320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV3 Sport

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
  Teantean, ma mõtlesin finaalturniiri.
  okei, sei saaud sellest aru Aga siis oli sama teema, et oodati uudiste lõppemist

  Kommentaar


   Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
   Tagantjärgi targana oleks olnud alternatiivne variant, et kolmanda pealt oleks pandud jooksma Meistrite Liiga mäng ja siis S1 pealt sama mäng, kui koss läbi saab. Aga, noh, ma olen kommentaator, ma ei oska tehnilise poole pealt mingeid otsuseid kommenteerida, kuna ma ei tea sealseid probleeme
   Tänapäeval saab sellega ju hakkama isegi sinu poolt palavalt armastatud ERR. Ei tohiks liiga suur keemia olla selliste tagavaraplaanide ennetavalt välja mõtlemine. Eriti kui tegemist on igakevadise jamaga ja kogemust justkui peaks juba olema.
   20 LEGEND

   Kommentaar


    Naudite täiega, et saate neid totakaid kõlle järgmised paar tundi edasi-tagasi kedrata jah?

    Kommentaar


     Kruus on super triggered ikka, et järgmisel hooajal enam CL kommenteerida ei saa? Vara hakkas just uuest hooajast rääkima ja Kruus lihtsalt suunas ta ära sealt

     Kommentaar


      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
      Kruus on super triggered ikka, et järgmisel hooajal enam CL kommenteerida ei saa? Vara hakkas just uuest hooajast rääkima ja Kruus lihtsalt suunas ta ära sealt
      Eks Varal on nüüd Newcastle'i püsimajäämisega tunne, et kõik jätkub mujal ka vanaviisi.

      Kommentaar


       Ucli introt kuulates oli küll tunne, et superliiga tahtis midagi väga rõvedat teha. Kuradi usakad

       Kommentaar


        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
        Kruus on super triggered ikka, et järgmisel hooajal enam CL kommenteerida ei saa? Vara hakkas just uuest hooajast rääkima ja Kruus lihtsalt suunas ta ära sealt
        Need viinamarjad on tal väga hapud, jep.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


         Algselt postitas Stok
         Ei ole suur kaotus. Mina ei saa sellest Kruus-Vara haibist aru, õigemini, kui Vara kui jalkafänn räägib huvitavat juttu, siis Kruus kui esinumber on end väga põhjalikult ette valmistanud ja tulistab järjest fakte ja metafoore ning proovib hiliseid pealtvaatajaid ärkvel hoida. See, mis väljakul toimub, Kruusi väga ei sega ja ega ta väga aru ka ei saa, mis otsuse kohtunik tegi ja miks just nii. Tegelikult Vara ka kipub heietama ja Kruus peab aegajalt meelde tuletama, et õu kuule, nurgalöök anti, tee väike paus. Statistikast võiks rääkida enne mängu, aga sel ajal on meil Heineken 0.0% ja inno Champions.

         Samal ajal on meil päris head kommentaatorid peale kasvanud, aga neile jääb Besiktas-Crvena Zvezda, kuna Kruus seda mängu ei endale soovi. Aga küllap see statistikasse uputamine ja metafooridega vürtsitamine üks Toomas Uba ja Lembitu Kuuse taak ole.

         Tee ise paremini, eks? Ambitsioonid kahjuks puuduvad, aga väga meeldiks, kui kommentaator viiks end reeglitega kurssi ja soovitavalt läbiks isegi kohtunike koolituse, et tekiks parem ettekujutus sellest, kui keeruline on olukordi näha ja kui häid otsuseid tehakse. Ja kui tagumise nurgalipu juures pall teeb meeste vahel ping-pongi, siis saaks öelda, et seda pole ühelgi kohtunikul võimalik näha ning otsus tulebki kõhutunde pealt teha. Ning päeva lõpuks on see üsna väikese tähtsusega, sest meid huvitavad kolm asja: väravad, penaltid, punased kaardid. Veel parem on, kui mängu kommenteeriks keegi, kes on ise mänginud (ja kohtunike koolituse läbinud), kes seletaks unistele pealtvaatajatele lahti, et näe vaata, nüüd Werner teeb üksinda ees mõttetut pressi, aga vot nüüd keegi andis signaali ja kogu eesliin lendab korraga peale.. ja nii pall tagasi võidetigi. Ning ei ole vaja ajada juttu täiesti mõttetust sisselendamisest, kui tegelikult oli vaja väikse kõksuga kiirrünnak ja ennekõike tempo maha võtta, et Dave või Rüdiger jõuaks oma positsioonile tagasi ja hapnik jõuaks uuesti ülakorrusele. Ei taha praegu kedagi punastama ajada, eks igaüks teab ise niigi, et kui pärast tema mängu kriitikat ei tule, siis oli hea kommentaar. Eestlased ju kiidusõnu ei raiska.
         Üks harv kord kui Stokiga milleski sama meelt olen. Sellepärast mulle Järvela meeldis - mitte väravakisa tõttu, pigem selle kiuste. Seepärast meeldis, et ühena vähestest oskas ta väljakul toimuvast rääkida, mitte ei heietanud kogu aeg millestki muust nagu teised Eesti kommentaatorid armastavad teha.
         Tegelikult peaks olema põhikommentaator ja asjatundja - endine mängija, treener või kohtunik. Nagu välismaal üldiselt tavaks.
         the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
         because belle of st mark is a beauty extraordinaire

         Kommentaar


          Keegi teab, miks TV3 NBAs kogu aeg Brooklyn Netsi mänge näitab?

          Kommentaar


           Kalev Kruus on fenomen. Ükskõik, millist spordiala ta vahendab, aga ikka on mingid "truheadid" pahased, kuna ta ei saa reeglitest aru, küll räägib ebaolulisi asju ja üleüldse võiks asja kommenteerida mõni endine sportlane. Samas on juba nullindate keskelt märgatud, et kui näiteks Kruus tegi võrkpalli meistrika mänge, siis kasvas ainuüksi tema isiku arvelt vaadatavus kolmandiku võrra. Ehk siis selles ongi uba, keskmine vaataja võtab seda kõike ikkagi totaalse meelelahutusena ja õllekõrvasena või siis sellena, et saaks vähemalt korra-paar nädalas kodus lastele ja naisele öelda, et ma nüüd vaatan jalkat, ärge mölisege. Ja seal see töötab, nii lihtne see ongi. Peaasi, et oleks lõbus, poogen see, et kellest pall välja läks ja kus täpsemalt see reegel muutus ja on ja üleüldse.

           Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Ehk siis põhimõtteliselt võiks mõni stand-up koomik ka puldis olla?
            Kui vaatajanumbrid sitaks laes oleks, siis ilmselt jah.

            Aga kui taaskord väga "mulle meeldib nii, seega peakski olema nii"-tasemel analüüsiks, siis ma ilmselt poleks eile ja üleeile neid mänge vaadanudki, kui mõni teine kommentaator olnuks. Kõik meeskonnad on üdini nõmedad, mängupildiliselt inimnäota süsteemid ja selle juurde annab Kruus-Vara täitsa palju vaatamisväärset. Ehk see on väga spetsiifiline kommenteerimisstiil ja sellel pole arusaadavalt kõik fännid, aga nähtavasti keskmisele inimesele läheb selline peale.

            Siin mainitud Järvela esindab näiteks hoopis teistsugust stiili, kus kommentaator on kõige lähedasem arvutimängu AI-le. Koguaeg mängus, täpselt nähtavad ja leitavad seosed, viimasel kolmandikul tekkiv crescendo. Selles vallas on ta väga hea. Kumba nüüd üksik vaataja eelistab, see on juba igaühe enda valik, aga mõlemad variandid on oma žanrites väga head.

            Kommentaar


             Algselt postitas Stok
             Sain aru: Sa tahad Kruusi ja Vara kuulata, ma jalgpalli vaadata.
             Ja vaatajanumbrid näitavad, et Mõnusid on Stokidest rohkem.

             Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Ja vaatajanumbrid näitavad, et Mõnusid on Stokidest rohkem.
              Vaatajanumbrid ei või olla tingitud sellest, et need kaks saavad tippmänge, kus oleks nii või naa neid vaatajaid enam?
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


               Kas mu eeldus on vale, et meistrite liigas saavad kommentaatorid mingi ilgelt pika presskiti, kus lehekülgede kaupa statistikat ja ajalugu? See kuidagi kõigi kommentaatorite puhul silma jäänud, et muid liigasid tehes vaadatakse mängu rohkem, aga CLis on matš rohkem statistikalugemise taustaks.

               Kommentaar


                Selles osas olen mõlema poolega nõus. Üksi mängu vaadates tahaks võibolla tõesti nüanssidesse langeda, aga sõpradega õlle kõrvale on meeldivam kuulata Kruus-Vara duot, kui mõnda spetsialisti, kes võtab iga olukorra asjatundlikult seibideks.

                Kommentaar

                Working...
                X