksi ja meeletult hakib, nett ise mingi 40alla.
        Edit. Tundub et boksis asi siis, lg teleri äppist jookseb kenasti.
        Keegi Sony TV seda kasutab palun andke tagasisidet, plaanis telekavahetuskuu teha.
        Siiani olen vaadanud telefon-> TV.

        Kuna ostsin endale kunagi teleka, mis ei ole Android, aga muus osas täidab kõik mu soovid, siis kavatsen selle Elisa uue boksi tellida. Eks annan märku, kuidas toimib, kui keegi teine enne jaole ei jõua.

        Ma tahaks loota, et see saab olema umbes sama mugav lahendus, kui "võtan puldi ja valin kanali", sest vaatamata sellele, et pean ennast võrdlemisi suureks nutisõbraks, siis lineaartelevisiooni "valin kanali ja asi tahe" on minu jaoks ikkagi päris oluline.

        Kui nad selle Viaplay sinna boksi mugavalt on ära pakkinud, siis on see päris hea müügiargument Elisale kui operaatorile.

        Elame näeme.

        Kommentaar


          Algselt postitas Jonas Vaata postitust

          Kuna ostsin endale kunagi teleka, mis ei ole Android, aga muus osas täidab kõik mu soovid, siis kavatsen selle Elisa uue boksi tellida. Eks annan märku, kuidas toimib, kui keegi teine enne jaole ei jõua.
          Ootan sinu tagasisidet. Kunagi, kui 7 aastat tagasi nüüdseks juba vanasse korterisse kolitud sai, siis vanemad kinkisid suure teleka, mis pole aga android. Töötab kõik kenasti, aga need tänapäeva funktsioonid puuduvad.

          Ja eriti loll küsimus, kas sellele Elisa uuele boksile saan ma ka Youtube äppi tõmmata?
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            See Elisa "uus" boks on ju sama täiesti tavaline android boks nagu kõik teisedki ala go3 oma. Või mis seal selle uueks ja uhkemaks teeb? Xiaomi boksi kiidetakse muidu.

            Kommentaar


              Algselt postitas käbi Vaata postitust
              See Elisa "uus" boks on ju sama täiesti tavaline android boks nagu kõik teisedki ala go3 oma. Või mis seal selle uueks ja uhkemaks teeb? Xiaomi boksi kiidetakse muidu.
              Äkki kordusest vaatamine? Ma tegelt ei tea.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas käbi Vaata postitust
                See Elisa "uus" boks on ju sama täiesti tavaline android boks nagu kõik teisedki ala go3 oma. Või mis seal selle uueks ja uhkemaks teeb? Xiaomi boksi kiidetakse muidu.
                Xiaomi oma olen ka uurinud, aga kuna teenusepakkuja on eniveis Elisa ja vahetama ei kipu, siis pigem mugavuse teema. Äkki tuleb välja, et on asjalik ka.

                Youtube peaks ikka sees olema, kui ta eniveis android box oma olemuselt on. Rõhutan sõna "peaks".

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jonas Vaata postitust
                  Xiaomi oma olen ka uurinud, aga kuna teenusepakkuja on eniveis Elisa ja vahetama ei kipu, siis pigem mugavuse teema. Äkki tuleb välja, et on asjalik ka.

                  Youtube peaks ikka sees olema, kui ta eniveis android box oma olemuselt on. Rõhutan sõna "peaks".
                  Ootan su tagasisidet.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Re @ telekavaataja ja Jonase diskussioon - ulme, mis hiina keele oskusi ja tegevusi vajab täna mingi suvalise jalgpallimängu vaatamine.

                    Mingid boxid, huinjaad ja Go69-d. Suffel, vaatab siis striime edaspidi. Selle kohta saab vähemalt 1. googledamisega vastuse. Ma täpselt see keda mõnu kirjeldas, aga no persse, kui sa tahad teenust müüa, siis klient võiks alguses intuitiivselt aru saada, mida teha tuleb.

                    Suk it.

                    Ja ma senimaani väga aus tellija oma elus olnud. Kõik ajalehed ausalt tellitud koju, paketid-jutud. Exceli ostan ka juurde jne.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      Re @ telekavaataja ja Jonase diskussioon - ulme, mis hiina keele oskusi ja tegevusi vajab täna mingi suvalise jalgpallimängu vaatamine.

                      Mingid boxid, huinjaad ja Go69-d. Suffel, vaatab siis striime edaspidi. Selle kohta saab vähemalt 1. googledamisega vastuse. Ma täpselt see keda mõnu kirjeldas, aga no persse, kui sa tahad teenust müüa, siis klient võiks alguses intuitiivselt aru saada, mida teha tuleb.

                      Suk it.

                      Ja ma senimaani väga aus tellija oma elus olnud. Kõik ajalehed ausalt tellitud koju, paketid-jutud. Exceli ostan ka juurde jne.
                      Mul on samamoodi, kui küsida, et millist telekat osta. Tulevad mingid oledid, nutiTV-d ja mingid asjad veel. Nahh, ma tahan lihtsalt telekat vaadata ju!

                      Kommentaar


                        Pluss üks
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          ostke lihtsalt uus sony teler(loodetavasti jõuab minu oma neljapäevaseks mänguks ka kenasti kohale), seal android 9 endas sees olemas juba ja pole midagi enam lisaks vaja
                          Edit. ehk siis tglt jõutakse ringiga tagasi sinna kui kunagi oli antenn telekas ja kanalid olid teleka sees. Nüüd on telekad kiiremad, korralik os peal ja kanalid(äpid) on varsti jälle kõigil kenasti teleris.

                          Kommentaar


                            Androidi poisid ajavad mingit paska siin jälle. Androidi versioonid samamoodi vahetuvad ju ja võib-olla paar generatsiooni saad uuendada, siis kaob telerimudelilt tugi ära. Äpid aga tehakse uue versiooni peale ümber ja sitsid lõpuks ikka Chromecasti ümber. Selles osas väga vahet pole, kas ostad LG/Samsungi nende oma süsteemiga või mingi Androidi teleri.
                            20 LEGEND

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vtp Vaata postitust
                              Androidi poisid ajavad mingit paska siin jälle. Androidi versioonid samamoodi vahetuvad ju ja võib-olla paar generatsiooni saad uuendada, siis kaob telerimudelilt tugi ära. Äpid aga tehakse uue versiooni peale ümber ja sitsid lõpuks ikka Chromecasti ümber. Selles osas väga vahet pole, kas ostad LG/Samsungi nende oma süsteemiga või mingi Androidi teleri.
                              see on vahe puhta androidi ja mingi tootja muditud androidi vahel. teleefonidega sama, nt Samsungi võid mõne aasta pärast prügikasti visata alati (äratuskellaks kõlbavad ka). aga ausalt ma ei tea (pole uurinud), kas/millistel teleritootjatel on nö puhas android, mida saaks uuendada, ilma et nad ise peaks vahele arendama. tootjate enda smart tv-d on veel palju piiratumad, sest siis sa istudki nende äpivaliku peal.

                              Kommentaar


                                Aasta on 21 ja Meistrite Liiga nägemiseks peavad olema kõvemad nutiteadmised. Progress!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X