320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Olen juba ammu etv kommentaatorid foldinud. Kurb on see, et kui spetsialistid on kohal, siis mingisugune Anu Säärits on ka sinna pandud, et tal tööd oleks, aga temast suurt kasu seal ei ole, lihtsam oleks nad Tallinnasse jätta, et kohalikke spordiuudiseid ka tehtaks. Eilsed vehklemiskommentaarid olid muidugi viimane piisk karikas. VSB on tubli!

    Kommentaar


      Naljakat ka. See, et Tiisler kutsub Nenet perenime järgi Hilarioks. Mitte, et midagi valesti oleks. Lihtsalt väga harjumatu.

      Edit: Vahemärkus. Olen eestlane. Olen ka üsna suur kossusõber. Leedu koondis ei ole minu jaoks püha. Ma olen harva Leedu poolt.

      Kommentaar


        taipohh kui see kaaskommentaator ära jinxis kohtumise alguses nikolai asja. ffs on vaja nii

        Kommentaar


          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
          taipohh kui see kaaskommentaator ära jinxis kohtumise alguses nikolai asja. ffs on vaja nii
          kess see idikas on , vannub otse eetris ja no muidugi kõik on vormistamise küsimus.

          Kommentaar


            Nikolaile on pärast seda OM medalit väärt. kaks korda sellisest jinxist välja tulla on ikka uskumatu. perse, vahetage see kommentaator välja!

            Kommentaar


              vana musketär Meelis Loit?

              neil on seal mingi sünkrooni häda ka. üks Tallinnas, teine Rio kuudis. seetõttu räägivad teineteisele sisse.

              Kommentaar


                Ajaloo kõige kohutavam duo. See on nii max tilt, et ma loodan, et ma nende inimestega isiklikult ei kohtu.

                Kommentaar


                  Meelis Loit on jinx-master. Tuimalt laseb juba teist päeva.

                  Kommentaar


                    No naiste vehklemises pani Loit samamoodi. Vend nagu haigelt ajab närvi.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      oot kui Novosjolov praegu ka võidaab, siis on medal käes või mängitakse kolmas koht ka välja?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                        oot kui Novosjolov praegu ka võidaab, siis on medal käes või mängitakse kolmas koht ka välja?
                        3. Koht tuleb ka veel saada.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          oot kui Novosjolov praegu ka võidaab, siis on medal käes või mängitakse kolmas koht ka välja?
                          Sain aru ,et 2 vastast peab veel võitma ,et medalit saada.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                            Olümpiastuudio on sisuliselt ülevärvitud Euro 2016 stuudio

                            (Värdjad vaesed, soome televisoonis on hoopis teistmoodi, #striiminsesteisalliaeti )

                            Tuld, tuld, tuld!!!
                            doubletwist seekord irooniale, kuid ääremärkuse korras ongi sommidel täpselt sama värk mis meil. jalka stuudiol värvid teiseks, laud välja vahetada, paar palmi vms maltsa kuhugi nurkadesse ja anna mennä.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              kahju, et ETV ei saa enam võistlusklippe järelvaatamiseks veebi üles panna. pooled asjad jäävad nägemata, sest õigel ajal ei satu peale või on muud teha.

                              Kommentaar


                                Loit on hea. Täiskasvanud inimesed, te nagu päriselt usute jinximisse vms ?
                                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X