320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Elisas, Telias ja STV-s vist ikka mitte.
    Ja see on ka ühtlasi põhjus, miks.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Algselt postitas jaamu
      Täpselt see mu vihapurske põhjus ongi, et Telia kliendina ei ole mul võimalik kanalit TV3 Sport 3 näha.
      go3 platvorm ületab hinnas ja mugavuses teised juba eos. Elisa tv soust on ikka üldse kiviaja jäänuk

      Kommentaar


        Vabandust, ise kasutan Go3 ja arvasin, et mujal on nähtavad samad asjad.

        Vastuseks küsimusele: et inimesed telliksid omale hoopis Go3, ma oletan.
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          See on ilmselt pöördumine juba Telia, Elisa jms poole, et miks neil ülejäänud kanaleid valikus pole.

          Kommentaar


            Mu meelest arusaadav, et Telia ja Elisa pole viitsinud vaeva näha, et pakkuda kanalit, millel ~90% ajast sisu puudub.

            Praegusel juhul on ikkagi tegemist TV3 Spordi poolse huiamisega huiamise pärast, et olukorras, kus mõlemad paralleelsed otseülekanded mahuksid kõigi teenusepakkujate kaudu ligipääsetavatele kanalitele, on üks tõstetud eksklusiivsele lisakanalile.

            Viimased meeleheitlikud katsed kliente meelitada, enne kui eurosarjade õigused otsa saavad?

            Kommentaar


              Ma ise väga ei põe, sest Euroopa Liiga näitamisega on nii nagu on, ning kui Meistrite Liiga finaal on nähtud, siis suunan need 7 eurot kuus mujale.

              Aga ralli ja korvpalli armastajaid on ka meie riigis omajagu ja oluliselt rohkem kui Euroopa Liiga omi. Seega siin on vist aus. Äri on äri.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas erxor Vaata postitust
                Mu meelest arusaadav, et Telia ja Elisa pole viitsinud vaeva näha, et pakkuda kanalit, millel ~90% ajast sisu puudub.

                Praegusel juhul on ikkagi tegemist TV3 Spordi poolse huiamisega huiamise pärast, et olukorras, kus mõlemad paralleelsed otseülekanded mahuksid kõigi teenusepakkujate kaudu ligipääsetavatele kanalitele, on üks tõstetud eksklusiivsele lisakanalile.

                Viimased meeleheitlikud katsed kliente meelitada, enne kui eurosarjade õigused otsa saavad?
                Euroopa Liiga on terve selle aasta alati olnud lisakanalitel.

                Kommentaar


                  Ma ei tea, kas lisakanaliteks pidada kõiki nummerdatud kanaleid peale TV3 Spordi? Igatahes on mul Elisaga tellitud TV3 spordipakett (ehk TV3 Sport ja TV3 Sport 2) ja eelmisel nädalal nägi Manku-Milan mängu TV3 Sport2 pealt vist paaritunnise viivitusega. Rohkem kanaleid selles paketis pole.

                  Kommentaar


                    Ot telekast siis Manu-Milan otse ei näe jah?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                      Ot telekast siis Manu-Milan otse ei näe jah?
                      Mina küll näen
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Jep, vincent, ma vaatan Leeds-Fulhamit. Aitäh, et sa ka Sheffield Unitedi fännide tunnetele mõtled

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                          Jep, vincent, ma vaatan Leeds-Fulhamit. Aitäh, et sa ka Sheffield Unitedi fännide tunnetele mõtled
                          Vince palus öelda, et seekord on tema kodus.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Vince palus öelda, et seekord on tema kodus.
                            Oot, see ei ole ju sina ka. Kes see on?

                            Kommentaar


                              No kes muu ikka ekre-poliitikavõrdlusi teeb, kui ika mõnu isiklikult

                              Kommentaar


                                See tuli juba hiljem. Aga üldiselt oleks mingit kommentaatoritel-vahet-tegemise-õpik.pdf faili vaja küll.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X