320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mõtlesin seda meintz'i postitatut
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      "tumedanahaline Young liikus paremale äärele" Kalkun. No tuli ära... jälle :/

      Kommentaar


        Fännavad Itaaliat. Valus kuulata
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
          Fännavad Itaaliat. Valus kuulata
          jep, samas mõnitavad Balotellit igal võimalusel.

          Kommentaar


            Kalkun ei oska 5 piires arvutada.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Algselt postitas Peelo Vaata postitust
              jep, samas mõnitavad Balotellit igal võimalusel.
              tuleb tunnistada, et see hakkas isegi mulle närvidele käima. no on jah paras tainas, aga seda ei pea nüüd ka IGA kord rõhutatult välja näitama, kui ta palli saab.

              ja see Zelinski "mängus on sibinat-säbinat"... jääb siis oodata, millal tafka pommist ja peterburi maanteest hakatakse rääkima.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas Peelo Vaata postitust
                "tumedanahaline Young liikus paremale äärele" Kalkun. No tuli ära... jälle :/
                Young ongi tumedanahaline.

                Kommentaar


                  See teine vend kes Kalkuniga kommenteerib. Tal vist püksid märjad juba. Iga itaallase vähe ohtlikuma olukorra peale saab ereka.
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Uku Uusbergi on küll väga vahva kuulata, nö teise ala tegijatest selgelt huvitavaim persoon siiamaani

                    Kommentaar


                      Algselt postitas idikas Vaata postitust
                      Uku Uusbergi on küll väga vahva kuulata, nö teise ala tegijatest selgelt huvitavaim persoon siiamaani
                      Nõus.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Tõesti väga muhe vana.

                        Kommentaar


                          Minu kõrva riivas täna Kalkuni ütlus, mis küll sõna-sõnalt meeles ei ole, aga midagi niisugust oli: "Kas tõesti ei suudeta täna normaalaja ja lisaajaga väravaid lüüa, ehk siis peale 115 mängitud minutit näeme penalteid.
                          "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                          Kommentaar


                            No minu kõrvu jäi selle ütluse sisu niimoodi, et kas tõesti ei ole suudetud 115-ks minutiks (hetkel käis u 115. minut) väravat lüüa ja me näeme penalteid. Ehk siis hakkame nägema penalteid (5. min pärast).

                            Kommentaar


                              Oot tegu ikka veerandfinaalide top 5ga. Kui ei, siis suht katastroof

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                                Oot tegu ikka veerandfinaalide top 5ga. Kui ei, siis suht katastroof
                                veerandfinaalide oma, jep

                                Kommentaar

                                Working...
                                X