320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ehk siis tegu on kahe tegelase tüliga, kus võeti lihtsalt spordiliitude rahulolematus löögiriistana mängu. Spordialaliidud on enamjaolt mures suhtlusviiside pärast, aga tegelikult ei huvitanud see õige pea kedagi. Praegu üritavad liidud corpore abiga meediast endale kasu teha, aga tegelikult on kogu kisma Allikmaa ümber.
    Väide on samas selline, et Allikmaa lendab kindlasti ja vähemalt liigub üsnagi selge signaal, et seejärel võib ka Kaljuveer taas kõikuda. Aga see viimane seitse sõna on kõhutunne, mida ma ajaleheloos ei avaldaks.

    Kommentaar


      Kiidan omalt poolt Bonnieri huvitava artikli eest! Nii mõnigi asi sai palju selgemaks.

      Kommentaar


        Algselt postitas Jeti88
        EOK kiri sporditoimetuse kohta

        Eesti sport väärib seda, et ETV seaks välismaiste spordiuudiste asemel esikohale meie oma sportlaste lood ja ekraanile jõuaks rohkem erinevaid alasid, sealhulgas saaksid suuremate kõrval võimaluse ka väiksemad alad. Eesti rahva tervis väärib seda, et pilti saaksid rahvaspordi- ja liikumisüritused.

        Et siis spordiuudised peavad muutuma suusaajakirja laiendatud versiooniks.
        Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
        Tegelikult on ju ETV2 täitsa olemas ning argipäeviti on see mingi 12-18 täitsa tühi. Sinna võiks rahulikult kõik need triatleetide jne enda valmis treitud videolood eetrisse lasta. Minu mäletamist mööda oligi ju ETV2 algne mõte sport/lapsed/vene keel.
        Algselt postitas lorenzo
        tegelt võiks hoopis näiteks pühapäeviti päevasel ajal kasvõi paar tundi näidata rahvaspordi üritusi, selle asemel et neid igaõhtuselt propageerida
        Paar aastast tagasi näitas ETV2 Elioni rattamaratonide sarja igast etapist kokkuvõtvat saadet, aasta hiljem saadete tegemist küll osaliselt jätkati, aga näidati vaid ERR portaalis. Möödunud aastal leidis sealtsamast veebist 8 etapi peale vaid 2 saadet ja karta on, et sel aastal on sellele rahvaspordiürituse kajastamisele lõplikult vesi peale tõmmatud.
        Eks Steiv "meesmuiste" oska paremini kommenteerida, et mis põhjusel see asi ära on vajunud.
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          Algselt postitas Maarek Vaata postitust
          Paar aastast tagasi näitas ETV2 Elioni rattamaratonide sarja igast etapist kokkuvõtvat saadet, aasta hiljem saadete tegemist küll osaliselt jätkati, aga näidati vaid ERR portaalis. Möödunud aastal leidis sealtsamast veebist 8 etapi peale vaid 2 saadet ja karta on, et sel aastal on sellele rahvaspordiürituse kajastamisele lõplikult vesi peale tõmmatud.
          Eks Steiv "meesmuiste" oska paremini kommenteerida, et mis põhjusel see asi ära on vajunud.
          Eelmine aasta oli ka kõik 8 etappi olemas. Ikkagi õigem oleks TV's aega leida sellisele asjale.

          Kommentaar


            Pm on asi nii, et:

            "Näitame suurvõistlusi ja valikuliselt Eesti asju" VS "näitame absoluutselt kõike natuke, seega pm mitte midagi terviklikult"

            Valik on lihtne.

            Kommentaar


              Algselt postitas MNa Vaata postitust
              Pm on asi nii, et:

              "Näitame suurvõistlusi ja valikuliselt Eesti asju" VS "näitame absoluutselt kõike natuke, seega pm mitte midagi terviklikult"

              Valik on lihtne.
              Ei. Ei ole.

              Kommentaar


                Kas on reaalselt keegi, kes viitsiks vaadata ülekandeid rahvaspordiüritustelt? Reaalselt? Rahvasport tähenab ikka seda, et võiks ise osa võtta, või ei? Mida seal vaadata oleks? 1000 võõrast nägu telekas siblimas.

                Antagu mulle andeks, aga kui mina pean oma lemmikalade nägemiseks tellima endale Viasati, NBA ILP, siis jääb täiesti selgusetuks, kust on võetud, et Eesti rahvussport on Jalgpall, et seda peaks saama näha iga mats, ka siis kui ei ole raha või huvi vabakanalitest rohkem muretseda. Kurat küll, mina pean Kossu EM'i nägemiseks endale panni maja külge laskma panna ja 24€ kuus plekkima ja miski seltskond eeldab, et Jalgpalli MM ja EM on, tsiteerides Mõnuagenti, "Ajalooliselt ETV projekt". No kamoon, enne sporditoimetuse juhiks saamist tegi jalgpallireportaaže just Kajuveer. See, kes siin eitab, et jalgpalli poole pole kaldu asjad, see ajab ju peegelpildile iba. Ja see kes ütleb, et TV10 olümpiastarti on spordisaade ja see läheb kirja kergejõustiku kajastamisena ajab ju jama. See on lastesaade, mida vaatavad osalejad ja nende vanemad, see on nagu miski "Kooli TV" või "Mikud Mannid".

                Kommentaar


                  Mind palun mitte EM ja MM-ga seostada, kuna ma pole endiselt kindel, et neid peaks ERR näitama. Minu lause oli TV10 kohta. Seda projekti saab ainsana ERR vedada, kuna reitingutele tuginev eratele sellest ei huvitu ja ühiskondlikult on noortele liikumisharjumuse näitamine oluline, mistõttu peaks seda ka ERR edastama.

                  Kommentaar


                    Et noori liikuma utsitada on vaja näidata televiisoris rahvajooksu? See on tõsine huumor

                    Kommentaar


                      Algselt postitas MNa Vaata postitust
                      Et noori liikuma utsitada on vaja näidata televiisoris rahvajooksu? See on tõsine huumor
                      Juttu oli TV10-st. Ja kas keegi siinkirjutajates üldse teab, et kui mitu saadet seda aastas üleüldse on, et see teile liiva nii vagiinasse ajab?

                      P.S. Ja tegelikult pole minu teada keegi rääkinud teemast "rahvajooksud ekraanile".

                      Kommentaar


                        on paslik toonitada, et see sari on ajalooliselt etv osa sellepoolestki, et sarja korraldaja vähemalt alguses oligi etv. et etv ei pea tingimata näitama jalka mm-i ja em-i sellega ma olen küll isegi päri( kui eesti ei mängi, kui mängib seal, siis muutub asi vastupidiseks). aga mis meistriliigat puudutab, siis tuleks aru saada, et ka teistel aladel oleks selline võimalus, kui neile sobiks tingimused, mis sobisid jalkale. ongi kõik.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                          on paslik toonitada, et see sari on ajalooliselt etv osa sellepoolestki, et sarja korraldaja vähemalt alguses oligi etv. et etv ei pea tingimata näitama jalka mm-i ja em-i sellega ma olen küll isegi päri( kui eesti ei mängi, kui mängib seal, siis muutub asi vastupidiseks). aga mis meistriliigat puudutab, siis tuleks aru saada, et ka teistel aladel oleks selline võimalus, kui neile sobiks tingimused, mis sobisid jalkale. ongi kõik.
                          Nojah, pigem häirib teatud inimesi, et näiteks võrkpalli valikmängude eetrisse saamiseks peab alaliidu president müts näpus seda eetrisse paluma. Sama käib korvpalli kohta.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Mind palun mitte EM ja MM-ga seostada, kuna ma pole endiselt kindel, et neid peaks ERR näitama. Minu lause oli TV10 kohta. Seda projekti saab ainsana ERR vedada, kuna reitingutele tuginev eratele sellest ei huvitu ja ühiskondlikult on noortele liikumisharjumuse näitamine oluline, mistõttu peaks seda ka ERR edastama.
                            Kas sa ise ka tead, millist lollust sa ajad hetkel? Tõsiselt, kui ETV ei näitaks EM'i ja MM'i, siis põhimõtteliselt oleks sellega kriips peal võimalusel, et Eesti telekanalitest üldse sellist spordisündmust saaks vaadata. Saage aru, et Eesti turul pole kohta su mingi Sky Sportsi või jumalteabmille jaoks, et need kannaks hoolt selle eest, et see spordiprogramm tuleks läbi selle kindla spordikanali ainult.
                            ERR on Eesti telepubliku ainus võimalus näha neid ülekandeid teles + omada Eesti keelset kommentaari ja stuudiot.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                              Kas sa ise ka tead, millist lollust sa ajad hetkel? Tõsiselt, kui ETV ei näitaks EM'i ja MM'i, siis põhimõtteliselt oleks sellega kriips peal võimalusel, et Eesti telekanalitest üldse sellist spordisündmust saaks vaadata. Saage aru, et Eesti turul pole kohta su mingi Sky Sportsi või jumalteabmille jaoks, et need kannaks hoolt selle eest, et see spordiprogramm tuleks läbi selle kindla spordikanali ainult.
                              ERR on Eesti telepubliku ainus võimalus näha neid ülekandeid teles + omada Eesti keelset kommentaari ja stuudiot.
                              Võib-olla tõesti, et siis jääks asi ära. Kuigi ma siiralt kahtlen selles. Tegu on piisavalt suure asjaga, et erakanalid ennast püsti ajaksid. Tõsi, siis võiks juhtuda, et tasuta asja ei näe ja peab vaatamisõiguse eest maksma, kuid ma siiralt ei usu, et MM seepärast näitamata jääks.

                              Ja kui MM-i teleõigused on nii kallid, et Eesti eratelel sellest jõud üle ei käi, siis järelikult on see hind Eesti jaoks liiga kallis ja kaubanduses tähendab see seda, et kaup jääb ostmata. Tough luck. Ma ka ei kurda, kui ma ei saa endale Bentleyt osta, kuna see on mulle liiga kallis. Ja MM-i näitamine pole kindlasti riiklik küsimus, kuhu peaks hakkama riigieelarvest lisaraha sisse kütma.
                              Praegusel juhul kukkus lollisti välja selle pakkumise aeg. Erakanalitel oli eelarve tehtud ja siis korraga pakutakse novembris võimalust osta. Sellisel hetkel EI SAA erakanalid seda lihtsalt osta. Oleks aasta varem pakutud, siis oleks võinud asi teistmoodi välja kukkuda. Samas Tallinn TV oleks võinud vabalt selle turniiri ka praegu ära osta, aga Savisaar pani ise asjale veto peale.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Võib-olla tõesti, et siis jääks asi ära. Kuigi ma siiralt kahtlen selles. Tegu on piisavalt suure asjaga, et erakanalid ennast püsti ajaksid. Tõsi, siis võiks juhtuda, et tasuta asja ei näe ja peab vaatamisõiguse eest maksma, kuid ma siiralt ei usu, et MM seepärast näitamata jääks.

                                Ja kui MM-i teleõigused on nii kallid, et Eesti eratelel sellest jõud üle ei käi, siis järelikult on see hind Eesti jaoks liiga kallis ja kaubanduses tähendab see seda, et kaup jääb ostmata. Tough luck. Ma ka ei kurda, kui ma ei saa endale Bentleyt osta, kuna see on mulle liiga kallis. Ja MM-i näitamine pole kindlasti riiklik küsimus, kuhu peaks hakkama riigieelarvest lisaraha sisse kütma.
                                Praegusel juhul kukkus lollisti välja selle pakkumise aeg. Erakanalitel oli eelarve tehtud ja siis korraga pakutakse novembris võimalust osta. Sellisel hetkel EI SAA erakanalid seda lihtsalt osta. Oleks aasta varem pakutud, siis oleks võinud asi teistmoodi välja kukkuda. Samas Tallinn TV oleks võinud vabalt selle turniiri ka praegu ära osta, aga Savisaar pani ise asjale veto peale.
                                Point on see, et seda riski, et need näitamata jääksid, ei saa võtta - see oleks liigne risk. Kui riigi hüvanguks on spordi propageerimine + Liikumisaasta hetkel ja sada muud asja koguaeg - siis parim võimalus oleks, et ETV reservis oleks alati see raha olema, AGA erakanalitele jäetakse alati võimalus "üle pakkuda..". Kui nad nii väga sooviks ise näidata, siis seda ka teeks - aga kui seda pakkumist erasfääridest ei tuleks, siis peab alati olema vana hea plaan A, ehk asi tuleb ETV eetrisse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X