320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ma pakun, et Osila tegi ise selle valiku. Aga ma ei saa sellest Aeda bashimisest aru. Ta küsib umbes samu küsimusi, mis mul naissõber, kes on jalkat vaadanud umbes aasta ja seepärast suhestub tavavaatajaga kenasti.

    Suurem probleem on pigem osades ekspertkommentaatoritest, kes tõesti kordavad tuimalt, mis niigi väljakul näha ehk "läks löögile, aga ei tabanud hästi ja läks mööda". Viimastes mängudes panid Tiislerid ka nii uljalt, et cuttisid eksperdile poole sõna pealt peale. Veidi selline tunne, et EJL on teinud endistest jalgpalluritest nimekirja, et kellel oleks suvel veidi lisasissetulekut vaja ja las nad siis hullavad veidi telekas. Nimesid ei oska muidugi tuua, paar-kolm on sellist olnud, aga siiski.
    Ma selle teise lõigu kohta varem siin sama öelnud. Aeti/Aeda osas - ma ei oleks nii kindel selles, et "tädi maali ju vaatab ja talle meeldib" stooris. Mulle tundub isiklikult, et sa veidi alahindad oma loogikas vaataja vajadusi, ootuseid ja "intelligentsi" (ajakirjaniku puhul tavaline kek-lol-roflcopter : D : D : D).

    Kommentaar


      Ma puht selle ülbiku Hundi pärast loodan, et järgmises voorus tuleb erakordselt palju üllatusi.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Ma puht selle ülbiku Hundi pärast loodan, et järgmises voorus tuleb erakordselt palju üllatusi.
        Ma mängujärgset stuudio arutelu ei vaadanud, aga mida see Hunt siis ütles?
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
          Ma mängujärgset stuudio arutelu ei vaadanud, aga mida see Hunt siis ütles?
          Mcnamara suudab äädikakärbse peale ka solvuda, ma seda statementi väga tösiselt ei vötaks
          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Kui vaatajatele meeldib, siis on kõik ok. Ja tundub, et tavalisele vaatajale meeldib. Seega kõik tipstops.

            pole alternatiivi ju. Kõik pole mägrad ka et soome peale lülitavad kohe. Ausa võrdluse ja hinnngu saad siis kui paned 2 eetikeelset samal ajal erinevatele kanalitele (ei juhtu kunagi jah ja mõttetu teooria).

            Seda pulli vaadatakse ikka vaatamata Aetile mitte tänu Aetile. Aga jah, vaadatakse. Seega ei ole päriselt maailma suurim probleem.

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Ma puht selle ülbiku Hundi pärast loodan, et järgmises voorus tuleb erakordselt palju üllatusi.
              foorumi aasta ja kümnendi(te) tuulelipp leitud. aga mida muud võiks ka oodata*.

              paneks auhindade teemasse, aga seda veel ei ole ja ei oska teemade vahel crosslinkida

              *vt ka "prefer not to disclose" soovalikuga mehe postitusi liverpooli teemas viimasel ajal.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                Ma mängujärgset stuudio arutelu ei vaadanud, aga mida see Hunt siis ütles?
                Ilmselt ei lasknud vanainimest Mustamäe trollis istuma.

                Kommentaar


                  Kus jalka on? Miks sipelgad on?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Kus jalka on? Miks sipelgad on?

                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Kus jalka on? Miks sipelgad on?
                      Sa ju ise rääkisid, et ERR näitab seda, mis publikule rohkem peale läheb.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Sa ju ise rääkisid, et ERR näitab seda, mis publikule rohkem peale läheb.
                        No pigem läks "ükskõik kes, aga mitte aet" ja toodigi sipelgad.

                        Kommentaar


                          Hoopis taktikalaua peale läks nii palju pappi, et uusi lambipirne ei saanud osta.

                          Kommentaar


                            Kas Prinsi esitus taktikalaua taga oli ajaloo halvim? 😂
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              Kas Prinsi esitus taktikalaua taga oli ajaloo halvim? 😂
                              Ää, oot, ee, ää, ma, eee, oot, ää, et, noh, miks?

                              Kommentaar


                                T. Tiisler pmst tunnistas, et ta ei saa aru mida kohtuniku kätemärgid tähendavad. Alles publiku reaktsioonist sai aru, et värav loeti ära.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X