320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Netist jalka vaatamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Jasper
    replied
    Acestream küsib telefonis mult raha(ja ilma viskab pildi eest 3-5 minutise caatamise järel) Uninstall/reinstall ei aidanud. Mida teha? Mingit vanemat versiooni vaja otsida?

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas juve77 Vaata postitust
    I was just trying to help muidugi oleks pidanud juba ammu selle postituse tegema,mind toitis see variant ikka pikki aastaid,kuni venekeel lihtsalt viskas üle ja läksin veits maksva teenuse peale üle. Aga kõigil,kes ei taha maksta striimimise eest,on see ideaalne variant,pole ükski spordi ülekanne vaatamata jäänud
    No ma ise kasutan Kodi-nimelist äppi. 2 googeldamist ja 5 minutit seadistamist (põhiliselt läks aeg trükkimise peale). Ja pmst kõiki venekeelsed spordikanalid listis. Muu ei huvita.

    Leave a comment:


  • juve77
    replied
    I was just trying to help muidugi oleks pidanud juba ammu selle postituse tegema,mind toitis see variant ikka pikki aastaid,kuni venekeel lihtsalt viskas üle ja läksin veits maksva teenuse peale üle. Aga kõigil,kes ei taha maksta striimimise eest,on see ideaalne variant,pole ükski spordi ülekanne vaatamata jäänud

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas juve77 Vaata postitust
    Telekavaataja, tõmba selline player nagu acestream ning livetv.sx ja Sul on praktiliselt kõik venekanalid olemas ja ilusti HD formaadis.
    Mul on ju praegu ka nüüd, milleks rohkem? Ma räägin, mul on väga madalad standardid elus.

    Leave a comment:


  • juve77
    replied
    Telekavaataja, tõmba selline player nagu acestream ning livetv.sx ja Sul on praktiliselt kõik venekanalid olemas ja ilusti HD formaadis.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Siin on lühike lugu sellest, et ma olen imbekas.

    Mul on mingi miljon aastat olnud kodus Xbox. Peale mängimise olen seda kasutanud ka YouTube vaatamiseks telekast. Jah, Smart või AndroidTV-d endiselt pole, kuna vana teler töötab hästi.

    Kogu aeg kadestasin oma sõpru ja tuttavaid, kes suutsid IPTV-d seadistada ja vene spordikanaleid selle abil vaadata. Selgus, et XboX-i abil (ilmselt ka PlayStationi) sai seda teha reaalselt mingi 10 minutiga. Fakk it, vene liiga nagu naksti ja odavam, kui Youtubeäi subscription. Ja muidugi see oli ka eepiline, et ma ei kasutanud alguses Viaplay'd samal põhjusel. Aga see oli seepärast, et mul oli algselt pandud vale regioon.

    Ühesõnaga, ma olen debiilik, aga nüüd vähemalt õnnelik debiilik.

    Leave a comment:


  • _AI_
    replied
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Võib-olla on parem, kui sa Barca mänge Euroopas ei näe
    Tõsi.

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
    ei. on küll keeruline leida, kui keegi väidab vastupidist, siis võiks ju tõestada ehk jagada. sellest see teema ju originaalis.
    Võib-olla on parem, kui sa Barca mänge Euroopas ei näe

    Leave a comment:


  • _AI_
    replied
    Algselt postitas feedme Vaata postitust
    paar postitust enne sinu oma oli ju kenasti link redditi soccerstreamile kus enamvähem sama kvaliteediga pilt mis viaplays.

    https://redi1.soccerstreams.net/
    telefonis neid striime ei kannata vaadata.

    Leave a comment:


  • feedme
    replied
    paar postitust enne sinu oma oli ju kenasti link redditi soccerstreamile kus enamvähem sama kvaliteediga pilt mis viaplays.

    Leave a comment:


  • _AI_
    replied
    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    vingusid, et kõik võistlused eri platvormidel. varsti on kõik viaplays ning ei ole enam eri platvormidel. vingumine on varsti mõttetu.
    ei. on küll keeruline leida, kui keegi väidab vastupidist, siis võiks ju tõestada ehk jagada. sellest see teema ju originaalis.

    Leave a comment:


  • Linnupoja
    replied
    Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
    et siis?
    vingusid, et kõik võistlused eri platvormidel. varsti on kõik viaplays ning ei ole enam eri platvormidel. vingumine on varsti mõttetu.

    Leave a comment:


  • _AI_
    replied
    Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    Aga varsti ongi nii, et kõik on viaplays. Tasuta striime pole ka keeruline leida, kui ei taha maksta.
    et siis?

    Leave a comment:


  • $$$
    replied
    Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
    Lihtsalt põhimõtteliselt...
    A ei häda, peab harjuma, et iga kuradi võistluse vaatamise eest tuleb hakata eraldi maksma ja eraldi äpp vms kasutama, sest kõik on laiali pillatud. Mõni õiguste omaja võiks ühineda või siis teha mingi ühispakkumise.
    Moodsad ajad. Aga mängude hulk on küll muljetavaldav.
    Aga varsti ongi nii, et kõik on viaplays. Tasuta striime pole ka keeruline leida, kui ei taha maksta.

    Leave a comment:


  • _AI_
    replied
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Mis või kes või miks?
    Lihtsalt põhimõtteliselt...
    A ei häda, peab harjuma, et iga kuradi võistluse vaatamise eest tuleb hakata eraldi maksma ja eraldi äpp vms kasutama, sest kõik on laiali pillatud. Mõni õiguste omaja võiks ühineda või siis teha mingi ühispakkumise.
    Moodsad ajad. Aga mängude hulk on küll muljetavaldav.

    Leave a comment:

Working...
X