320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    need kaas või abikommentaatorid (zelinski,reim,lemsalu..) ei kipu väga mängijaid nimepidi ka ütlema, vnoh vb see ongi rohkem põhikommijate teema ja vb peaks seal sulgudes olema ainult zelinski, kes kui ütleb siis ka valesti.Hurt on hea, üpris palju mainis mängijaid ka nimepidi aga kõige positiivsemalt on vast jah A.Tiisler üllatanud

    Kommentaar


      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
      need kaas või abikommentaatorid (zelinski,reim,lemsalu..) ei kipu väga mängijaid nimepidi ka ütlema, vnoh vb see ongi rohkem põhikommijate teema ja vb peaks seal sulgudes olema ainult zelinski, kes kui ütleb siis ka valesti.Hurt on hea, üpris palju mainis mängijaid ka nimepidi aga kõige positiivsemalt on vast jah A.Tiisler üllatanud
      Mängijate nimedega on raskusi ka põhikommentaatoritel (Kalkunil vähem, Tiisleritel rohkem). Stuudios teleka ees kommenteerides muidugi alati pole kõik täpselt näha, aga vahelduseks võiks üldsõnalise "ja argentiinlased tulevad jälle" või "bosnialased lõikavad palli vahelt" asemel mõnd nime ka nimetada, seda enam, et paberil peaks/võiks meeskondade asetused ees olla, millest (mingi) abi ikka oleks. Ja no näiteks Gervinhot peaks suutma Bonyst eristada ilma mingite paberiteta kasvõi mustvalge virvendava telepildi pealt.

      Kommentaar


        Kommenteerimise eest palka saav inimene võiks teada kõikide mängijate nime, koduklubi ja positsiooni, ning osata paari sõnaga rääkida mängijate hooajast või mängustiilist. BeIN sports ja skysports kommentaatorid teevad seda väga hästi.

        Kommentaar


          no just ja vahet võiks teha ka Jackson Martinezil ja James Rodriquezil

          Kommentaar


            eile prantuse mängu aeg zelinski peksis ikka täiesti umbes teksti, eriti naljakad seigad olid need, kus mees ütles, et benzema on selline ründaja, kes raiskab olukordi ja siis lööb mõne ära ehk, aga giroud on teistmoodi, tema lööb iga hea olukorra ära....ühesõnaga ees lahmib ju jumala umbes, võiks vähemalt hetkeks mõelda, et eestis saab ja vaadataksegi inglise liigat...

            Kommentaar


              Mulle meeldis see ka, kui Zelinski ei mäletanud, et mis kuradi turniiri Hispaania kaotusega Shveitsi vastu alustas.

              Kommentaar


                mis sihukesest asjast ikka mäletada, kui oled selline a-kategooria ründaja olnud nagu ta. kahtlustan et meest on hakanud kalle kuke, olev reimi ja heino lille nimeline tõbi vaikselt kiusama.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Ma üldse imestan, et kuidas Kaljuveer viitsib seal stuudios jaurata. Kui mind oleks niimoodi lahti lastud, aga mulle oleks jäänud mingisugune eetriruum, siis ma täidaks selle totaaljauruga.
                  jeah, Ummelas ja Urmi pulti na. siis ma vaataks küll. isegi järgi vaataks.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                    no just ja vahet võiks teha ka Jackson Martinezil ja James Rodriquezil
                    See pole veel midagi, vahest on üldse hoopis muud koondised platsil.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                      jeah, Ummelas ja Urmi pulti na. siis ma vaataks küll. isegi järgi vaataks.
                      Ma ka vaataks!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                        Kommenteerimise eest palka saav inimene /.../ skysports kommentaatorid teevad seda väga hästi.

                        selles vast vahe ongi, et Zelinski ei ole palgaline jalgpallikommentaator, vaid stuudiokülaline, kellele honorari makstakse-
                        mitte spordiajakirjanik, kes oskaks kommenteerida, vaid end. jalgpallur, kes midagi jalgpallist teab

                        sporditoimetuse töötajad peavad olema aga võimalised rääkima kõigest, käsipallist uisutamiseni välja
                        (ning Kuuse teabki suusatamisest ja Osila 10v mõõtmatult rohkem kui mõni briti kolleeg)
                        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                        (Seinfeld, The Pitch)

                        Kommentaar


                          Teil endal pole silmi peas, et keegi peab teile ütlema, kes kus mida palliga teeb?

                          Kommentaar


                            See "PARAKU oli aga väravavaht värava keskel ja tõrjus" by Zelinski tundub kõlab alati kahtlaselt. Nagu oleks väravavahtidel kombeks seigelda platsil ringi ja aeg-ajalt näiteks siis värava taga aega veeta? Neueri ja Lehmanni puhul ehk tõesti, muidu aga nagu pole eriti märkanud selliseid puurivahte.

                            Kommentaar


                              ah mis te jaurate, saaks ju palju hullem olla. Noh näiteks kui see Aet Suvari või Süvari vms jälle mikri taha lasta.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                ah mis te jaurate, saaks ju palju hullem olla. Noh näiteks kui see Aet Suvari või Süvari vms jälle mikri taha lasta.
                                Ma olen päris kindel, et mingi hetk selle MM-i jooksul saad sa tedaveel vaheaja stuudios nautida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X