320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See teine vend kes Kalkuniga kommenteerib. Tal vist püksid märjad juba. Iga itaallase vähe ohtlikuma olukorra peale saab ereka.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Uku Uusbergi on küll väga vahva kuulata, nö teise ala tegijatest selgelt huvitavaim persoon siiamaani

      Kommentaar


        Algselt postitas idikas Vaata postitust
        Uku Uusbergi on küll väga vahva kuulata, nö teise ala tegijatest selgelt huvitavaim persoon siiamaani
        Nõus.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Tõesti väga muhe vana.

          Kommentaar


            Minu kõrva riivas täna Kalkuni ütlus, mis küll sõna-sõnalt meeles ei ole, aga midagi niisugust oli: "Kas tõesti ei suudeta täna normaalaja ja lisaajaga väravaid lüüa, ehk siis peale 115 mängitud minutit näeme penalteid.
            "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

            Kommentaar


              No minu kõrvu jäi selle ütluse sisu niimoodi, et kas tõesti ei ole suudetud 115-ks minutiks (hetkel käis u 115. minut) väravat lüüa ja me näeme penalteid. Ehk siis hakkame nägema penalteid (5. min pärast).

              Kommentaar


                Oot tegu ikka veerandfinaalide top 5ga. Kui ei, siis suht katastroof

                Kommentaar


                  Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                  Oot tegu ikka veerandfinaalide top 5ga. Kui ei, siis suht katastroof
                  veerandfinaalide oma, jep

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                    veerandfinaalide oma, jep
                    Jah, Zlatani värav veerandfinaalist on oossom!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Jah, Zlatani värav veerandfinaalist on oossom!
                      no, tra siis ei tea. muidu Kaljuveer suure suuga lubas mingi aeg, et pärast veerandfinaale tuleb uus hääletus nende ainult väravate kohta. ise ei näinud seda top-i täna.

                      Kommentaar


                        Oot, kui ma nüüd Tiislerist õigesti aru sain, siis mindi siseruumidesse ja visati liisku, millega sai Itaalia siit mängust finaali?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Oot, kui ma nüüd Tiislerist õigesti aru sain, siis mindi siseruumidesse ja visati liisku, millega sai Itaalia siit mängust finaali?
                          rääkis 1968 aasta EM-i mängust NSV Liidu ja Itaalia vahel.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                            rääkis 1968 aasta EM-i mängust NSV Liidu ja Itaalia vahel.
                            Ja, aga mis on sellel mündiviskel seost tänase mänguga?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas taimomees Vaata postitust
                              Ja, aga mis on sellel mündiviskel seost tänase mänguga?
                              Noh, tegelikult lihtsalt tore lugu. Tiisleri ainus tõesti naljakas moment, kui Arbeloa ja Coentrao annavad patsu.
                              Lemsalu: Sõbrad annavad patsu, sama klubi mehed ju.
                              Tiisler: VASTUPIDI, BUSKETS ON JU BARCELONA MEES! (ta väiksema fondiga ei räägi)
                              Lemsalu: Ee, aa.

                              Kommentaar


                                Tiisleri puhul oli tore, et mängu jooksul anti umbes seitsekümmend kolm peaaegu ajaloolist karistus- ja nurgalööki.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X