320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ega see nüüd küll masust tingitud pole.

    Kommentaar


      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
      Ära pahanda aga viimaste nii korvpalli kui ka jalgpalli ülekannete kaameratöö oli ikka alla igasugust arvestust,ning see mis tänases terevisioonis toimus.
      mis mul pahandada lihtsalt mulle ei meeldi kui on mingi umbmäärane kriitika. kriitika on hea, kui ta on põhjendatud ehk öeldud et mis täpselt valesti on ja miks. pea ideaalne oleks, kui öeldaks ka, et kuidas probleemi lahendada, vähemalt oma meelest

      nii palju kui mina tean, siis antud probleem vist ei ole otseselt sporditoimetuses ja režissööris. pigem operaatorites. räägin siinkohal ainult ühest seigast, milleks on see Piiroja "oli ja ei olnud värav". aga hetkel ei ole ülekanntega seotud, sestap täpsemalt öelda ei oska. küll julgen öelda, et režissööri koha peal on otseülekannetes hetkel küll Eesti parimad ajud. mine nüüd võta kinni, kus see tõde on.

      Kommentaar


        Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
        mis mul pahandada lihtsalt mulle ei meeldi kui on mingi umbmäärane kriitika. kriitika on hea, kui ta on põhjendatud ehk öeldud et mis täpselt valesti on ja miks. pea ideaalne oleks, kui öeldaks ka, et kuidas probleemi lahendada, vähemalt oma meelest
        no kas jäid minu selgtusega rahule?muidugi hea ,et masu kiuste üldse sport näidatakse aga kunagi olid ETV spordiülekanded kanali firmamärk
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
          no kas jäid minu selgtusega rahule?
          ma sain aru, millest sa räägid siit võib alati edasi minna, ses suhtes, et mida olulist ei näidatud jne.

          aga ühte pean ütlema küll, kui kuskil 2000 aasta ringis võeti ülekandejaamas kasutusele uued kaamerad ja uuem tehnika toimus hüppeline areng pildikvaliteedis (räägin otseselt pildi kvaliteedist), nüüd uue HD jaamaga on see taas juhtunud. see on väga positiivne.

          Kommentaar


            noo kaameratöö mis lillekülas on pole absoluutselt mingil tasemel. kordustega jäädakse hiljaks, kaamera on liiga madalal, pilt ei jõua pallile järgi ja miljon muud häda.





            Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

            Parim laul

            Kommentaar


              ETV alustab uut aastat ikka samas vaimus ,krt. ühtegi eestlast ei stardi aga mingi faking naistesuusatamise Ski-d näidatakse .
              FCF Forever

              Kommentaar


                Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                ETV alustab uut aastat ikka samas vaimus ,krt. ühtegi eestlast ei stardi aga mingi faking naistesuusatamise Ski-d näidatakse .
                Eesti mehed on stardis ju. Mina eriti ei kurda.
                AILTON

                Kommentaar


                  üldiselt Šmigun pidi teoreetiliselt sõitma vist esialgsete plaanide järgi, aga hiljem teatas et ei sõida. Ja no selleks ajaks vast oli telelepingud/õigused ammu omandatud ka.

                  Üldiselt mul pole mitte midagi selle vastu kui näidatakse, sest keegi ju vaatama ikka ei sunni. Muidugi hea meelega oleks vaadanud kasvõi suusahüppeid eestikeelsete kommentaaridega selle asemel.

                  Kommentaar


                    "Eesti on oma 1,4 elankuga väikseim riik, kes blablabla..." by Kuuselemps oli päris värskendav praegu.
                    Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                    Kommentaar


                      Otepää MK etapi kaameratöö on vägev: 90% ajast näidatakse publikut ja ülejäänud aja eesti mehi, kes jõuavad vaheajapunkti

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        Otepää MK etapi kaameratöö on vägev: 90% ajast näidatakse publikut ja ülejäänud aja eesti mehi, kes jõuavad vaheajapunkti
                        Noh, see oli päris vahva moment, kui miski rootslane tuli finishisse liidriks ja näidati head 5 minutit, kuidas too seal pärast ukerdas.

                        Kommentaar


                          " Selline oli siis tualett kus võistlejad annavad dopinguproove." -Anu Säärits

                          Kommentaar


                            Püha jeebus, Kristjan Kalkun. "eeee.... pretty good costumes, eeeee... Robin". Wtf, noh. Isegi Kuuse Lemps suudaks paremini.
                            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                            Kommentaar


                              Kalkun ei jaga iluuisutamisest midagi. pange kasvõi kaljuveer.

                              Kommentaar


                                Kuuse Lemps hakkab seniilseks muutuma, aborigeen ja aborigeen, mis kuradi seost on aborigeenidel Kanada põlisrahvastega?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X