320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei ole väitnud et muudab.

    Teemasse kah. Teise poolaja alguses oli eetris vaikus. Ott käis pelleris?

    Kommentaar


      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      Paigaldan su aia taga elektriposte...
      Sinu võrdlused ei ole just kõige paremini välja kukkunud. Kuna olete mõlemad n.ö. distantsilt foorumit jälgides üsnagi ärksa mulje jätnud kodanikud, siis jätan pikemalt põhjendamata ja asjakohase dialoogi pidamata - eks Sa ise saad ka aru.

      Nõus, et tegemist on olukorraga, kus mingi "tuhat vabandust, lubame, et see on viimane kord" stiilis suhtumine oleks mõttetu. Tehniliselt arvatavasti pea võimatu teostada ning ei ole ka Teie pädevuses. Aga see selleks.

      Küll aga ma ei ole väga näinud, et keegi süüdistaks personaalselt Teid, ikka kanalit, eksole. Sellisena tasuks seda ka võtta. Kui Te antud foorumis või alateemas positsioneerite ennast kui tavakasutajaks, mitte VSB esindajaks, siis tasuks seda liini ka hoida, mitte loopida mõttetuid ebapädevaid kaitseargumente stiilis "5 aastat tagasi oli nii ja naa" või "näed ju jalkat või ei näe?". Saad ise ka aru, et väga ei huvita (ja las see ollagi siis mu isiklik traagika).

      Oletame, et restoran reklaamib välja igakuiselt fikseeritud arve alusel makstava "käi palju tahad - söö palju tahad" diili. Reklaamis on, et nt laupäevases menüüs on ühena teistest ka pekingi part. Sean siis sammud laupäeval kohale, istun maha ja esitan tellimuse. Kõht on maru tühi, aga kohe tean, et tuleb soovitud part. Lauda tuleb aga kala, sest kalamüüjaga oli tehtud leping, et sellel laupäeval peab restoran pakkuma kala - no tule eila meile, ma ju ei söö kala!

      Tulemus: no perse küll, kõht on tühi ja vaja kiirelt täita ning sõidangi mäkki (loe: vaatan striimi netist). Istun ma siis seal, söön oma burxi, kuigi maksnud olen pardi eest ning näen, et kõrvallauas on restorani teenindaja, kellel vahetus lõppes. Lähen juurde ja ütlen, et "jube sitt lugu tead..." (ise sisimas mõistes, et see ei ole ju tema süü) ning teenindaja vastab stiilis "kuule ega me ainult pardirestoran ei ole. Pealegi, E-R saaksid ju parti või ei saa? vaja nüüd tühjast probleemi teha". On ju veidi mööda, või mis?

      Ja päris ausalt, pardile kulunud rahast on rohkem suva kui mäkki sõiduks kulunud ajast (loe: striili leidmiseks kulunud ajast), sest oleksin võinud seda kohe teha.

      Mõni inimene tõesti ei saa aru, et näed, kuidas sa ei või nüüd kala süüa ning mõtleb, et võiks vähem vinguda. Mõni aga saab.

      ja p.s. Tegelikult on tegemist üle linna pardiga. Nii et kindlasti lähen järgmine kord ka, mis sest, et selline olukord juhtus. Aga oleks võinud olemata olla.

      Kommentaar


        No nii keeruliseks ei olegi vaja ajada, asja tuum on ju tegelikult selge - kui VSB on reklaaminud näidata teatud mänge siis ma olen teinud selle info baasil otsuse ja sooviks, et saan mida mulle lubati. Loomulikult on mõistlikkuse piires teatud muutused lubatud aga selles oleme me kõik ühel meelel, et viimasel ajal on lihtsalt mindud üle piiri ja mis kõige hullem - klientidega suheldakse ainult Facebookis? Vot see on (hale)naljakas. Palju viimase viie aastaga "sama hinna" eest tase tõusnud ei huvita, point on selles et oma raha eest saan ainult 50% lubatud "kaubast". Jah, on ainult 7 sitast euri. Ei, ei ole õnnest saba rõngas, et "meile üldse midagigi näidatakse". Ning jah, olen kindel, et need üksikud kliendid kes tõesti nördimusest kanali tellimuse katkestavad ei ole omanikele mingiks mureks niiet sellega ähvardamine on samuti mõttetu kui aus olla. Karavan ja koerad jne.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Kas ainult kommenteerimisega, kuid infole lähemale jõudvad isikud, kes samas mitte kedagi ei esinda, võiksid näiteks küsida või uurida, et mis kulu see oleks, kui Eestisse näidataks kohalikku feedi? Ei tundu nagu üle mõistuse, et rubilnikunaine ei saaks hakkama. Kuid telet muidugi ei tunne (aususe huvides tuleb praeguses pingelises kontekstis vist siiski ära mainida, et olen kaks suvepraktikat teinud TV3e uudistes).
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Ok, teil on kõigil õigus. Mina ja Vince vabandame koledasti. Kindlasti Epic lööb ka kaasa. Kõigi seitsmeeurosed ootavad Kopli liinidel, küsige Koljat. Ja igaks juhuks ei hakka ma ka enam uute nädalate kava üles panema. Äkki keegi võtab seda lubadusena veel.
            Screw you, guys, I'm going home.

            P.S. Kui kellelgi kunagi Ekspressi kojukandega probleeme on, siis saab ka raha ja vabanduse minu käest. Või kui mõne kolleegi lugu ei meeldi. Või on Kosmosemuttide koomiks liiga seksistlik või on kusagil kirjaviga. Ma ju esindan neid.

            Kommentaar


              Nüüd tegite Mõnnari katki jälle.

              Kommentaar


                Mõnnarit, Vincu ja Epicut ei kiusa ju siin keegi ega süüdista valede lubaduste andmises. Kanali juhte ikka.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                  Mõnnarit, Vincu ja Epicut ei kiusa ju siin keegi ega süüdista valede lubaduste andmises. Kanali juhte ikka.
                  Dannar ja Vince, kas sellest siis on tõesti olnud nii raske aru saada. Seda veidram on teie isiklik solvumine ja reageering nagu ülal öeldigi võrdlustega, mis ei ole teps mitte kõige paremini välja kukkunud. Plastic kirjutas päris täpselt. Miks te niimoodi närvi lähete ja kogu asja nii isiklikult võtate? Samas kui püüate end distantseerida?

                  Ja Dannar. Mis sa oma postiga nüüd öelda tahtsid? See ei aita kuidagi arutelule kaasa. Sellest võib välja lugeda teise poole naeruvääristamist, mis teatavasti kuulub teatud käitumise võtete hulka...

                  Olle 10 aastat telemeedias töötanud, siis natukene on mul ka aimu, kuidas võiksid asjad olla ja seda püüdsingi välja tuua.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                    Olle 10 aastat telemeedias töötanud, siis natukene on mul ka aimu, kuidas võiksid asjad olla ja seda püüdsingi välja tuua.
                    Sa ei oska mo küsimusele vastata?
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Ok, teil on kõigil õigus. Mina ja Vince vabandame koledasti. Kindlasti Epic lööb ka kaasa. Kõigi seitsmeeurosed ootavad Kopli liinidel, küsige Koljat. Ja igaks juhuks ei hakka ma ka enam uute nädalate kava üles panema. Äkki keegi võtab seda lubadusena veel.
                      Screw you, guys, I'm going home.

                      P.S. Kui kellelgi kunagi Ekspressi kojukandega probleeme on, siis saab ka raha ja vabanduse minu käest. Või kui mõne kolleegi lugu ei meeldi. Või on Kosmosemuttide koomiks liiga seksistlik või on kusagil kirjaviga. Ma ju esindan neid.
                      Eit lõi välja?
                      Selle asemel, et siin solvuda, võiksid kriitika kokku panna ja VSB kanali suurtele ninadele saata, kas baltikumi levelil või veel parem skandinaaviasse, sest ausalt ma ei ole kursis, kelle investeeringu najal see asi üles on seatud, aga panustajaid peaks ikka huvitama klientuuri tagasiside üldisele korraldusele.. Juhul kui see lonkab, siis saab asju sealtpool parandada. Suht pointless on siin vabadnada, et me istume Eestis karbis ja hoiame peast kinni, et mida need lätlased jälle korraldavad. Kui ei saa nendega hakkama, tuleb minna kõrgemale tasemele.. Igas äris on see samamoodi.

                      Ja tänud Plastic'99, suutsid panna pointi nämmutatult kirja, et kanalirpillidega tegelased saaks aru, et kedagi ei huvita teie isiklik traagika vaid ikka teenus kui selline. Samuti on naljakas teie seisukoht, et ma lihtsalt kommenteerin seal, seega ma pole kanali esindaja Kui sa panka helistad ja telefoniteller ütleb sulle samamoodi, et meil netipank on jah maas, aga mis seal ikka, ma olen siin lihtsalt telefonile vastamiseks.. Siis see pole päris normaalne ju? Kuna te suht aktiivselt ikka jagate tegemiste kohta infi ja postitate planeeritud kavasid, siis tekib kõrvalseisjal õigustatud ootus, et sellest tulenevalt suudad ka nendel teemadel pädevalt kaasa rääkida.

                      Kokkuvõttes on ehk teema pealkiri veidi eksitav ja kõik VSB kommentaatorid tunnevad end seepärast puudutatuna kuigi viimasel paril lehel toksitud teema on suunatud siiski kanali poole.. Ja olen oma pahameelt ka varem avaldanud teiste kanalite kaudu, seega pole see esimene kord. Lihtsalt mulle tundub, et asjaga mingilgi määral seotud isikutega on tulemuslikum vestelda, kui kirjutada kuskile muti auku üldmeilile
                      FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                      Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                      Kommentaar


                        2,5 aastat olen seda kanalit tellinud = 30x6 ehk 180 euri ( ma ei mäleta palju see kuus maksab peast )

                        see pole sitased 7 euri, aastas tuleb selle pasa eest maksta 84 euri umbes. kasside turvakodus saaksid mõned kassid selle raha eest kindlasti õnnelikumaks. minuarust on fucking elementaarne, et kui oled kõva muudatuste kanal, siis suudad vähemasti reklaamid ära lõpetada(mida näitad uhkelt kui on juba teada, et seda me ei näita) ja kuhugi enam vähem kohta õige kavagi üles sebida. Ei, meil poh, vaata kossu raisk, see on seda raha väärt ja ära virise.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          Sa ei oska mo küsimusele vastata?
                          Ei oska täpselt vastata. Ent arvatavasti korralik. Sest sellisel juhul oleks vaja justkui lisa väljastuskeskust, lisa liine tellida (mis on kulukas, kui just pilti üle ip kanalite ei anta). Ses suhtes on selle Läti keskusel seal kindlasti taga konkreetne äriloogika.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                            Samuti on naljakas teie seisukoht, et ma lihtsalt kommenteerin seal, seega ma pole kanali esindaja Kui sa panka helistad ja telefoniteller ütleb sulle samamoodi, et meil netipank on jah maas, aga mis seal ikka, ma olen siin lihtsalt telefonile vastamiseks..
                            Kas Indrek Zelinski on ETV esindaja, kelle käest võiks näiteks küsida mingi mängudevaliku kohta?
                            Või näiteks Norbert Hurt, kes käib ka seal kommenteerimas?

                            Kommentaar


                              Ilmselgelt.

                              to: indrek.zelinski@gmail.com
                              "Tra, miks ma välismaal ETV otseülekannet ei näe"

                              Tere Indrek,

                              Tra, teil seal ETVs toimub. Nahui ma välismaal Eesti Televisiooni otseülekandeid ei näe. Hea kanal on teil küll ju, tra nahui ma riigile makse maksan sellise pasa eest. Ilgelt kettasse ajab. Et räägi raisk seal mingi Allikmaaga ja asi asi korda, eksole.

                              Eiks

                              Kommentaar


                                Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                                Dannar. Sa läksid ka enne selle kaitsmisega libedale teele. Siin on tegelikult see koht, kus kanali esindaja (kelleks antud juhul oled end positsioneerinud) peaksid vabandama, seletama ja lubama, et edaspidi sellist tsirkust ei toimu. Enese õigustamisega kahjuks muutub auk vaid suuremaks.
                                Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                                Dannar ja Vince, kas sellest siis on tõesti olnud nii raske aru saada. Seda veidram on teie isiklik solvumine ja reageering nagu ülal öeldigi võrdlustega, mis ei ole teps mitte kõige paremini välja kukkunud. Plastic kirjutas päris täpselt. Miks te niimoodi närvi lähete ja kogu asja nii isiklikult võtate? Samas kui püüate end distantseerida?
                                Ole nüüd meheks ja otsusta ära. Ja pöördu "solvujate" poole edaspidi konkreetselt, mitte kollektiivselt. Ma olen täiesti rahulik ja püüan sulle lihtsalt asja oma vaatepunktist selgitada, aga kui sa muidugi muudad sujuvalt oma lähtepunkti keset vestlust, siis see on mõnevõrra raske.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X