320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Post paneb väga selgelt vastasele käe õlale, et õhuvõitlus võita. Zelinski ja Kalkun arvavad et poleks vaja olnud vilistada. Jube kuum suvi keetis ajud pehmeks?

    Kommentaar


      Kas mitte Kalkun ei öelnud (kui luges koondise tulevaid mänge), et kõigepealt poolfinaal Lätiga ja siis 3nda koha mäng :P?

      Kommentaar


        Rähn lööb vastase näo rulli, aga Zelinski ajab mingit "normaalne värk".

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Rähn lööb vastase näo rulli, aga Zelinski ajab mingit "normaalne värk".
          See oli vähe naljakas jah. Oleks mõni gibraltarlane tulnud mängu alguses meie parimat meest (Vassiljevit või Klavanit nt) õhuvõitluses "küünarnukiga koputama" oleks jutt vähe teine olnud ilmselt.

          Kommentaar


            Kruus&Vara võiksid MMi kommida

            Kommentaar


              Jätkem kommentaatorid parem rahule, Kaljuveerist saite ju lõpuks lahti. Nautige parem oma võitu.

              Kommentaar


                Noh nii palju kui ma Zelinskit kuulanud olen, siis iga viga mis eestlane tehakse on kas kohtuniku kala või vastase teater..Kommentaatorina absoluutselt ei istu.
                FC Flora

                Kommentaar


                  Mina olen selle poolt et kõiki 64 MM-i mängu kommenteeriks Kuuse ja Osila. Siis saaks rahvas siin teemas hulluda.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas MNa Vaata postitust
                    Mina olen selle poolt et kõiki 64 MM-i mängu kommenteeriks Kuuse ja Osila. Siis saaks rahvas siin teemas hulluda.
                    Kuhu Säärits jäi?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas MNa Vaata postitust
                      64 MM-i mängu, Kuuse, Osila
                      Algselt postitas lenc Vaata postitust
                      Säärits
                      Ärgem nüüd ropendama ka hakka!
                      Once a Gooner, always a Gooner

                      Kommentaar


                        ei näidatagi???
                        E:uuuuh.

                        Kommentaar


                          Nii, nüüd peaks MM-i osas olema teatud selgus majas. Põhikommentaatorid Kalkun ja 2 x Tiisler, abistavad Pohlak, Reim, Zelinski, Lemsalu ja Hurt.

                          Kommentaar


                            Stuudios on ikka Marko Kaljuveer?
                            "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dontastik Vaata postitust
                              Stuudios on ikka Marko Kaljuveer?
                              On jah.

                              Kommentaar


                                esimene MM-mulje on küll selline, et järgmised nädalad tuleb olla YLE lainel. tasemevahe lööb eriti välja just mängupauside ajal. ja probleem pole praegu üldse eelarves, vaid selles, et soomlased suudavad pakkuda asjalikku analüüsi stuudios ja huvitavat lisainfot uudisnuppudes, samas kui ETVs jauratakse niisama. üle 20 aasta on olnud aega areneda, kaader on ikka sisuliselt sama. kus on meie eksperdid?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X