320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas päriselt ka on olemas kontingent, kes tõesti keerab (näiteks) ebasümpaatse kommentaatori korral lihtsalt hääle maha ning eelistab sporti vaadata haudvaikuses? Tööl kannate näiteks ülemuse halva tuju korral kõrvaklappe? Viimane näiteks häiriks mind palju rohkem, kui tõsimeelse ja -huvilise entusiasti väljendusviisi kokkulangemine minu maailmavaadetega...
    et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

    Kommentaar


      Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
      Kas päriselt ka on olemas kontingent, kes tõesti keerab (näiteks) ebasümpaatse kommentaatori korral lihtsalt hääle maha ning eelistab sporti vaadata haudvaikuses? Tööl kannate näiteks ülemuse halva tuju korral kõrvaklappe? Viimane näiteks häiriks mind palju rohkem, kui tõsimeelse ja -huvilise entusiasti väljendusviisi kokkulangemine minu maailmavaadetega...
      Mina keerasin küll jah, konkreetselt vehklemise ajal kui Säärits kommenteeris. Ja vaatasingi vaikuses, ning oli selgelt parem. Ja ma ei tea mis ülemused sul on olnud, aga minu firmas on ülemus küll selline, kes hoolimata tujust ei karju ega laamenda kontoris. Ning kõrvaklappidest muusika kuulamine on ka täiesti normaalne tegevus minu töökohal.

      Kommentaar


        ETV+ näitas sama pilti mis ETV2, kuid ilma kommentaarideta. Ma ei tea kas see oli alati nii, aga need korrad kui ma sinna sattusin siis oli nii.

        Kommentaar


          Algselt postitas Marduk Vaata postitust
          ETV+ näitas sama pilti mis ETV2, kuid ilma kommentaarideta. Ma ei tea kas see oli alati nii, aga need korrad kui ma sinna sattusin siis oli nii.
          Seal oli mingi õiguste teema, et venekeelset kommentaari ei tohtinud peale lükata või midagi sellist.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Seal oli mingi õiguste teema, et venekeelset kommentaari ei tohtinud peale lükata või midagi sellist.
            Oli mis oli, aga alternatiiv "sittadele kommentaatoritele" oli olemas paari nupuvajutuse kaugusel.

            Kommentaar


              Miks ETV näitab EMi algusgraafikat, kui tegemist on MM-i valiksarjaga?

              Kommentaar


                Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                Miks ETV näitab EMi algusgraafikat, kui tegemist on MM-i valiksarjaga?
                "European Qualifiers", mitte EM.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
                  Kas päriselt ka on olemas kontingent, kes tõesti keerab (näiteks) ebasümpaatse kommentaatori korral lihtsalt hääle maha ning eelistab sporti vaadata haudvaikuses? Tööl kannate näiteks ülemuse halva tuju korral kõrvaklappe? Viimane näiteks häiriks mind palju rohkem, kui tõsimeelse ja -huvilise entusiasti väljendusviisi kokkulangemine minu maailmavaadetega...
                  mis mõttes - kas neid on? kas on keegi kes seda ei tee? kui ikka kommentaator lambijauramisega pidevalt mängu nautimist rikub. ja juhtumisi kvaliteetse pildi osas mõistlik alternatiiv puudub.

                  ülemuse halva tuju vihjest ei saanud kahjuks aru... et mismoodi need kõrvaklapid selle vastu aitavad.

                  PS.
                  aga ERR allakäik üldises kultuurilises plaanis on märgatav. Mingi tola (vist seesama käblik kes õhtust õhtusse eetris virvendab, nimi hetkel ei meenu) SINATAB presidendikandidaati nagu mingit oma üleõuenaabrit, no halloo? Kes ta oma arust selline on?
                  Seisan üksi mere ääres
                  jalas kollased sandaalid
                  valged, merevahust sääred
                  hüüan: "Elagu skandaalid!"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas chac Vaata postitust
                    Mingi tola (vist seesama käblik kes
                    Algselt postitas chac Vaata postitust
                    Kes ta oma arust selline on?
                    Kes oled sina, et teisest inimesest rääkides võtad õiguse selliste sõnadega pöörduda...?
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      Kes oled sina, et teisest inimesest rääkides võtad õiguse selliste sõnadega pöörduda...?
                      avalik-õiguslik televisioon, riigi tähtsaima ametiisiku valimine (mida tõenäoliselt vaatab otse miski 100 000 inimest) - võrdled seda suvalise netifoorumiga? Vabandan väga aga mul pole sellise inimese vastu mingit austust kes eesti riiki ja tema institutsioone halvustavat suhtumist otse eetris kultiveerib.

                      Kui midagi ei meeldi, palun, avalda oma arvamust kaadri taga vms. aga otse eetris võiks eeldada vähemalt mingit neutraalset, viisakat tooni vähemasti.
                      Seisan üksi mere ääres
                      jalas kollased sandaalid
                      valged, merevahust sääred
                      hüüan: "Elagu skandaalid!"

                      Kommentaar


                        Algselt postitas chac Vaata postitust
                        avalik-õiguslik televisioon, riigi tähtsaima ametiisiku valimine (mida tõenäoliselt vaatab otse miski 100 000 inimest) - võrdled seda suvalise netifoorumiga? Vabandan väga aga mul pole sellise inimese vastu mingit austust kes eesti riiki ja tema institutsioone halvustavat suhtumist otse eetris kultiveerib.

                        Kui midagi ei meeldi, palun, avalda oma arvamust kaadri taga vms. aga otse eetris võiks eeldada vähemalt mingit neutraalset, viisakat tooni vähemasti.
                        Kas sinatamine on halvustav suhtumine?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Kas sinatamine on halvustav suhtumine?
                          presidendikadidaadi puhul degradeeriv kindlasti.
                          ka siis kui ollakse muidu elus väga head sõbrad või sinatuttavad - avalikus eetris eeldatatakse siiski veidi ametlikumat suhtumist. elementaarne etikett ju.
                          Seisan üksi mere ääres
                          jalas kollased sandaalid
                          valged, merevahust sääred
                          hüüan: "Elagu skandaalid!"

                          Kommentaar


                            Äkki nad enne eetrit leppisid kokku sinatamise. Lamp teema mille pärast ärrituda.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas chac Vaata postitust
                              presidendikadidaadi puhul degradeeriv kindlasti.
                              ka siis kui ollakse muidu elus väga head sõbrad või sinatuttavad - avalikus eetris eeldatatakse siiski veidi ametlikumat suhtumist. elementaarne etikett ju.
                              Ta oli alles kandidaat. Seega on chill.

                              Kommentaar


                                Teietamine ongi üks iganenud ja tobe tava. Loodetavasti on see lähiajal hääbumas.
                                Newton Heath 1878

                                Kommentaar

                                Working...
                                X