320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas MNa Vaata postitust
    Olen kirglik jalkafänn, aga sellegipoolest tundub lapsik lahmida silmaklapid peas "ainult jalka, persse kõik muu" päevast päeva. Ja no 7 euri kuus on ka muidugi tohutu väljaminek, rööv, inimväärikust alandav rahapatakas. Edu!
    7 euri pole teema, minu päras olgu kasvõi 15, aga siis peab ka välja reklaamitud toote selle eest saama, hetkel seda ei saa.
    Minu jaoks on VSB jalgpall ja vormel 1 ehk kui nende ülekannetega on jama ning lubatud sisu ei tule, siis kas pean "kannatama" ära kuni lätlased oma sita lives vaatavad ja eestlased pärast vaadaku omi asju lindilt? Turumajandus sedasi ei toimi..

    Esmalt tarbija annab teada oma nördimusest ning pakub võimaluse teenusepakkujal praktikat parandada. Kui jamad mingi perioodi jätkuvad, siis lihtsalt ühel hetkel tehakse väike arvutus, et kui nett + kaabel kokku maksavad nii 23 euri ja üks kanal, mis lubatud sisu ka ei suuda edastada, on 7 euri, siis pole asi seda väärt ning selle summa saaks pikemas perspektiivis investeerida targemalt, kasvõi paremasse netiühendusse, et asju striimi pealt vaadata.

    Pika peale jäävad kanali kundedeks need, kes ei tea, et neil selline asi on ja siis ülejäänud on lätlased.. Sest kaua sa ikka suudad pettumust taluda
    FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

    Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

    Kommentaar


      Algselt postitas sepakas Vaata postitust
      7 euri pole teema, minu päras olgu kasvõi 15, aga siis peab ka välja reklaamitud toote selle eest saama, hetkel seda ei saa.
      Minu jaoks on VSB jalgpall ja vormel 1 ehk kui nende ülekannetega on jama ning lubatud sisu ei tule, siis kas pean "kannatama" ära kuni lätlased oma sita lives vaatavad ja eestlased pärast vaadaku omi asju lindilt? Turumajandus sedasi ei toimi..

      Esmalt tarbija annab teada oma nördimusest ning pakub võimaluse teenusepakkujal praktikat parandada. Kui jamad mingi perioodi jätkuvad, siis lihtsalt ühel hetkel tehakse väike arvutus, et kui nett + kaabel kokku maksavad nii 23 euri ja üks kanal, mis lubatud sisu ka ei suuda edastada, on 7 euri, siis pole asi seda väärt ning selle summa saaks pikemas perspektiivis investeerida targemalt, kasvõi paremasse netiühendusse, et asju striimi pealt vaadata.

      Pika peale jäävad kanali kundedeks need, kes ei tea, et neil selline asi on ja siis ülejäänud on lätlased.. Sest kaua sa ikka suudad pettumust taluda
      Ei viitsi jaurata, aga. Need kõvad striimitajad. Barca PSG ajal, kuna telekas oli seks ajaks out, sai siis striimitud. Väga korraliku internetiga ja ka lehekülgi kuhjaga bookitud 8vene lehtedest kuni rojadirecta ja wiziwig, kokku u 15). Ja tulemused olid sellised: acestream koos (mitte ainult mul, vaid üle kogu veebi), sopcast pea 100% koos, flashid kukuvad maha. Pmst leidsin teiseks poolajaks (kui enam vajadust polnudki) mingi arenvaisioni lingi, mis enne ei töötanud. Ja CLis suhtes paistab kraan ikka vägisi kuivavat, torumehed on päris osavad. Palju siis CLi amtelik league pass maksab? nii et jah.

      Muidugi see ei tähenda, et teatud asjad võiks paremini olla.
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        Minu kogemus ütleb, et striim tuleb ca 20 min enne mängu algust tööle panna, siis jookseb. Muidu võib suht näppu imeda. Acestream ja sopcast siis.

        Kommentaar


          ega keegi ei vingukski eriti, kui kava peaks ja asjad oleksid selge. ja kui on jama juhtunud, siis vabandatakse ja püütakse leida lahendus. seda vabandamise poolt pole keegi veel näinud. kasvõi ülaribana eetri ajal mitte, et midagi on muutunud.

          rattafänni perspektiivist oli see ka ikka pehmelt öeldes veider, kuidas grupisõidu MM sõit paarkend kilti enne lõppu lihtsalt maha võeti jne. ehk ei ole jama ju ainult jalkaga seotud.

          ma usun, et siinsed Eesti tegijad saavad ka sellest aru. Aru ei saa sellest, et kuidas nad üldse ei ole võimelised olukorda parandama. Vbla tehakse midagi juba... Tõsi on ka see, et enne midagi ei muutu, kui inimesed jalgadega (loe: pultidega) hääletama ei hakka.

          Dannar. Sa läksid ka enne selle kaitsmisega libedale teele. Siin on tegelikult see koht, kus kanali esindaja (kelleks antud juhul oled end positsioneerinud) peaksid vabandama, seletama ja lubama, et edaspidi sellist tsirkust ei toimu. Enese õigustamisega kahjuks muutub auk vaid suuremaks.

          Kommentaar


            Minu kogemus ütleb,et väga hea kanal see VSB,niiet poisid jätkake samas vaimus ja need vähesed vingujad,kes siin targutavad,mingu p.... .

            Kommentaar


              Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
              ega keegi ei vingukski eriti, kui kava peaks ja asjad oleksid selge. ja kui on jama juhtunud, siis vabandatakse ja püütakse leida lahendus. seda vabandamise poolt pole keegi veel näinud. kasvõi ülaribana eetri ajal mitte, et midagi on muutunud.

              rattafänni perspektiivist oli see ka ikka pehmelt öeldes veider, kuidas grupisõidu MM sõit paarkend kilti enne lõppu lihtsalt maha võeti jne. ehk ei ole jama ju ainult jalkaga seotud.

              ma usun, et siinsed Eesti tegijad saavad ka sellest aru. Aru ei saa sellest, et kuidas nad üldse ei ole võimelised olukorda parandama. Vbla tehakse midagi juba... Tõsi on ka see, et enne midagi ei muutu, kui inimesed jalgadega (loe: pultidega) hääletama ei hakka.

              Dannar. Sa läksid ka enne selle kaitsmisega libedale teele. Siin on tegelikult see koht, kus kanali esindaja (kelleks antud juhul oled end positsioneerinud) peaksid vabandama, seletama ja lubama, et edaspidi sellist tsirkust ei toimu. Enese õigustamisega kahjuks muutub auk vaid suuremaks.
              Kuule, mine sa ka enda "kanali esindajaga". Ma kommenteerin antud kanalis ainult jalgpalli ja kuna ma sain infole natuke rohkem ligi, siis avasin ka seda tausta, et miks midagi juhtus. Ma pole inimene, kes kanali logo rinnal mööda ilma ringi jookseks ja iga puu all jauraks, erinevalt mõnest.
              Ja kui te vabandamist ja muud joga tahate, siis ärge jaurake kusagil soccerneti foorumis, vaid minge ja võtke Viasati turunduse või ma ei tea kellegagi ühendust. See on nende ülesanne. Mina saan ikkagi lihtsalt öelda, et miks midagi juhtus, kui ma sellest midagi kuulen. Ja seda "lahkun" ja "7 eurot minu elust"-hala vastustades on tegu minu enda isikliku arvamusega. Nagu ka iga muu minu seisukoht siin foorumis on ikkagi puhtalt minu täiesti eraviisiline jaur.

              Kommentaar


                Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                Dannar. Sa läksid ka enne selle kaitsmisega libedale teele. Siin on tegelikult see koht, kus kanali esindaja (kelleks antud juhul oled end positsioneerinud) peaksid vabandama, seletama ja lubama, et edaspidi sellist tsirkust ei toimu. Enese õigustamisega kahjuks muutub auk vaid suuremaks.
                Oot-oot. Ma tahaks siinkohal nüüd teada, et kas mina olen ka näiteks sinu arvates ennast siin teemas kuidagi "positsioneerinud kanali esindajana". Sest kui see nii on, siis ma parema meelega küll edaspidi ei kirjuta siia.

                St kui oleks nii, siis ma nüüd võiksin ju ka lüüa rinna kummi ja lubada, et rohkem sellist asja ei juhtu. Aga seda on vast küll juba tubli n+1 korda siin selgitatud, et tegu oleks täiesti sisutu lubadusega. Me vaid kommenteerime seal kanalis ülekandeid, me ei määra asju. See, misasjad on reaalselt halvasti tehtud (viimase hetke mutused ja nendest teavitamine), peaks olema igaühele ilmselged, kas me peaksime tõesti oma postituste alla need iga kord disclaimerina kirja panema, et jah, oleme nõus, et probleem on olemas? Mõnuagent avaldab siin oma seisukohti siiski Mõnuagendina, mitte "VSB lepingulise kaastöötajana". Või me ei tohiks seda teha, kui see on vastuolus kellegi teise arvamusega?

                Täiesti teine asi on juba see, kui palju mingit ala näidatakse. Jah, see on loomulikult halb, kui kell kolm reklaamitakse Chelsea-Villa mängu ja kell viis algab selle asemel hoopis mingi muu asi. Lubamatu, ka minu meelest. Aga nüüd räusata, et keda see kuradi koss huvitab, kui mina tahan jalkat, on juba midagi muud. Katsuks palun neil kahel vahet teha. Eespool oli briljantne näide sellisest mina-ja-maailm suhtumisest - "minu jaoks on olulised vormel ja jalgpall, teised vaadaku oma sitta muul ajal!"

                Lühidalt - probleemid on olemas ja küllap asjaomased pooled nendega ka tegelevad. Alati on võimalik saata ka VSBle korrektses vormis kiri oma pahameele väljendamiseks. Sellest on kahtlemata palju rohkem kasu kui suvalises netifoorumis sõimlemisest, mis kohe kindlasti kanalis otsuseid langetavate inimesteni ei jõua. See foorumis kõvatamine "tra ma enam ei telli seda kanalit" on rohkem virtuaalne pikendamine, muud midagi. Eriti äge on muidugi lugeda postitusi "sa oled demagoog", millele antud vastuse järel tuleb rida ilkumist ja punkt. Kui tahad mõistlikku dialoogi, siis panusta ise ka.

                e: näed, kuni kirjutasin, jõudis Dannar juba ette.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Ja kui tuju on paha ja saadate siiski kirja, siis ärge saatke kirja, kus lubate kedagi maha lüüa või pähe kuseda või muud säärast asja, nagu nendes spordikanalile laekuvates pahastes kirjades pahatihti ette tuleb.

                  Kommentaar


                    türa, kella 6-st pidi KHL hakkama ja mängu ikka eetris pole. See teema on ehtne näide, milline kibestunud virisev tont keskmine eestlane on. Tundke rõõmu sellest, et meil on eestikeelne spordikanal, kus on võimalik väga laia haardeliselt sporti vaadata ja kui teid mõni asi selle puhul häirib ning arvate, et olete oma 7 euri halvasti kulutanud, siis käige lihtsalt persse ning taguge hakkivat striimi vahtides pihku.

                    Kommentaar


                      Minu jaoks on probleem selles olnud viimasel ajal (eks ka varem), et kanal ei ole suuremas osas nö paindlik olnud. See on hoki lõpp jalgpalli sisse võib sõita, sellest pole midagi ja seda võibki paindlikuks nimetada. Näitame hoki lõpu ära, sest seal võib kõike juhtuda ja siis lülitume jalkele üle, kus suure tõenäosusega algul ei otsustata veel midagi. Aga ratta põnevaima osa ehk viimased 20-30 kilda mitte näitamine kossu alguse pärast on ikka sitt mis sitt lahendus. Või siis näiteks F1 kvalifikatsiooni järgsete protseduuride tõttu (rahvale lehvitamine, piltnikele poseerimine, pressikonverents jne) jalkasse sisse sõitmine 15-20 minti nagu ka ei ole ok. Et sellised asjad on vähemalt minule isiklikt tuska teinud.

                      Ma ei tea neid ülekande näitamise kohustusi vms aga mina teiste spordikanalite puhul küll pole täheldanud sellist asja. Kui teine ala on ikka peale tulemas siis mingit võistluse järgset tilulilu eelmisest ei näidata vaid lülitutakse ikka kiirelt üle.

                      Kommentaar


                        mehed - teile makstaks sealt tasu. Dannar Ekspressis isegi kirjutanud kui palju. Mul on hea meel, et siin seletate seda, mis toimumas ja tulemas. Ja eks teilegi on teinekord äkkmuutused keerulised. Samas mina seletan teinekord ka omi asju. On loogiline, et seejärel nähakse ka mind kanali esindajana siin. Kui ei oskagi ise aidata, suunan mujale. milleks selline valulik reaktsioon?

                        inimesed kirjutavad siia, sest teavad, et see info jõuab tegijateni. tegijat ehk on teinekord nii lahked ja ülemustele seisukohti ka esitavad.

                        Ja Dannaril on õigus. Vihakirjaga kaugele ei ratsuta. Minagi võtsin kirjutada põhjusel, et viimasel ajal kordasi kolm-neli, kus kulm on ikka "natukene" kerkinud. ja ma arvan, et mina pole siin küll räusanud, vaid väga viisakalt esinenud, kui seda käitumist nüüd püüad mulle pähe määrida. tõsi räuskamisi teiste poolt on olnud. ehk kuskil mingil tasemel tuleks lihtsalt teema algusest saadik läbi käia.

                        Mina olen püüdnud mõista anda, et minu hinnangul on probleem järjest süvenev. Hea meelega ootaks mingit kanali seisukohta, et iks nii on ja mida tehakse, et asi paraneks.

                        Ja suurim probleem on ikkagi see, et isegi kui mingid asjad äkitselt muutuvad, siis kuidas antakse sellest mulle kui teenuse tellijale teada - see tiiterdamine kanali poolt on muidu elementaarne viisakus. ma ei pea seda infi FB-st või jumal teab kust otsima, kui tellitud on telekanal.

                        Kommentaar


                          Kes lasi hoki ajaks Alari Kivisaare eetrisse?
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                            mehed - teile makstaks sealt tasu.
                            Paigaldan su aia taga elektriposte, mulle makstakse selle eest Eesti Energiast tasu. Sinu silmis olen end seetõttu positsioneerinud Eesti Energia esindajana. Kas peaksin hakkama sulle aru andma ja vabandama, kui tuled aialipp käes mult selgust nõudma, miks need kuradi tariifid nii kõrged on? Või ma sõnastan veel arusaadavamalt - kui ERRi jalkaülekande kommentaator viibib juhtumisi mängu ajal kuskil seltskonnas ja striim kukub maha, kas ta peaks hakkama vabandusi jagama paremale ja vasakule? Saad ehk aru küll.

                            Ehk et Dannar on korduvalt asjade tausta seletanud, samamoodi ma ise. Selle kavamuudatuste jama kohta olen päris kindlasti korduvalt märkinud, et halb. Päris kõiki asju ei saa ka avalikult laterdada, mõistad ju kindlasti. Aga siis selle peale tuleb jutt, et peaks ikkagi vabandama, tõotama helgemat tulevikku ja mida kõik veel. Ja siis suured silmad sinna otsa, kui nõus ei olda. Mis kuradi valulik reaktsioon...

                            Minu arust on siin teemas korduvalt märgitud, et probleemide olemasolust kui sellisest ollakse teadlikud ning küll loeb seda foorumit ka eestipoolne kõigekõrgem. Sinu viimases kolmes lõigus väljendatud adekvaatne kriitika on vägagi asjakohane. Aga kui sa ennast või kedagi teist kuhugi positsioneerima hakkad, siis see on juba sinu vaba valik (loe: isiklik traagika). Muus osas palun vaata Dannari postituse kaks viimast rida uuesti üle.

                            disclaimer: eelnev on minu ja ainult minu isiklik arvamus ega pruugi kattuda mitte ühegi meediaväljaande ametliku seisukohaga, kokkulangevused on juhuslikud, kõik nimed ja isikud... jne
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              Paigaldan su aia taga elektriposte, mulle makstakse selle eest Eesti Energiast tasu. Sinu silmis olen end seetõttu positsioneerinud Eesti Energia esindajana. Kas peaksin hakkama sulle aru andma ja vabandama, kui tuled aialipp käes mult selgust nõudma, miks need kuradi tariifid nii kõrged on?
                              Allhange ikka

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                Allhange ikka
                                Ja jutu sisulist mõtet muudab see...
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X