320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV6 kommentaatorid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis läbimurdeid see Jordan Ayew seal pingi peal pidevalt teeb? : p

    Kommentaar


      Algselt postitas AndresR Vaata postitust
      Mis läbimurdeid see Jordan Ayew seal pingi peal pidevalt teeb? : p
      Goddamn.

      Kommentaar


        Azpi on hispaanlane ja Gignac on pingil

        Kommentaar


          Täna on näitlejameisterlikud mängijad Prantsusmaa liigast
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            Ja muidugi tuli ka lõpuks anti-jalgpalli jutt ära
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              Algselt postitas Maarek Vaata postitust
              Ja muidugi tuli ka lõpuks anti-jalgpalli jutt ära
              No olgem ausad, see oli kohutav, mida Inter tegi.

              Kommentaar


                Algselt postitas AndresR Vaata postitust
                Mis läbimurdeid see Jordan Ayew seal pingi peal pidevalt teeb? : p
                jep, poleks Andre väravat löönud, siis olnuks MoM Jordan, kes teravate läbimurretega pidevalt kõneainet pakkus

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  No olgem ausad, see oli kohutav, mida Inter tegi.
                  Inter oli lihtsalt pask.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                    Ja muidugi tuli ka lõpuks anti-jalgpalli jutt ära
                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    No olgem ausad, see oli kohutav, mida Inter tegi.
                    Ja see annab kohe alust seda anti-jalgpalliks nimetada?
                    Kuidagi niru on kuulata mängu lõpus paari kommentaari, millest peegeldub selge kahjurõõm.
                    Krt, 2 Itaalia klubi tõmbasid lemmikliiga klubidele haledalt koti pähe ja nüüd kohe hea meel, kui ühel nii hästi välja ei tule?
                    Oi seda kadedust. Labane


                    PS. Ei ole Interi fänn ja tegelikult "prantslased" eile võitu väärisid, aga ma eelistaks mitte kuulda TV'st kommentaare stiilis "jess, nad said pähe".
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                      lemmikliiga klubidele
                      Dannar fännab inglise jalgpalli?
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                        ma eelistaks mitte kuulda TV'st kommentaare stiilis "jess, nad said pähe".
                        klippi keegi? ma just seda tahakski kuulda.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Maarek veits situb valesse postkasti praegu.
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas fitti Vaata postitust
                            Maarek veits situb valesse postkasti praegu.
                            Paluks tõlget.
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Päeva mõttetera- Eesti TV kanalite kommentaator saab rohkem sõimata kui Eesti liiga jalgpallikohtunik.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                                Ja see annab kohe alust seda anti-jalgpalliks nimetada?
                                Kuidagi niru on kuulata mängu lõpus paari kommentaari, millest peegeldub selge kahjurõõm.
                                Krt, 2 Itaalia klubi tõmbasid lemmikliiga klubidele haledalt koti pähe ja nüüd kohe hea meel, kui ühel nii hästi välja ei tule?
                                Oi seda kadedust. Labane


                                PS. Ei ole Interi fänn ja tegelikult "prantslased" eile võitu väärisid, aga ma eelistaks mitte kuulda TV'st kommentaare stiilis "jess, nad said pähe".
                                Sa oled hullem kui Arsenali fänn, kes näeb ka seal teise meeskonna eelistamist, kui nad on 0:4 tala saanud ja keegi ütleb, et teine meeskond mängis väga hästi ja Arsenal kehvasti.
                                Interi vastu löödud värav rõõmustas mind seetõttu, et mängu persse keeramise au läheb otseselt Interile. Selle defineerivaid momente oli eile mitmeid, aga kõige paremini jäi meelde üks Marseille pallikaotus, kus anti kohe pikk pall Forlanile, kes hakkas teisi järgi ootama, aga kõige kõrgemal olnud poolikud Zanetti ja Cambiasso lihtsalt seisid. Kui see pole antijalgpall, siis mis see on? Napoli mängu ajal hõiskasin ma nagu rattal ja Inglismaa fänniks mind pidada on ka päris tase muidugi. Fakk off, ausalt.

                                P.S. Ma saaks aru, kui ma saaks sõimu seepärast, et ma pidevalt puterdasin, sest seda ka juhtus, kuna eelmised kaks öös lennujaamas, kaks päeva järjest kirjutada 20 000 tähemärgiseid lugusid võtab neetult läbi tööl ja väsimus hakkas lõivu maksma, aga mingit sellist bullshitti ma ka ausalt lugeda ei taha.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X