320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ühe päevaga 15 väravat Sport Balticus, ei saa öelda, et kehv mängude valik.
    Hala Madrid !

    Kommentaar


      Algselt postitas lenc Vaata postitust
      Kust need leedukad siia mängu sekkusid äkitselt? Ja mis häda neid vaevab, et Premieri ülekandeid torpedeerida tahavad?
      Ilmselt see loogika, et kui näeb vähe, siis äkki inimesed tellivad endale kuldpaketi ja sealse HD kanali. Samas talupojaloogika ütleb, et inimesed löövad pigem käega ja vahivad striime. Leedulased ongi üldiselt imelikud, sest kartulivorstid pole juba niiehknaa normaalsed.

      Kommentaar


        Tehke nüüd mulle selgeks see asi, kuidas ja kes ja millise "matemaatilise" valemiga valitakse VSB kanalil KOSSU EMi näidatavaid OTSEÜLEKANDED. Valik on ikka nii kuradima mööda, et pean vist ikka eelistama netiavarustega ja streamima. Sellise valiku puhul kll ei tasu kanalit omale tellida :@

        Kommentaar


          Algselt postitas maarios Vaata postitust
          Tehke nüüd mulle selgeks see asi, kuidas ja kes ja millise "matemaatilise" valemiga valitakse VSB kanalil KOSSU EMi näidatavaid OTSEÜLEKANDED. Valik on ikka nii kuradima mööda, et pean vist ikka eelistama netiavarustega ja streamima. Sellise valiku puhul kll ei tasu kanalit omale tellida :@
          Aga kõigile ei saagi ju kõik meeldida ehk siis kellele ema,kellele tütar ehk uuem variant kellele isa,kellele poeg...

          Kommentaar


            See on eriti nõme tõesti, et USA koondise mänge polegi sel nädalal kavas:S

            Kommentaar


              Vahepealne updeit: sellel nädalal minu teada jalgpalli pole. Järgmine nädal on Inglismaa valikmäng ainsana Walesiga.
              Ülejärgmisel nädalal algab siis Meistrite liiga, mille puhul taas mängud TV6-s ja VSB-s.
              Kavas on Leverkusen - Chelsea, Barcelona-Milan, Man City-Napoli ja veel üks mäng. Man City ja Napoli on kindlasti VSB-s, aga teiste kanaleid peast ei mäleta. Seejärel nädalavahetusel otse Tottenham-Liverpool. Praeguse kava kohaselt on ManU-Chelsea videost, aga see võib muutuda.

              Kommentaar


                Algselt postitas marconius Vaata postitust
                Aga kõigile ei saagi ju kõik meeldida ehk siis kellele ema,kellele tütar ehk uuem variant kellele isa,kellele poeg...
                Ei ei ei... asi pole mitte meeldimises, vaid selles, et valik mida otsepildis näidata on kummaline:
                Kolmapäev: õhtul on Leedu-Suurbritannia aga näitab hoops Venemaa-Ukraina mängu, mis on tunduvalt igavam.

                Neljapäev: Päeval on miski Bosnia-Montenegro aga samal ajal võiks balitmaalastele näidata hoopis Läti-Serbia mängu, ning õhtul on taaskord Leedu mäng, AGA jumala eest ei ole see VSB pealt otsepildis, selle asemel on hoopis Itaalia-Saksamaa

                Reede: õhtul taaskord Leedu-Türgi mängu ajal Saksamaa-Prantsusmaa mängu otsepilt.

                jne jne.... ei viitsi rohkem näiteid välja tuua...

                Mille/kelle jaoks see Viasat Sport BALTIC siis tehtud on? Ja ärge tulge mulle ajama et Leedu mänge näitavad Leedu kohalikud kanalid ka. Krt ma elan Baltikumis siis ma ootan sellelt kanalilt ka nime väärilist käitumist, aga hetkel on täiega näkku sülitamine.

                AInuke lohutus mis hetkel on on see, et ÄKKI jooksvalt tehakse kavas muudatusi, kuid milles ma väga kahtlen.

                Kommentaar


                  Algselt postitas maarios Vaata postitust
                  Ei ei ei... asi pole mitte meeldimises, vaid selles, et valik mida otsepildis näidata on kummaline:
                  Kolmapäev: õhtul on Leedu-Suurbritannia aga näitab hoops Venemaa-Ukraina mängu, mis on tunduvalt igavam.

                  Neljapäev: Päeval on miski Bosnia-Montenegro aga samal ajal võiks balitmaalastele näidata hoopis Läti-Serbia mängu, ning õhtul on taaskord Leedu mäng, AGA jumala eest ei ole see VSB pealt otsepildis, selle asemel on hoopis Itaalia-Saksamaa

                  Reede: õhtul taaskord Leedu-Türgi mängu ajal Saksamaa-Prantsusmaa mängu otsepilt.

                  jne jne.... ei viitsi rohkem näiteid välja tuua...

                  Mille/kelle jaoks see Viasat Sport BALTIC siis tehtud on? Ja ärge tulge mulle ajama et Leedu mänge näitavad Leedu kohalikud kanalid ka. Krt ma elan Baltikumis siis ma ootan sellelt kanalilt ka nime väärilist käitumist, aga hetkel on täiega näkku sülitamine.

                  AInuke lohutus mis hetkel on on see, et ÄKKI jooksvalt tehakse kavas muudatusi, kuid milles ma väga kahtlen.
                  Noh, ma nüüd ei tea, et tegelikult oleks ju tunduvalt suurem õigluse riive, kui näiteks leedulased peaksid enda koondise mängu vaatama VSB pealt. Leedu ja Läti vaatenurgast on õiglasem näidata nende mänge tavakanalitest ja siis võimaldamaks soovijatel erinevaid mänge vaadata. Seega suures plaanis saan aru, väikses plaanis tahaks tõesti rohkem naabermaid vaadata. Ah, mul niikuinii tegelikult seda kanalit pole.

                  Kommentaar


                    ega mul ka seda kanalit VEEL pole, aga noh tundub, et ei hakka tellima kah. Internet on streame täis ja ju jääb siis kelegi rahakott tänu minu panusele vähe õhemaks.
                    Ja minupäraast näidaku kasvõi ühtesama mängu kolmes kanalis korraga aga kui on tehtud BALTIC kanal siis ootan ja loodan enamat.

                    Aeg oleks teha juba uuendused, et saan ise valida sobivat pilti oma telesse, kui on valida samaaaegselt kolme mängu vahel siis vaatan seda mida ise soovin. ON KUHU ARENEDA.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas maarios Vaata postitust
                      ega mul ka seda kanalit VEEL pole, aga noh tundub, et ei hakka tellima kah. Internet on streame täis ja ju jääb siis kelegi rahakott tänu minu panusele vähe õhemaks.
                      Ja minupäraast näidaku kasvõi ühtesama mängu kolmes kanalis korraga aga kui on tehtud BALTIC kanal siis ootan ja loodan enamat.

                      Aeg oleks teha juba uuendused, et saan ise valida sobivat pilti oma telesse, kui on valida samaaaegselt kolme mängu vahel siis vaatan seda mida ise soovin. ON KUHU ARENEDA.
                      Mhm. Skyboxil või sakslaste Premierel (ka nüüd Skyl) on näiteks olemas "red button" mis avab kanalil oleva portaali ning saad valida ntx kõikide samal ajal käivate Meistrite Liiga mängude vahel. Aga ma ei usugi et siin niiväga oleks küsimus tehnilistest lahendustes vaid rohkem kindlasti litsentsides mis maksavad telekanalitele raha.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Aga telekanalite suurem raha tuleb meie, klientide taskust, kui ikka selline võimalus oleks siis ma, ausõna, olen nõus maksma selle 5-8 euri kuus lisaks, et saaksin ise valida mida ma telekast endale "ette söödan".

                        Kommentaar


                          Algselt postitas maarios Vaata postitust
                          Aga telekanalite suurem raha tuleb meie, klientide taskust, kui ikka selline võimalus oleks siis ma, ausõna, olen nõus maksma selle 5-8 euri kuus lisaks, et saaksin ise valida mida ma telekast endale "ette söödan".
                          Aga Viasati kuldpaketiga on ju näiteks Meistrite Liiga ja Premier Liiga mängude ajal võimalik vaadata ükskõik millist mängu tahad.

                          Kommentaar


                            Kui oli veel tavaline Viasat Sport 2, siis oli see punase nupu variant täiesti olemas. Sai näha ükskõik millist Meistrite liiga mängu, välja arvatud ühte, mis oli Taani TV3+ peal ja tihti kippus see olema Man Utd mäng.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas maarios Vaata postitust
                              Aga telekanalite suurem raha tuleb meie, klientide taskust, kui ikka selline võimalus oleks siis ma, ausõna, olen nõus maksma selle 5-8 euri kuus lisaks, et saaksin ise valida mida ma telekast endale "ette söödan".
                              Algselt postitas lenc Vaata postitust
                              Aga Viasati kuldpaketiga on ju näiteks Meistrite Liiga ja Premier Liiga mängude ajal võimalik vaadata ükskõik millist mängu tahad.
                              Ainult kuldpaketist ei piisa, aga üldiselt HD lisapaketiga peaksid enamus mängud telerisse tulema küll.

                              Maariose puhul tundub probleemiks olevat see, et kuna tema vist Viasat klient pole, siis ainult VSB tellimine talle Xtra kanaleid ehk mänguvalikut ei too.
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                5-8 euro eest vaevalt sellist teenust saab ka. arvestada tuleks ehk 5 korda suurema summaga
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X