320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Loca Vaata postitust
    millisel olümpial? Kas ETV näitas tõesti Pekingi OMil mõnda tennisematši?
    ETV2-s näidati kõik poolfinaalid ja finaalid ära. Seda siis lisaks Kaia Kanepi 3. ringi matšile ETV põhikanalil.

    Kommentaar


      Sääritsa "leivanumbriks" on ju see tema oktoobrilapse entusiasm kombineerituna viieaastase tasemel lauseehitusega. Rabistab ja oma primitiivset mõtet kolmandat korda uuesti sõnastades jookseb enamasti lootusetult rappa. Mingitest "flamengotants" ja "tragöödiline muusika" stiilis asjadest rääkimata. Minu kõrvale igatahes üpris jõle kuulata, eriti veel sellise ala nagu iluuisutamise juures ja üle keskmise asjalikke abikommentaatoreid arvestades. See kehtib üldse enamike meie omade kohta, et mingigi emotsiooni tekkimisel lastakse ohjad kohe lootusetult käest. Ei, sul peab kogu aeg näpp enesekontrolli mõttes pulsil olema. Seda suudavad Osila ja Kuuse, lisaks on need kaks imho ainsad n-ö vana kooli põhimõtteid tundvat meest, kellel on absull alati kodutöö väga põhjalikult ja seejuures sisukalt tehtud. Kalkun on samuti ok. Nad võivad teinekord kasvõi überlollilt eksida, aga mul on siiski tunne, et ma kuulan professionaalset kommentaatorit, mitte mingit eelmisel nädalal esimest korda mikri taha saanud suvatüüpi.

      Ja krt midagi pole teha, mul on siiamaani kahju, et selline mees nagu Jurtš minema läks. Asemele pole ju kahe aastaga mitte kedagi tulnud.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        "Vuuu..."

        Ei, vahva.

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          Ja krt midagi pole teha, mul on siiamaani kahju, et selline mees nagu Jurtš minema läks. Asemele pole ju kahe aastaga mitte kedagi tulnud.
          Maxim Tuul pankrotti läinud KalevSpordist siiski tuli.
          Algselt postitas alehis
          "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
          Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

          Kommentaar


            Ahaa...sellepärast tunduski nii tuttav see Maxim mulle.
            Ela ja tunne, et elad
            see on kõige lihtsam
            filosoofia, mis toimib
            sule silmad ära vaata
            tagasi, hinga sügavalt ja
            hüppa üle iseenda varju
            tule koos minuga.

            Kommentaar


              Kogu lugupidamise juures nende vastu, ei pidanud silmas uudistelugejaid.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                Kogu lugupidamise juures nende vastu, ei pidanud silmas uudistelugejaid.
                Herr Tuul alles hiljuti oli ju kommentaatori rollis ka. Selles sõprukas Albaania vastu. Testiti vist MM-i jaoks.

                Kommentaar


                  Ajaa, nüüd meenub tõesti. Kodanik on tegelikult seni muus osas igati positiivse mulje jätnud, oleks meeldiv küll, kui talle stabiilselt hakataks ka otseülekandeid usaldama.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    Kogu lugupidamise juures nende vastu, ei pidanud silmas uudistelugejaid.
                    Aga kõik alustavad ju uudistelugeja koha pealt. Ka Jurtšenko ja Kalkun lugesid algul vaid uudiseid. Uuemad jäetakse alati koju uudiseid lugema. Oled tubli poiss ja tööga hakkama saad, võid ka reportaaže teha ja hiljem juba otseülekandes midagi kommenteerida.
                    Algselt postitas alehis
                    "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                    Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                    Kommentaar


                      Priit Kuusk luges ka siin paar päeva tagasi spordi uudised. Väga mõnna oli kuulata.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mask Vaata postitust
                        Priit Kuusk luges ka siin paar päeva tagasi spordi uudised. Väga mõnna oli kuulata.
                        See vist oli olude sunnil, kuna 24h ei saa ka ju Maxim kõike kodus teha

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mask Vaata postitust
                          Priit Kuusk luges ka siin paar päeva tagasi spordi uudised. Väga mõnna oli kuulata.
                          eile luges ka. vähemalt saime teada kes ta lemmik hokikoondis on

                          Kommentaar


                            Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
                            eile luges ka. vähemalt saime teada kes ta lemmik hokikoondis on
                            Väga hea lugu oli kusjuures. Omapärane ja teistmoodi lähenemine. Muidu on ikka selline imal, rohkem kohustusest, kui tahtmisest tehtud.

                            Kommentaar


                              Öelge, kas meeste slaalomi ajal oli keegi ära surnud vä?

                              Kui muidu võib iluuisutamist poole silmaga jälgida, siis kuulata küll ei suuda, Säärits on hullem kui Kuuse ja teised kokku. Ma saan aru et tuleb entusiastlikult kommenteerida, aga üle punnimine on minu arust hullem kui vajaka jäämine milleski.
                              AILTON

                              Kommentaar


                                kui mina oleksin raul olle asemel, siis mina küll enam lembitu kuusega koos ei kommenteeriks, sest vähemalt mind ajaks küll närvi, kui lempa segaks mulle vahele ja ei lubaks lauset lõpetada nii 24 korda ülekande jooksul.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X