320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mul on tööl paralleelselt lahti nii YLE kui ak ETV jalgpalli stuudio ja ülekanded. Ja kuulanud mõlemaid täna ja mõni aeg tagasi märkasin YLE stuudisaate all tweeti, et " vaataja imestas, et ta ootab stuudio rohkem kui mängu ennast" ja leidsin kohe, et täitsa nii võib olla. Ja meie ETV asi on selline enamvähem ok lahendus ja soomlastel on kuldne stuudio, kuldsete osalejatega ja klipid ja asjad on kuldsed jne jne... Et miks nii... Me ei jää paljudes asjades soomlastele kuidagi alla - miks me jalkastuudio osas nii suurelt maha jääme?
    PS! ja YLE stuudiot juhib sümpaatne inimene, kes nagu suhtleb vabalt ja ETV-s on robot(aga samas oleme tänulikud, et ta on stuudios, mitte mängu kommenteerimas).

    Kommentaar


      Olen nõus, et Kaljuveeri stuudiovärk on robotlik. Aga leppigem sellega, sest see on viimane kord. Tulevikus ta ETV enam ei tööta.

      Kommentaar


        15 minutit USA-Gaana mängust mängitud ja vist eranditult iga kord kui A. Tiisler midagi öelnud on, alustab Lelov oma sõnavõttu sõnaga "Jaa".
        Pugeja.

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          ah mis te jaurate, saaks ju palju hullem olla. Noh näiteks kui see Aet Suvari või Süvari vms jälle mikri taha lasta.
          Duubeldan!
          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

          Kommentaar


            Kui teile tundub ETV pakutav mingil põhjusel kehv, siis lugege BBC tekstilaivist näiteks praegu USA-Ghana mängu kajastava Robbie Savage'i kommentaare ja kodumaine värk tundub kohe palju ilusam.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
              15 minutit USA-Gaana mängust mängitud ja vist eranditult iga kord kui A. Tiisler midagi öelnud on, alustab Lelov oma sõnavõttu sõnaga "Jaa".
              Pugeja.
              Nüüd kui sa seda ütlesid, märkasin ka seda Häirib tõesti
              Corner taken quickly...

              Kommentaar


                Algselt postitas Redman Vaata postitust
                Nüüd kui sa seda ütlesid, märkasin ka seda Häirib tõesti
                jääb kummitama, aga ei häiri niivõrd kui Tiislerite pidev vahele segamine kõrvalolijatele vaatamata sellele, et nad põhikommentaatorid. Kes iganes lelovid või zelinskid üritavad mõne lause maha saada, kui need jooksevad täiega sisse ja teise inimese mõtet lõpetada ei lasta.

                Tiislerid selles suhtes hääd, et teavad palju mängijate je maade koode, kes kelle onupoja pojapoeg ja kel vaarisad kuskil sõjas surma saanu, aga no kui rahulikult kaitsjad palliga üles tulevad, sa krt ei pea teise inimese mõttesse sajaga sisse kütma.
                http://www.footballidentity.com - Ootame rohkem eestlasi liituma!

                Kommentaar


                  Mulle tundus, et Tiisler segas vahele pigem siis, kui oligi midagi ohtlikku toimumas.
                  Ei tahaks teda väga laita kuna debütandina saab hakkama kenasti aga natuke liiga palju üritab vaese mehe Kalev Kruus olla. Neid kahtlase väärtusega nalju nagu "Gaana treener tahaks parema meelega praegu Võrtsjärve jaanitulel olla", oli liiga palju.

                  Kommentaar


                    Alvar Tiislerita ei kujutaks ette neid öiseid mänge, ülimalt meeldiv kommentaator.

                    Kommentaar


                      Ühesõnaga: tee kuidas tahad, aga ikka on häda.

                      Kommentaar


                        Mulle meeldivad mõlemad Tiislerid. Isegi kui platsil midagi ei toimu, siis on kommentaarides emotsiooni.

                        Mina pean jätkuvalt Zelinskit nõrgaks kommentaatoriks.
                        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                        Kommentaar


                          Kommentaatorite poole pealt ma midagi kriitiliselt halvasti ei näe olevat. Igal on oma stiil ja igal on omad plussid ja miinused. Vähemalt ei ole Kaljuveer, Kuuse, Osila või Säärits puldis. Klubijalgpalli mittetundmine on loomulikult kerge probleem aga ETV spordiajakirjanikelt seda detailideni nõuda oleks ka natukene liiast.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            See Lelovi sidesõna ´jaa´ on tõesti lamp

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Ega kõigile ei saagi ega peagi meeldima. Ma tegelikult juba mitu päeva kiikasin siia, et kas kedagi teist ei häiri tema röökimine. Tänan vastuste eest, istun tennisepubliku sekka tagasi.
                              Issand kui loll inimene...Mitu päeva oled vaadanud, kuulanud/kannatanud ,aga ikka sotti ei saa kes komenteerib ja siis tuled foorumisse küsima....

                              Tiislerid meeldivad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas andre26 Vaata postitust
                                Issand kui loll inimene...
                                Ole rahulik. Nagu Stok ütles siis kõigile ei peagi meeldima. Mulle isiklikult ka noorem Tiisler absoluutselt ei meeldi. Seda mõlapidamatust on lihtsalt kohutavalt valus kuulata. Eesti kommentaatoritel on mingi kummaline arusaam, et sekundikski ei tohi eetrisse vaikust tekkida. Peensusteni tuleb kogu platsil toimuv jutuks ümber moondada a la "sööt vasakule äärele" või "mängis tagasi väravavahile" jne - sellistest asjadest pole isegi jalgpallikaugel inimesel keeruline aru saada. Ja no see karjumine mingi suvalise koondise värava või ohtliku olukorra peale on ikka tobe. Ma saaks aru kui Eesti mängiks või äärmisel juhul Läti või Soome. Aga nii pöördesse minna USA või Argentiina vms värava peale on suht lamp ikka. A. Tiisleri naljad on ka pehmelt öeldes labased ja absoluutselt mitte naljakad.

                                Ja nagu õeldud - kõigile ei saagi meelepärane olla ning minule lihtsalt ei istu see stiil. Tundub, et enamusele meeldib nii et andku minna!
                                Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X