320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    vaatan praegu eilse mängu kordust..

    kaljuveer : (käib 73 min) mmmmmm...mmm..mm ZZzzzZZ ja mängu lõpuni on veel 12 Min!!!?????
    http://www.youtube.com/watch?v=Fd5DD_UYlsg
    Klavani debüüt Meistrite liigas!

    Kommentaar


      Mis vigin see siin kostab? Kõik sõimavad Kaljuveert, aga tänu temale ju üldse massiliselt vutti etv näitab. Oleks justsenko pealikuks panud, ei siis vutti nii palju oleks. Või Kuuse. Vutt seljatab meil ju kõik teised alad, ainult AK vastu ei saa.
      Jee

      Kommentaar


        võrgu vastu ka ei saa.

        Kommentaar


          Hamit Halim Hamil .. hmm ..
          Ainuke viga weel mängijate nimedega mis tegemata jäi oli Andres Opel ..
          Vaatasin otse ja kordusest ning neid vigu nimedega ja muude asjadega oli sinna 10 lähedale .. nii kohmetut kommentaari polegi talt kuulnud. Polnud tema päev lihtsalt või need tyrgi tehnikud segasid teda seal .. nagu ta rääkis.
          Hispaania mäng oleks võind kuskil tund aega varasemal kellaajal olla .. ei saa mitte kuidagi hommikul kooli ajaks yles

          Kommentaar


            Kui ikka ei saa keskenduda mängu kommenteerimisele ja pead seal tehniliste probleemidega jamama, siis loomulikult tuleb neid vigu sisse.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              Kui ikka ei saa keskenduda mängu kommenteerimisele ja pead seal tehniliste probleemidega jamama, siis loomulikult tuleb neid vigu sisse.
              See on õige küll tegelikult. Kui sul ikka pidevalt on mingi porr ja otsimine, siis on praktiliselt võimatu korralikku kommentaari anda.

              Kommentaar


                Ma tahaks hirmsasti näha taas Priit Kuuske spordiosakonnas.

                Kommentaar


                  Priit Kuusk on selline talent, et teda sporditoimetuses olemine oleks tõeline raiskamine.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas dannar Vaata postitust
                    See on õige küll tegelikult. Kui sul ikka pidevalt on mingi porr ja otsimine, siis on praktiliselt võimatu korralikku kommentaari anda.
                    Ega seda koguaeg ka ei ole.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
                      Ega seda koguaeg ka ei ole.
                      Ah, poisid, ega see töö nii lihtne ka pole... Eriti, kui sa pead üksinda mängu kommenteerima. Mul korra oli, et olen kohal ja sis helkan vennale, et kus oled? Ja ütleb, et oi, mina vää?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas dannar Vaata postitust
                        Ah, poisid, ega see töö nii lihtne ka pole... Eriti, kui sa pead üksinda mängu kommenteerima. Mul korra oli, et olen kohal ja sis helkan vennale, et kus oled? Ja ütleb, et oi, mina vää?
                        Noo seda muidugi, aga ETV kommentaatoritel peaks kogemusi juba aastaid olema.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                          Ja selle nägemata viisteist minutit oleks ju võinud vabalt täna korduses ära näidata.
                          Näidati ju.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mikusiku Vaata postitust
                            Näidati ju.
                            Lähen ja häbenen.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dannar Vaata postitust
                              See on õige küll tegelikult. Kui sul ikka pidevalt on mingi porr ja otsimine, siis on praktiliselt võimatu korralikku kommentaari anda.
                              Räägib mees, kes kommenteerimise ajal kolab foorumis ning räägib minuga MSNis.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                                Räägib mees, kes kommenteerimise ajal kolab foorumis ning räägib minuga MSNis.
                                MSN-is olemist kommimise ajal imestasin ka mina eile, kui korra sai sealt läbi hüpatud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X