320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui Priit Kuusk veel sporditoimetuses töötas oli ta mu lemmiktoimetaja. Aga kahjuks hea tegija võeti sealt ära. Jalkakommentaarid olid tal samuti väga asjalikud. Mees jagas teemat. Olen teda näinud ka Flora ja rahvuskoondise mängudel. 28. veebruari spordiuudiste hokireportaa˛ oli ka tase.
    Stiilinäide kuidas pokkeri head´s up-ist reportaa˛i teha: http://www.youtube.com/watch?v=ZUGQW...layer_embedded
    Algselt postitas alehis
    "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
    Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

    Kommentaar


      Algselt postitas freestyle01 Vaata postitust
      kui mina oleksin raul olle asemel, siis mina küll enam lembitu kuusega koos ei kommenteeriks, sest vähemalt mind ajaks küll närvi, kui lempa segaks mulle vahele ja ei lubaks lauset lõpetada nii 24 korda ülekande jooksul.
      No see on tingitud sellest, et Kuuse on Whistleris ja Olle Tallinnas. Lembitu jõuab oma lausega juba alustada enne kui Olle hääl temani jõuab.

      Kommentaar


        Müts maha Kristjan Kalkuni ees. Kahtlemata parim kommentaator OM-il.
        AILTON

        Kommentaar


          Kristjan "vasturünnakukoht" Kalkun on jah päris asjalik. Kui vaid selle vasturünnakukoha asemel midagi muud ütleks. Vahest ütles siis, kui litrit löödi, et hoopis visati ja vastupidi, aga üldiselt sai väga hästi hakkama.

          Olle tahtis ehk liialt näidata, et ta on hoki sees aastakümneid olnud ja läks oma aruteluga tihti raba suunas. Kippus ennustama ja pani puusse.

          Kommentaar


            Ma vaatasin umbes 10 minutit mäesuuska ETV pealt ja see teine kuju seal Osila kõrval pani tõeliselt hämmastama. Pikad, aeglased, mõtlikud monoloogid teemadel, mis ekraanil toimuvaga ei haaku.
            Pekingi OM-i ajal oli üks sama veider asjatundja, kes oli pandud seal riistvõimlemist kommenteerima.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Nagu keegi siin eelnevalt kirjutas, on põhjalik kodutöö ülioluline. Võtame kasvõi sellesama Mertaranta, keda mulle alati meeldib kuulata kui soomlased parajasti ei mängi. Tema eelteadmised on hämmastavad. Usun, et eilse hokifinaali aegu ei jäänud ükski mängija põhjalikult tutvustamata - ja seda emotsionaalse mängukommentaari kõrvale. Tõeline oma ala meister.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Mis veel Mertsat puudutab, siis tabasin eile kolmanda kolmandiku ajal ühel hetkel, kuidas - ma tean, et see kõlab nüüd pateetiliselt, aga kannatate ära, eks - kuidas mees tegelikult hingab mänguga täiesti ühes rütmis. Kell tiksus, jänkid kruvisid aga järjest survet juurde ja samas tempos keris pikkamööda ka Mertaranta hääl... siis tuli lahtivise ehk hetkeline rahunemine mängus ja ühtlasi kümmekond sekundit puhast vaikust eetris. Kuni läks litter uuesti mängu ja pikkamööda hakkasid jälle tuurid tõusma. Emotsioon, mis on ühtepidi täielikult kontrollitud ja teisalt ikkagi nii vahetu. Puhas kunst.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Mnjaa, nägin ka siis eile esimest korda Priit Kuuske spordiuudiseid lugemas ja ka väga meeldis. Eriti see, mis ta lõpu poole ütles.
                  Ela ja tunne, et elad
                  see on kõige lihtsam
                  filosoofia, mis toimib
                  sule silmad ära vaata
                  tagasi, hinga sügavalt ja
                  hüppa üle iseenda varju
                  tule koos minuga.

                  Kommentaar


                    Kaljuveer: "Siin peaks olema kuni -10 kraadi sooja."

                    Kommentaar


                      Nüüd siis veel Kaljuveeri suust: "Ilusaid elamusi meie spordikanalil!"

                      Kommentaar


                        Kuse lemps kommentaaris täna AK- spordiuudistes ML -i esimest vooru . Ja üllatus , ülla sai isegi hakkama . Võibolla peaksi ta aeg ajalt jalkat kommenteerima ,et ei tekiks suusatamise vastu tülgastust
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                          Kuse lemps kommentaaris täna AK- spordiuudistes ML -i esimest vooru . Ja üllatus , ülla sai isegi hakkama . Võibolla peaksi ta aeg ajalt jalkat kommenteerima ,et ei tekiks suusatamise vastu tülgastust
                          kusjuures Lemps on varemgi jalkat teinud ja mo meelest täitsa hästi. mulle teadaolevalt oli ta nooruses ka mingi aeg jalka väravavaht. taseme jms. kohta info puudub.

                          Kommentaar


                            Eino Puri ja Teniste ajas sassi, muud hullu polnudki.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marrrtin Vaata postitust
                              Eino Puri ja Teniste ajas sassi, muud hullu polnudki.
                              Kui norida, siis Lemps rääkis, et väravavaht püüdis penalti. Pilt rääkis samal ajal teist - ikka tõrjus, mitte ei püüdnud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                                Kui norida, siis Lemps rääkis, et väravavaht püüdis penalti. Pilt rääkis samal ajal teist - ikka tõrjus, mitte ei püüdnud.
                                Vana mees ka juba
                                Algselt postitas alehis
                                "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                                Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X