320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Autogrammid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Autogrammid\'

    Originally posted by vandersell


    Jalgpalluritest- Poomi oma, vanal koondise särgil (pole peale seda pesnud aga varsti vist peab) ja E-Iiri mängupiletil, poolte Tshehhi koondise omad kes olid ´99a valikmängul, sh. Nedved, Poborsky, Koller.
    Noh ja siis on veel mingi hulk kergejõustiklaste-kümnevõistlejate omi sellest ajast kui kergeraksukohtunik olin- Nool, Dvorak, Chmara ja veel mõned.
    Vahetan Rinat Dassaevi oma Pohlaku autogrammi vastu.

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Autogrammid\'

      Mul on figo oma ja eestalste omad ka.
      Üks ainus pall ja 22 vihast meest see on jalgpall!!

      http://fcigiliikur.com/

      Fc Igiliikur
      Jk Järvakandi Tribling
      FC Flora kehtna jalgpallikool

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Autogrammid\'

        Originally posted by greenday


        Küsimus neile, kellel on koondise särgil autogrammid - kas te neid särke ei pese?

        Mul oli kunagi poomi oma, aga enam pole
        Oli särk autogrammidega(Pjipers, Pohlak, Poom ja Piiroja)
        Käis 2 korda pesus enam pole autogrammidest midagi alles
        Fc Uuemõisa

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Autogrammid\'

          Minu kõige südamelähedasem signatuur on vast Niall Quinni autogramm mu Sunderlandi seljakoti peal. Muidugi Erki Noole kolme erineva vastu see ei saa, rääkimata siis juba mürka persest või kuusmaa aivarist.
          Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Autogrammid\'

            Shay Giveni oma särgi peal - t6si, see hakkab juba vaikselt ära kuluma. Kuskil kodus peaks Iiri-mängu kavas olema ka Clinton Morrison, kelle otsa ma staadionilt ära minnes komistasin.
            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
            The Special One

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Autogrammid\'

              Mul veel kunagi paar aastat tagasi saadud Virge Naeris koos fotoga ja Erki Nool samamoodi!
              Fc Uuemõisa

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Autogrammid\'

                mul isiklikult on Keane(Robbie), Hooijdonk,Overmars,Zenden,F.de Boer,Quinn,Harte,Sonck! Aga tahax meeletult veel oma lemmik mängija oma Bergkamp.
                juhei!! go Arsenal!

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Autogrammid\'

                  Originally posted by Jaan


                  Shay Given, Clinton Morrison.
                  ...

                  Originally posted by Jaan


                  Shay Giveni oma särgi peal - t6si, see hakkab juba vaikselt ära kuluma. Kuskil kodus peaks Iiri-mängu kavas olema ka Clinton Morrison, kelle otsa ma staadionilt ära minnes komistasin.
                  Ma tõesti imetlen su järjekindlust
                  Jalgpallihaigla patsient #172
                  Diagnoos: raskekujuline futboliit

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Autogrammid\'

                    Mul on välismaallastest Zidane\'i (Juventuse), Beckhami ja kõikide Liverpooli mängijate autogrammid.
                    Eestlastest on mul Poomi, Operi, Zelinski, Lemsalu, Viikmäe, Terehhovi, Rooba, ning kõikide florakate autogrammid.

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Autogrammid\'

                      Ega sa juhuslikult ei taha Beckhami oma ära müüa, kui tahad siis paljuga? Sami oma tahaks ka.

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'Autogrammid\'

                        See on ikka väga väärtuslik, aga 200 krooniga võin maha müüa. Jõulud ju.
                        See Sami autogramm on mul koos teiste Liverpooli mängijate omaga ühe 6 lehelise kaustiku sees (hooajast 00/01). See on veel väärtuslikum, aga kõik on müüdav, ning hinnaks 500.

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'Autogrammid\'

                          Zidane\'i autogramm! *ila voolab*
                          \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'Autogrammid\'

                            Originally posted by Rainman


                            Originally posted by Jaan


                            Shay Given, Clinton Morrison.
                            ...

                            Originally posted by Jaan


                            Shay Giveni oma särgi peal - t6si, see hakkab juba vaikselt ära kuluma. Kuskil kodus peaks Iiri-mängu kavas olema ka Clinton Morrison, kelle otsa ma staadionilt ära minnes komistasin.
                            Ma tõesti imetlen su järjekindlust
                            Oh, s*it! Ajab ennastki naerma. Proovime hoogu maha v6tta.
                            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                            The Special One

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'Autogrammid\'

                              Originally posted by zoolazorts


                              Originally posted by raido


                              Mul on välismaallastest Zidane\'i (Juventuse), Beckhami ja kõikide Liverpooli mängijate autogrammid.
                              Mismoodi sa need omale hankinud oled?
                              Hakka nyyd teid veel õpetama:
                              1) Loe Sporditähte, kus avaldatakse avalduse peale kuulsuste autogramme
                              2) Kirjuta kiri valmis
                              3) Osta ymbrik ning margid
                              4) Postita ära, ning jää autogrammi ootama

                              Ma olen ka saatnud kirja Roberto Carlosele, Figole, Raulile, Saviolale, Ronaldole, Nestale, Tottile ning teistele, aga vähesed nagu Beckham, Zidane jt saadavad tagasi.
                              Inglismaalt on seni alati vastused tagasi tulnud, aga Hispaaniast ja Itaaliast harva. Võibolla ei oska nad inglise keelt, sest ma olen kõik kirjad kirjutanud inglise keeles.

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'Autogrammid\'

                                Originally posted by raido


                                Originally posted by zoolazorts


                                Originally posted by raido


                                Mul on välismaallastest Zidane\'i (Juventuse), Beckhami ja kõikide Liverpooli mängijate autogrammid.
                                Mismoodi sa need omale hankinud oled?
                                Hakka nyyd teid veel õpetama:
                                1) Loe Sporditähte, kus avaldatakse avalduse peale kuulsuste autogramme
                                2) Kirjuta kiri valmis
                                3) Osta ymbrik ning margid
                                4) Postita ära, ning jää autogrammi ootama

                                Ma olen ka saatnud kirja Roberto Carlosele, Figole, Raulile, Saviolale, Ronaldole, Nestale, Tottile ning teistele, aga vähesed nagu Beckham, Zidane jt saadavad tagasi.
                                Inglismaalt on seni alati vastused tagasi tulnud, aga Hispaaniast ja Itaaliast harva. Võibolla ei oska nad inglise keelt, sest ma olen kõik kirjad kirjutanud inglise keeles.
                                Aga kas tegu on trükitud allkirjadega või meest oma käega kirjutet?
                                \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X