320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV6 kommentaatorid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ei kurda küll tavaliselt kommentaatoreid, aga eilse Barca-Milani mängu kommenteerimist oli lihtsalt piin kuulata.
    Kõik oli lihtsalt nii ühe poolne, masendav. Nii vapustavat söödumängu teeb vaid Barcelona! Suurepärane pealelöök, napilt mööda! Seda meest ei peata mitte miski! 60. minutil mängu lõppenuks kuulutamine ja mõelda kellega Barca finaalis mängib. Kõiki Barca mängjaid nimetati ja kui nad söötsid.
    Samal ajal, kui Milan lõi peale või tegi söödumängu, oldi täiesti vakka. Tundus nagu ükski Milani pallipuudutus polnud isegi mainimist väärt.

    Kommentaar


      Asi oli võib-olla selles, et Milan tegi maksimaalselt umbes kolm söötu järjest ning lõi ühe korra määrustepäraselt väravale.

      Kommentaar


        Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
        Ma ei kurda küll tavaliselt kommentaatoreid, aga eilse Barca-Milani mängu kommenteerimist oli lihtsalt piin kuulata.
        Kõik oli lihtsalt nii ühe poolne, masendav. Nii vapustavat söödumängu teeb vaid Barcelona! Suurepärane pealelöök, napilt mööda! Seda meest ei peata mitte miski! 60. minutil mängu lõppenuks kuulutamine ja mõelda kellega Barca finaalis mängib. Kõiki Barca mängjaid nimetati ja kui nad söötsid.
        Samal ajal, kui Milan lõi peale või tegi söödumängu, oldi täiesti vakka. Tundus nagu ükski Milani pallipuudutus polnud isegi mainimist väärt.
        Pigem tundsid kibedust selle üle, et Barca sai järjekordse laitmatu võidu(kas siis kohtunike abiga vms).
        Vale teema.
        MAKE US CREAM

        Kommentaar


          Algselt postitas FizZ Vaata postitust
          Pigem tundsid kibedust selle üle, et Barca sai järjekordse laitmatu võidu(kas siis kohtunike abiga vms).
          Vale teema.
          Ei, kuna ma ei ole kummagi pooldaja, oli mul täiesti ükskõik sellest mängust, lihtsalt, Milan sai ohtlikke rünnakuid üles võtta, aga kommentaatorite jaoks oli sellest täiesti pohhui.. Aga kui barca kaitsjad veeretasid palli oma väljaku poolel, tuli muudkui kommentaare kui uskumatut söödumängu nad teevad.

          Kommentaar


            Huvitav oli ka see, kui Barca mängija (vist Iniesta) umbes 15 sekundit keskväljal sisuliselt seisis palliga ja siis karjub Kruus: "Uskumatu söödumäng ikka"!

            Kruus-Kivisild on ikka kordades kehvem kui Kruus-Vara

            Kommentaar


              Täiesti normaalne kommentaar oli eile. Kiidan heaks.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Ma olin ka Milani poolt, aga ei jäänud küll Barca suurt pooldamist kõrva. Paar korda aeti Milani mängijad sassi ja Adriano sissetulemisega ei aimatud kohe lüke "Puyol keskele" ära, aga muidu igati asjatundlik ja pädev kommentar.

                Kommentaar


                  Kujpersi vihjed on suht gayd. Üks kord on naljakas, aga 15 minuti jooksul 3-4 on veits palju....

                  Kommentaar


                    Tundub ka et Vintsul on piin kaasa minna nendega
                    Algselt postitas JT8055
                    Olge aktiivsemad!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                      Tundub ka et Vintsul on piin kaasa minna nendega
                      Vince palus öelda, et on ta jee piin. Aga rohkem ei tee, luban.

                      Kommentaar


                        Need olete teie või? Haha, peab siis ikka teist poolaega vaatama. Arvasin korraks, et Raudsepp ja Co on pulti kutsutud.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          Need olete teie või? Haha, peab siis ikka teist poolaega vaatama. Arvasin korraks, et Raudsepp ja Co on pulti kutsutud.
                          Kuulge, härrad, sümpaatne esitus. Eriti hea on see Dannari Kaljuveeri jäljendus.... ja ta lõi väravaaaaaaa. Jätkata.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            oli täitsa muhe kommenteerimine, teine half vähemalt, sest seda mul õnnestus kuulda, eriti meeldis see hammas-verel pun. esiti murdsin tükk aega pead, kesse Dannari boheemlasliku bassi kõrval rullnoka (aitäh jutukakülastajale, kes aitas mul seda tämbrit sõnadesse panna) häält teeb, aga kui selgus, et see ju voorumi-Vints, olin positiivselt üllatunud. kõlas üpriski lahedalt ja arrogantsinivoo oli ka täitsa maha keeratud.

                            Kommentaar


                              Kes täna Kalju- Trans mängu kommenteerivad?
                              Edit:üks on Hurt. Teine Lennart?
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Norbert Hurt ja Lennart Komp

                                Kommentaar

                                Working...
                                X