320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Autogrammid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Alvaro Arbeloa autogramm on ainult olemas.

    Kommentaar


      Kunagi sai ka autogramme jahitud. Kokku neid vist mingi 200 ringis.

      1990. aastal maailmameistriks tulnud Saksamaa LV koondis on täies koosseisus olemas.

      90-ndate staaridest näiteks: Ravelli, Brolin, Gullit, R. De Boer, Preud´homme (vinge pühendusega), Leonardo, Lechkov (Saksamaa unistused 1994. aasta MM-il purustanu), Litmanen, Shearer, Ince, R. Baggio jne jne.
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        reimi oma on. tegijam mees kui paljud supestaarid minu jaoks. ning pärast belgia mängu küsisin arsenali särgile vermaeleni autogrammi. üldiselt pole viitsind vaeva näha tegelt selle nimel.
        “We all feel that hunger in football. With Cruyff, it was different. He deepened and changed the hunger so you became conscious of why you are getting better.”

        Kommentaar


          Ma sain täna postkasti Manchester Unitedi läbi ajaloo top3 mängija Eric Djemba-Djemba autogrammi!

          Kommentaar


            See teema oli puhta ununenud. Mul õnnestus pärast aastatepikkust ootust saada Marko Marini autogramm Kui kedagi huvitab, võin teha pikema nimekirja oma "paberimäärimistest".
            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

            Kommentaar


              Patrik Berger ja Jan Koller on siiani mu säravaimad tähed.

              Kommentaar


                Tore jah, et see teema kuskilt tolmu alt jälle päevavalgele toodi. Mulle meeldis isiklikult ühe hea semuga enne EST-SRB mängu Branislav Ivanovicilt fotode ja (temanimelistele) CFC särkidele pühendusega autogramma saada. Hotelli fuajeebaaris hommikust mahla juues tundus see talle meeldiv üllatus olevat ja Vidic ning muu seltskond uuris ka uudishimulikult, et mis keiss on. Tänasime ja otseloomulikult palusime sarnast skoori, nagu Belgradis serbikud meile pakkusid.

                Kommentaar


                  Mõtlesin, et hakkan ka vaikselt üles soojendama enda vana hobi. Esimesena saabus Arsenalist Wojciech Schchchessesny. Mina rõõmus.

                  Kommentaar


                    Näe, kolm aastat jälle möödas. Nädalavahetusel otsisin, et mida teevad 2000. aasta EM-l mänginud mehed tänapäeval ja siis saatsin paarkümmend e-kirja, et neilt autogrammi küsida. Täna tuli esimesena kohale (esmaspäeval posti pandud, teisipäeval Eestisse jõudnud ja täna siis tööle) Oliver Bierhoff, kellele kirja saatsin Saksamaa jalgpalliliidu kõige üldisema e-aadressi kaudu.

                    Kommentaar


                      Inglise keeles kirjutamine oleks ilmselt liiga suur solvang? Eeldan, et kirjutasid saksa keeles

                      Kommentaar


                        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                        Inglise keeles kirjutamine oleks ilmselt liiga suur solvang? Eeldan, et kirjutasid saksa keeles
                        Engrishis ikke.

                        Kommentaar


                          https://en.wikipedia.org/wiki/Markus_Babbel See härra vastas ka e-kirjaga saadetud engrishis palvele. Vupiduu.

                          Kommentaar

                          Working...
                          X