320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Autogrammid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'Autogrammid\'

    Liverpooli omad on kindlalt kõik trükitud, aga need Beckhami ja Zidane omadel on võibolla ise kirjutatud. Liverpooli koha pealt veel niipalju, et ma saatsin autogrammisoovi Owenile, ning kirjutas ise ka tagasi, ning saatis väikese brozüüri teiste Liverpooli mängijate autogrammidega ka.
    Kui ma kirjad olen saatnud, siis pole ma mingit lisa ümbrikku ega marke kaasa saatnud.
    Ega need vaesemad klubid vist eriti ei tahagi autogrammi sooviga kirju saada.

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'Autogrammid\'

      Mis lapselalin...
      Kes see sulle ise tagasi saadab midagi? Tuleb konveierilindilt, mingi kohalik stjoopa kleebib aadressi ümbrikule peale ja posti. Ükski vend ei kirjuta tuhandeid autogramme, selle asemel et oma miljoneid laiaks lüüa.
      Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'Autogrammid\'

        Need ei ole isekirjutatud - kirjateel saadetakse trükitud kraami. Isekirjutatud autogrammi saad siis kui kohtad Zidane\'i tänaval.
        \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'Autogrammid\'

          Mul on kodus kuskil Poomi oma ja ükskord sai miskisele Flora-trükisele ka enamuste flora jalgpallurite omad võetud, see settis kuskile vetet ära laua peal, nii et Poom on mui ainus vara, müün teokarpide eest.
          See kiri siin on all

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'Autogrammid\'


            krt, oleks seda teadnud et siit autogramme ostetakse - oleks võibolla mõned kogunud.
            Ise ei oske nendega küll midagi ette võtta.
            memer of Gaskoff fan club

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'Autogrammid\'

              Originally posted by indrek

              krt, oleks seda teadnud et siit autogramme ostetakse - oleks võibolla mõned kogunud.
              Ise ei oske nendega küll midagi ette võtta.
              Selline asi nagu emotsionaalne väärtus ei ütle midagi? Võib-olla olen lihtsalt melanhoolne inimene aga aeg-ajalt mulle meeldib vanu asju vaadata ja meenutada sellega seotud sündmusi.
              Supplies!

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'Autogrammid\'

                Vaadake ja otsustage!

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'Autogrammid\'

                  Originally posted by vandersell


                  Originally posted by indrek

                  krt, oleks seda teadnud et siit autogramme ostetakse - oleks võibolla mõned kogunud.
                  Ise ei oske nendega küll midagi ette võtta.
                  Selline asi nagu emotsionaalne väärtus ei ütle midagi? Võib-olla olen lihtsalt melanhoolne inimene aga aeg-ajalt mulle meeldib vanu asju vaadata ja meenutada sellega seotud sündmusi.


                  Kas selleks fotodest ei piisa. Ütleme ets ul oleks Urmas Hepneri, Pierre Littbarski vms möödund aja staari autogramm - kas see tekitaks kuidagi emotsionaalseid väärtusi. kui tekitab on tore. Mul millegipärast ei tekita. Ega ma siis sellepärast et ma autogrammide emotsionaalsetest väärtustest ise aru ei saa, ei suhtu kuidagi sellesse atogrammiärisse halvasti. Lihtsalt üllatusin, mida kõike tänapäeval ei müüda.
                  memer of Gaskoff fan club

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'Autogrammid\'

                    Originally posted by indrek

                    Ütleme ets ul oleks Urmas Hepneri, Pierre Littbarski vms möödund aja staari autogramm - kas see tekitaks kuidagi emotsionaalseid väärtusi. kui tekitab on tore. Mul millegipärast ei tekita.
                    Tõsi, mainitun nimed ei tekita mingit emotsiooni, sest pole selle generatsiooni inimene. Aga vaata: Operi, Zelinski, Poomi, Zidane, Sheareri või kelle iganes nimed tekitavad 20-30, ka 50 aasta pärast küll emotsioone. 50 aasta pärast ei tea noored Operist ehk midagi, mul aga on hea meenutada... Loomulikult oleks hea kui autogramm oleks pildi peal, siis ehk viib mu nõder aju nime ja kirja kokku
                    Supplies!

                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'Autogrammid\'

                      Kuule Raido kui Beckhami autogramm on originaal ostaks ma selle 200 eeguga 100% ära , aga kui see on trükitud siis eriti see mind ei huvita. Saad sa kuskilt kindlalt teada kas see on originaal või mitte?

                      Kommentaar


                        #41
                        Replying to Topic \'Autogrammid\'

                        Originally posted by suskar


                        Kuule Raido kui Beckhami autogramm on originaal ostaks ma selle 200 eeguga 100% ära , aga kui see on trükitud siis eriti see mind ei huvita. Saad sa kuskilt kindlalt teada kas see on originaal või mitte?
                        Igatahes ta näeb kyll välja nagu originaal aga...Ma kyll ei tea, kuidas seda kindlaks teha. Kas pildist ei piisand?
                        Kui sa ei taha, siis ära taha.

                        Kommentaar


                          #42
                          Replying to Topic \'Autogrammid\'

                          Võin teile kinnitada, et see ei ole Beckhami oma käega kirjutatud. Trükikunst on väga arenenud tänapäeval.
                          \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                          Kommentaar


                            #43
                            Replying to Topic \'Autogrammid\'

                            no kui rahavs ärpleb siin trükitud autogrammidega siis mul on kõigi eelmisel aastal aston villa mänginud pallurite autogrammid

                            Kommentaar


                              #44
                              Replying to Topic \'Autogrammid\'

                              kust te neid autogrammr saate?P.S:ma ei taha loll tunduda
                              buy the ticket, take the ride.

                              Kommentaar


                                #45
                                Replying to Topic \'Autogrammid\'

                                Originally posted by mura


                                kust te neid autogrammr saate?P.S:ma ei taha loll tunduda
                                On olemas autogrammiaadressid, kuhu saadad kirja palvega. Sporditähes võib neid leida näiteks. Kui kuskil öeldakse, et send SASE, siis see tähendab Self Addressed Stamped Envelope ehk saa pead saatma ümbriku rahvusvaheliste postimarkidega...
                                \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X