320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV6 kommentaatorid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui seal teises mängus enam üldse midagi otsustada on

    Kommentaar


      hea Petersoo, hea. võiks siis enne uurida, miks staadion pooleldi "tühi" on..... oh god

      Kommentaar


        tore oleks rassistlikud märkused tegemata ja mõttetu faktilora enda teada jätta
        MAKE US CREAM

        Kommentaar


          Ma ei tea kas asi on minus aga nagu vaataks mingisugust Bayern TV otseülekannet.
          Algselt postitas zip
          Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

          Kommentaar


            Bayern TVst on küll asi kaugel, hea et numbrid paberilt õiged vähemalt on. Marseillest nad ei oskand õnneks midagi rääkida, kes neil nagu käseb või siis laseb siukest ila suust välja ajada üldse? Tellisin omale elionst Sat1 kui olin mingi 15 mintsa ära vaatand. Kui ei ole pädevaid kommentaatoreid kaks võtta siis pangu üks sinna.

            Kommentaar


              Algselt postitas umbadapopp
              'See küünarnukiga sissetulek oli KINDLASTI meelega tehtud, M'Bia ongi sellise stiiliga! KINDLASTI oleks pidanud olema punane'' - Kammoon, lihtne vaataja ei saa nii öelda, et kindlasti meelega tehtud, polnud ka löögiliigutust. Oli inetu olukorda sissetulek ja kõrge(hooletu) küünarnukk on kindlasti kollast väärt, kui mitte punast, aga kommentaator tegi olukorrast selline et kohtunik on loll, kuigi ta tegi korrektse otsuse.
              Minu arvamus on see, et pigem oli see küünarnukiga olukord meelega tehtud ning see oleks pidanud olema punane. Seda kas tegu on muidu ka sellise stiiliga mängijaga ei oska öelda, sest ei jälgi Prantsuse liigat.

              Hooletud vead karistatakse ainult karistuslöögiga. Sinu arvates ei olnud see olukord isegi mitte kollast siis väärt?
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Mul oleks ettepanek, et vaadake mängu ja kommenteerige seda omavahel, pange tarka nii nagu torust tuleb. Kohati jääb tunne, et kommentaatoritele pööratakse rohkem tähelepanu kui mängul endale. Jaa, mulle meeldib ka Kruus ja Järvela, sest tüübid on emotsionaalsed ja jagavad laksu ja viskavad nalja, aga minna kettasse selle peale, et "kommentaator oli erapoolik ä"... Sa vaatasid mängu või analüüsisid, plokknoot laual ja pliiats hammaste vahel, pinevalt kommentaari?

                Võib-olla ma ise muidugi olen siuke tuim tükk. Ma olen tänulik, et neid mänge üldse näidatakse, samas ma ei viitsi küll diivanil vedeledes arutleda või veel vähem närvi minna selle peale, et keegi Petersoo fännab Bayerni või Mõruagent Gipler on natuke nasaalse häälega või Poom ütleb "eissimilaan"... Alati jääb kõige tipuks ka võimalus ränga rulli eest oma elutuppa igast erinevaid läänemaiseid spordikanaleid transleerida, eksole. Seal kommenteerivad ju ainult profid ja kui nad ka profid ei ole, siis igatahes on nad paremad, kui meie kodukampsunites kommentaatorid juba lihtsalt sellepärast, et nad on, noh, välismaa kommentaatorid, eksole. Pseudoprobleem.

                Pange Säärits kommenteerima CL-i, vot siis ma saan aru, et on hädaldamiseks põhjust. Mürav Kosila võiks ka olla. Ja Margus Uba võiks ka igaks juhuks sisse tuua, kui Torres peaks kogemata võrku lööma.

                Kommentaar


                  kesse teine tüüp koos peetersooga kommis eila?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                    kesse teine tüüp koos peetersooga kommis eila?
                    Indrek Zelinski või siis Risto Sarapik, otsusta ise.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas umbadapopp
                      Ainuke, kes siin närvi on läinud, oled vist sina
                      Oponeeriks su väitele sellega, et ei, ma ei istu kirjutades CLi ülekannete ajal, kes ja kuidas eksis. Ei tee seda ka teised, kes varem on siin või pigem ühes teises teemas samal teemal sõna võtnud, aga ikkagi jäävad sellised ütlused ülekande ajal kõlama. Eriti veel, kui need eksivad jalgpallireeglite vastu. Jalkafoorumid ongi selleks, et arutada kõigi mänguga seotud olevate inimeste soorituse üle, või mis ?
                      pluss üks

                      - Mind ei häirinud niiväga see, kui ebamäärased või tõesed need faktid olid, vaid nagu keegi (vist?) juba mainis siis see suur Bayerni ülistamine. Ei väidagi et kommentaatorid ei tohi klubi toetada, aga veidi ühepoolne on kuulata kuidas Bayern on siin võimas, siin tugev, siin nii palju parem ja oskab seda nii palju paremini teha.
                      Algselt postitas zip
                      Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                        Mul oleks ettepanek, et vaadake mängu ja kommenteerige seda omavahel, pange tarka nii nagu torust tuleb. Kohati jääb tunne, et kommentaatoritele pööratakse rohkem tähelepanu kui mängul endale. Jaa, mulle meeldib ka Kruus ja Järvela, sest tüübid on emotsionaalsed ja jagavad laksu ja viskavad nalja, aga minna kettasse selle peale, et "kommentaator oli erapoolik ä"... Sa vaatasid mängu või analüüsisid, plokknoot laual ja pliiats hammaste vahel, pinevalt kommentaari?

                        Võib-olla ma ise muidugi olen siuke tuim tükk. Ma olen tänulik, et neid mänge üldse näidatakse, samas ma ei viitsi küll diivanil vedeledes arutleda või veel vähem närvi minna selle peale, et keegi Petersoo fännab Bayerni või Mõruagent Gipler on natuke nasaalse häälega või Poom ütleb "eissimilaan"... Alati jääb kõige tipuks ka võimalus ränga rulli eest oma elutuppa igast erinevaid läänemaiseid spordikanaleid transleerida, eksole. Seal kommenteerivad ju ainult profid ja kui nad ka profid ei ole, siis igatahes on nad paremad, kui meie kodukampsunites kommentaatorid juba lihtsalt sellepärast, et nad on, noh, välismaa kommentaatorid, eksole. Pseudoprobleem.

                        Pange Säärits kommenteerima CL-i, vot siis ma saan aru, et on hädaldamiseks põhjust. Mürav Kosila võiks ka olla. Ja Margus Uba võiks ka igaks juhuks sisse tuua, kui Torres peaks kogemata võrku lööma.
                        Ma tavaliselt ei kuula/vaata ka sellise pilguga, et otsida kommentaaris vigu aga eilne oli lihtsalt häiriv. Võibolla tõesti sellepärast, et ühel pool mängis minu suur lemmik ja teisel pool kommentaatori(te) lemmik aga paistab, et ma pole siiski ainuke. Kohati tundus ülepaisatud jutu järgi, et OM mängib hoopiski Barca endaga.

                        Viasatis on ju teisigi kommentaatoreid, kes oma lemmikuid pidevalt kommenteerivad (Järvela ja foorumi Vincent Manut, Dannar mõned ajad tagasi Lille`i jne), kuid nemad suudavad erapooletult seda teha ja nende puhul see ei häiri.

                        Üldiselt siiski jõudu neile eilsetele härradele ja ärge pikka viha pidage. Vahel tuleb kriitika kasuks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas umbadapopp
                          Ainuke, kes siin närvi on läinud, oled vist sina
                          Oponeeriks su väitele sellega, et ei, ma ei istu kirjutades CLi ülekannete ajal, kes ja kuidas eksis. Ei tee seda ka teised, kes varem on siin või pigem ühes teises teemas samal teemal sõna võtnud, aga ikkagi jäävad sellised ütlused ülekande ajal kõlama. .Eriti veel, kui need eksivad jalgpallireeglite vastu. Jalkafoorumid ongi selleks, et arutada kõigi mänguga seotud olevate inimeste soorituse üle, või mis ?
                          Milliste reeglite vastu eksimistele sa oma itkulaulus viitad
                          INTER ARMA CARITAS

                          Kommentaar


                            Markofkin ei läinud muide hetkeki närvi kellegi siinsete väljaütlemiste peale, seltsimehed ja sõbrad.
                            Väljendasin vaid oma arvamust, aga eks selge ole see, et igaüks vaatab jalgpalli erinevalt ja kuuleb-kuulab sealt erinevaid asju. Mind ei häirinud eilne Bayerni ülistuslaul grammigi, aga seda ennekõike just seetõttu, et ma kommentaari suurt ei kuulagi. Kui just Järvela või Kruus või Dannar ei viska mingit kildu. Sestap tundub mulle ka üsna arusaamatu see, millise hasardiga kommentaatoreid arvustatakse.

                            Nii-et peace, kõik on väga kuul, härrased

                            Kommentaar


                              ma pole saanud juba mitu aastat Bayerni mängu rahus vaadata TV6-s, sest nii kui kavast vaatan, mis mängu näitab, siis tean ma ka momentaalselt, kes selle endale kommenteerimiseks on broneerinud. eilse põhjal võib vist öelda, et Bayern hetkel maailma parim klubi ning teistel pole väga üldse mõtet enam pingutada.

                              Kommentaar


                                Peeter ei broneeri neid mänge. Need antakse talle pigem loomulikult, sest ta teab meeskonnast kõige paremini.
                                Muide, mina sain Apoeli mängu järel pahase kirja, kus mulle pandi pahaks pidevat Real Madridi halvustamist ja APOELi toetamist. Ja seda siis seepärast, et ma siiralt lootsin, et korduskohtumiseks jääks põnevus alles. Eks see töö selline noateral kõndimine olegi ja ma usun, et kuna kõik Soo eelistusi teavad, siis peetakse ka täiesti tavalist lauset, kus ta hea mängu eest meeskonda kiidab, selle meeskonna paadunud pooleavalduseks.
                                P.S. Ja mulle ausalt istub Peeter Soo kogu meie kommentaatoripundist kõige paremini (vaatajana).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X