320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Netist jalka vaatamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Bloodzeed @ Acestream

    Kuna ma olin eile õhtul ülirahul ise endaga, et suutsin seadistada Acestreami Bloodzeedi 1500kbps striimi normaalselt jooksma Elioni 12 megase netiga siis ma jagan seda rõõmu , äkki kellelgi on abiks.
    Kõigepealt ajas kettasse pidev puhverdamine. Otsisin siis natuke, mis teha vaja oleks ,et asi normaalselt jookseks ja sain asja korda.
    Parem klõps Acestreami ikoonil taskbaril, options sealt edasi illustreerin pildiga.

    Edasi oleks vaja ,et ruuteris oleks UPnP lubatud. Mul ei olnud. Peale lubamist hakkas asi perfektselt toimima ja eilne Unitedi ja Chelsea mäng sai täies ulatuses kordagi puhverdamata ära vaadatud. UPnP Lubamine sõltub ruuterist, Elioni ruuteril ( mingi valge thopsoni pann on) oli see minu mäletamist mööda Toolbox menüü all (ei viibi enam antud ruuteri läheduses, kunagi tulevikus võin üle kontrollida) . Lisaks on ka pordid avatud, ei ole kindel, kas seda on vaja, aga peaks olema tasuta operatsioon Elioni iseteeninduses. Muidugi võib pordi ka käitsi suunata, aga see on tüütum.
    Kui nüüd kellelgi oli abi siis, palun. Asja point oligi selles, et milleks vaadata ruudulisi kastikesi firstrowst kui saab ka paremini Bloodzeedi striime julgen soovitada, ca 2 aastat vaadanud ja on vajeldamatu nö turuliider.
    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

    Kommentaar


      #62
      Kas kõik need numbrid peavad olema samad või ainult parempoolse väiksema kasti omad?

      Kommentaar


        #63
        Kas unibet live tv striim kannatab kriitikat ka või üldse mitte ?

        Kommentaar


          #64
          Algselt postitas tarry Vaata postitust
          Kas kõik need numbrid peavad olema samad või ainult parempoolse väiksema kasti omad?
          parempoolselt 2 alumist kindlasti , see mis pordi peale sa acestreami paned on juba sinu asi, UPnPga pole väga vahet kui pordid lahti on , suunab ennast ise vastavalt edasi. Siiski , kui ei ole oma oskustes päris kindel, ära porti muuda. Live buffer peaks ka olema suurem,kui ta originaal seadetes on. Disk cache määrad enda ketta võimaluste piires. Meeltlahutavaid videosid sul pole sada aastat vaja.
          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

          Kommentaar


            #65
            Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
            ace streami jutt
            Nii, aasta parima posti kandidaat. Sopcast on pidevalt uurmängude ajal maas ja ace sarnaselt puhverdas hulluks end.
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              #66
              Mul on AceStreamiga nii, et ma pean 2-3 min ootama enne kui ilma katkestusteta jooksma hakkaks... siis jookseb terve mäng ilusti. Enne olin rumal, et Bloodzeedi streami ei viitsinud taga hoida, sest venekeelsed streamid jooksevad kohe algusest peale hästi. Eks see nii ole nagu torrentitega, et alguses ei saa vedama, pärast ei saa pidama.

              Kommentaar


                #67
                Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                Nii, aasta parima posti kandidaat. Sopcast on pidevalt uurmängude ajal maas ja ace sarnaselt puhverdas hulluks end.
                Sekundeerin. Tänu Raitsule mu silmad iganädalaselt enam ei veritse.

                Kommentaar


                  #68
                  Ei tea mis valemiga see teil õnnestub. Ma terve see nädal üritanud bloodzeedi striimi vaadata, aga ei õnnestu kuidagi ära ühendada. Ja kui ühendab, siis parim DL kiirus mille olen saavutanud on 104 ja sedagi mõneks hetkeks. Dtra nohh!
                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    #69
                    Eks olulise tähtsusega on hea interneti olemasolu. Mul lippab nagu kulda. Mis teenusepakkuja on? Võib olla et p2p liiklus blokeeritakse ära.

                    Kommentaar


                      #70
                      oleks vaja abi

                      ei saa seda acestreami tööle
                      proovisin Bloodzeed striimi tööle saada ja siis lööb ace streamis sellise asja :


                      mis ma tegema peaks, et asja tööle saada?


                      E: test video ka tööle ei hakka ace streami kodukal



                      OKEI !!!! KÕIK TÖÖTAB NÜÜD.

                      Kommentaar


                        #71
                        Algselt postitas zelee Vaata postitust
                        Eks olulise tähtsusega on hea interneti olemasolu. Mul lippab nagu kulda. Mis teenusepakkuja on? Võib olla et p2p liiklus blokeeritakse ära.
                        Elioni 5ne...
                        Varasemalt (eelmisel hooajal) olen näind väga ilusaid ülekandeid sellega, aga viimasel ajal see üsna kasutu...
                        Õnneks sopcast päästis tänase.
                        olgem kristlased, vabandused on esitatud

                        Kommentaar


                          #72
                          Saksakeelseid striime ka keegi vaatab. tahaks keelt meelde tuletada. Eriti tore kui tegu oleks serie a ja cl striimidega.

                          Kommentaar


                            #73
                            sakslane karjub aluminiuim kui latti lüüakse ja kein elfmeter kui Webb traffordil Youngi kasuks pennu annab.

                            http://www.rojadirecta.me/ vahel pakub saksakeelset. Üsna kindlasti kui bundesklubid CL-i mängivad aga olen ka näiteks Barca-Real otsa sattunud.

                            Kunagi näitas SAT1 või ZDF ka CL-i aga ei tea kas need kanalid veel olemas ja CL-i näitavad.

                            Kommentaar


                              #74
                              Algselt postitas zaz Vaata postitust
                              Elioni 5ne...
                              Varasemalt (eelmisel hooajal) olen näind väga ilusaid ülekandeid sellega, aga viimasel ajal see üsna kasutu...
                              Õnneks sopcast päästis tänase.
                              Elioni 5sel on vist liiga vähe uploadi kiirust. Pidavat olema oluline,aga no mine tea. Eile sai ise igatahes Bloodzeedi vaadatud ja MNFi , muidu oli kõik korras, lõpus olid probleemid temapoolsed, s.t striim ise jooksis laitmatult, kohati oli sellist digipildilikku hakkimist lihtsalt. Täna näeb Bloodziidi striimilt Reali ja Galatasaray mängu ja vastavalt sellele kas Bale lööb värava homme Chelsea või Arsenali mängu.Kanali ID 11f2eb93cfe49106b5336b9d36ce05de493c5692
                              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                              Kommentaar


                                #75
                                Kusjuures viimased 2 mängu olen nüüd kenasti saanud vaadata bloodzeedi striimi. Päris tore, kui välja arvata kohatine ruudukunst.
                                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X