320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

ETV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tiisler poeb Pohlakule põue varsti.

    Kommentaar


      Algselt postitas lenc Vaata postitust
      Mis nüüd saab kui mäng lisaajale läheb? Pohlak paneb minema ja Tiisler räägib üksinda?
      Mis siis sai?
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust

        Mis siis sai?
        Mäng ei läinud lisaajale

        Kommentaar


          Lelov käis enne mängu baarist läbi?

          Kommentaar


            Ta on üldse kuidagi lahtisem sel korral.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas dnb Vaata postitust

              Mäng ei läinud lisaajale
              Okei, ei vaatanud postituse kellaaegasid ning arvasin et jutt esimeset mängust.
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Üldse ei meeldi see Lelovi kisamine.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  See praeguse mängu ekspertkommentaator meeldib mulle. Näeb neid asju väljakul, mida peabki nägema.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    “Kane hakkab kohe laadima”, “kasti oleks vaja nüüd üks laeng panna”, “Oii kuidas Mbappé laadis praegu”, “huvitav millal meeskonnad nüüd teineteisele laadima hakkavad”
                    Kui noorem Tiisler veel seda laadimise metafoori kasutab siis ma lähen hulluks

                    Kommentaar


                      Sa oled ka laetud?
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
                        “Kane hakkab kohe laadima”, “kasti oleks vaja nüüd üks laeng panna”, “Oii kuidas Mbappé laadis praegu”, “huvitav millal meeskonnad nüüd teineteisele laadima hakkavad”
                        Kui noorem Tiisler veel seda laadimise metafoori kasutab siis ma lähen hulluks
                        Maguiret kutsuti eile vist 12 korda "number kuueks". Tüdinenud juba

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Reina Vaata postitust

                          Maguiret kutsuti eile vist 12 korda "number kuueks". Tüdinenud juba
                          Mäkaiveri nime polegi ilus rüvetada
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            Tglt kogu stuudiosaate üldine ülesehitus nüüd turna käigus ikka päris heaks läinud.

                            Kommentaar


                              Teps mitte ei meeldi mulle Remmel. Kas liiga monotoonne või lihtsalt paneb täiega üle. Kaks äärmust. Ei mõju ehtsana.
                              Lisaks lausete normaalne ritta seadmine ei õnnestu nii ladusalt kui peakommentaatoril võiks

                              Kommentaar


                                Ütleksin siiralt aitäh. Taaskord väga põhjalik ja kvaliteetne kajastus. Midagi asjatundjale, midagi võhikule, midagi päris jalgpallikaugele inimesele. Aet Süvarist on siiralt kahju - see lõpp oli talle väga väga keeruline.
                                Eks näis, kas Eesti maksumaksja hakkab kunagi tulevikus rahvusringhäälingut piisavalt hindama ja lümpja ning jalka suurturniirid tuuakse tagasi koju. Olles nüüd näinud, kuidas Linnamäe lümpjat üle kannab, siis ei kannata see kahjuks mingit kriitikat.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X