320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Arse-Tottenham täitsa tuleb eetrisse. Aga ma kahjuks ei oska öelda, et mis hetkel täpselt.
    L 21:30: Premier League, Arsenal - Tottenham Hotspur (salvestatud kl 19:25)
    Ma usun, et see on õige info.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Noh, ma sain näiteks täna hommikul teada, et Chelsea-Villat ikka ei ole vaja kommenteerida, kuna lätlastel olla mingi aparaat puudu või midagi. Ehk üllatusi kõigile.
      noh, väga tore et sina tead aga kuidas need inimesed teadma peaks kes teile raha maksavad selle eest et need aparaadid oleks olemas?
      Algselt postitas JT8055
      Olge aktiivsemad!

      Kommentaar


        Pole mõtet 7 euri kuus puhtalt VSB eest maksta, kui kava järgi mängegi enam ei näe. Milleks viimasel hetkel sellised muutused ma ei saa aru. Mis kuradi aparaat see viimasel hetkel ära kaduda saab?

        Kommentaar


          Algselt postitas Owen7 Vaata postitust
          Pole mõtet 7 euri kuus puhtalt VSB eest maksta, kui kava järgi mängegi enam ei näe. Milleks viimasel hetkel sellised muutused ma ei saa aru. Mis kuradi aparaat see viimasel hetkel ära kaduda saab?
          Pold asi aparaadis, vaid lihtsalt kommentaatoriboksidest jäi puudus. Või midagi sellist.

          Kommentaar


            pask kanal. (tahtsin enda meelerõõmu avaldada)
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              L 21:30: Premier League, Arsenal - Tottenham Hotspur (salvestatud kl 19:25)
              Ma usun, et see on õige info.
              Vomit suht. Arusaamatu väliskoss ja mulle korvpall meeldib.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                pask kanal. (tahtsin enda meelerõõmu avaldada)
                Aga ära vaata seda ja asi korras. Hoiad vb netis vingumise arvelt ka aega kokku kui hästi läheb.

                Kommentaar


                  Algselt postitas MNa Vaata postitust
                  Aga ära vaata seda ja asi korras. Hoiad vb netis vingumise arvelt ka aega kokku kui hästi läheb.
                  No nahhui need sitapead reklaamivad üldse, et nad midagi näitavad, kui kava on täiesti suvaline. Ajab ikka ketasse küll, kui Pool - Everton poolajal on reklaam, et näitavad Chelsea vs Villa ja Arsenal vs Spursi lives ja siis kui peaks pihta hakkama on hoopis mingi muu pask eetris. Ajuvabad värdjad seal kanalis...

                  Kommentaar


                    Loomulikult ebameeldiv kui lätakad viimasel hetkel arusaamatuid vangerdusi kavas teevad, aga kohe siin vinguda kui pask see kanal on ja mida kõike veel...tobe ja mõttetu

                    Kommentaar


                      Algselt postitas MNa Vaata postitust
                      Loomulikult ebameeldiv kui lätakad viimasel hetkel arusaamatuid vangerdusi kavas teevad, aga kohe siin vinguda kui pask see kanal on ja mida kõike veel...tobe ja mõttetu
                      See kanal on pask. Selline jant on toimunud niikaua kui seda kanalit olen tellinud (2,5 aastat).
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas MNa Vaata postitust
                        Aga ära vaata seda ja asi korras. Hoiad vb netis vingumise arvelt ka aega kokku kui hästi läheb.
                        ei no mis ära vaata, kui sa maksad millegi eest, siis loodad sealt ka lubatud asju saada ja ei ole mingil tasandil normaalne olukord, kui pmst viimasel tunnil muudetakse kava (okei tuleb ette, ikka juhtub ootamatusi), aga sellest teada ka ei viitsita anda, see on mis närvi ajab ikka parasjagu. ei ole maailma raskeim asi ju oma kanali ekraanile jooksma vabanudus ja kavatäpsustus jooksma panna või mis? vähem soperdamist ja rohkem austust oma klientide ja tellijate suhtes poleks sugugi paha asi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                          ei no mis ära vaata, kui sa maksad millegi eest, siis loodad sealt ka lubatud asju saada ja ei ole mingil tasandil normaalne olukord, kui pmst viimasel tunnil muudetakse kava (okei tuleb ette, ikka juhtub ootamatusi), aga sellest teada ka ei viitsita anda, see on mis närvi ajab ikka parasjagu. ei ole maailma raskeim asi ju oma kanali ekraanile jooksma vabanudus ja kavatäpsustus jooksma panna või mis? vähem soperdamist ja rohkem austust oma klientide ja tellijate suhtes poleks sugugi paha asi.
                          Noh, kunagi tuli viimasel hetkel ka Copa Del Rey finaal või see Hispaania superkarikafinaali saamisest saadi ka samal hommikul teada. Seega vahel saate te ka makstud summa eest viimasel hetkel rohkem, kuna teleõiguste üle käivad läbirääkimised üsna jooksvalt.
                          Ja sisuliselt sa maksad spordikanali eest. Sellel on eelmainitud põhjusel oma spetsiifika ja kui telekavad tahavad lihtsalt varakult avaldamise jaoks saada varakult kavasid, siis seal tuleb vigu sisse.

                          Kommentaar


                            no muudatustest teada anda ei oleks ju tükki küljest võttev tegevus siiski. sitt suhtumine ongi mis mind enim häirib.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                              no muudatustest teada anda ei oleks ju tükki küljest võttev tegevus siiski. sitt suhtumine ongi mis mind enim häirib.
                              See FB andis ju. Vist.

                              Kommentaar


                                Kui isegi viasati kodulehel ei suudeta kava ära muuta ja eetrist valelike reklaame maha võtta, siis millega seal üldse tegeletakse?? Täiesti pohhui on ju klientidest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X