320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui Kruus niimoodi ei oigaks nagu haige jänes siis võiks teda isegi kuulata.
    Toomas Vara on tasakaalustav ja asjalik ning jagab õnneks ka jalgpallist rohkem ,kui Kruus ,kes rõhub ainult emotsionaalsele kiremisele.
    FCF Forever

    Kommentaar


      Olen ma ainuke, kellele tundus Toomas Vara sõna "Milan" hääldus kahtlane ?

      Kommentaar


        Algselt postitas Black Magic Vaata postitust
        Olen ma ainuke, kellele tundus Toomas Vara sõna "Milan" hääldus kahtlane ?
        Sa oled ainuke,kes ei peaks siia kirjutama ja oma rumalate küsimuste jaoks on oma teema...

        Kommentaar


          Vara katse Lassana Diarra ja Liis Lassi seose(tuse) vahel nalja visata võttis isegi paljukuulnud Kruusi tummaks. Eks järgmine kord läheb loodetavasti paremini
          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

          Kommentaar


            Täna on vsb kossu lainel...
            TV6 näitab inter- Spursi mängu ja sat1 Schalke oma. Mingeid muid variante veel on? TV mitte net, ELIONIS!
            INTER ARMA CARITAS

            Kommentaar


              VIASAT Extra

              Kommentaar


                Algselt postitas marconius Vaata postitust
                Sa oled ainuke,kes ei peaks siia kirjutama ja oma rumalate küsimuste jaoks on oma teema...
                No, on ikka vahe küll kas öelda. miLAN või MILAn

                Kommentaar


                  Algselt postitas Black Magic Vaata postitust
                  No, on ikka vahe küll kas öelda. miLAN või MILAn
                  et sa rohkem ei jõuraks - kui ta hääldas rõhuga i-tähel, siis nii peabki. kui rõhuga a-l, siis valesti. teisel juhul saada vsb-sse kiri või veel parem, siin foorumis kasutajale PraS privaatsõnum, ta ütleb kindlasti edasi.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    miks näidatakse jalgpalli asemel korvpalli vsb pealt?
                    “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                    Kommentaar


                      Sest leedukate klubid mängivad euroliigas.

                      See kanal ongi pmst ainult lätile-leedule mõeldud. Isegi täna näidatakse küll videolindilt kordust, aga siiski, läti koondise ründaja mängu lech poznan - man city..aga zenjovi ega klavani klubi mängu pole kordagi näidatud..
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas alehis Vaata postitust
                        miks näidatakse jalgpalli asemel korvpalli vsb pealt?
                        Oktoobri lõpus algab kelgutamise hooaeg. Olge valmis.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas alehis Vaata postitust
                          miks näidatakse jalgpalli asemel korvpalli vsb pealt?
                          ma ei saa aru pahameelest. kanal näitab inglise liigat paar mängu nädalas, CLi, Euroopa Liigat ning te ikka nutate, et vähe on.

                          VSB pole ju jalkakanal, vaid ikka spordikanal. Ja et lätlasi ja leedukaid eelistatakse siis ehk on nende panus kanalisse suurem kui meie oma.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas PraS Vaata postitust
                            ma ei saa aru pahameelest. kanal näitab inglise liigat paar mängu nädalas, CLi, Euroopa Liigat ning te ikka nutate, et vähe on.
                            Tegelikult ongi hea, saab VSB paketi ainult paariks päevaks nädalas aktiveerida ja raha kulub vähem. CL on sealt mõttetu vaadata kui juba näeb Soomest ja TV6st.
                            Aga kus on sügishooajaks lubatud FA karikas? Homme juba 4. kvalifikatsiooniring. Ja ennjõud?
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Tegelikult ongi hea, saab VSB paketi ainult paariks päevaks nädalas aktiveerida ja raha kulub vähem. CL on sealt mõttetu vaadata kui juba näeb Soomest ja TV6st.
                              Aga kus on sügishooajaks lubatud FA karikas? Homme juba 4. kvalifikatsiooniring. Ja ennjõud?
                              Pakuks et homme ikka ei mängita,aga teisipäeval(25okt) küll...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas marconius Vaata postitust
                                Pakuks et homme ikka ei mängita,aga teisipäeval(25okt) küll...
                                Homme ikka. Teisipäeval on mikihiir, mis ei puutu asjasse.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X