320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Täna võiks ikkagi Atletico ja Reali mängu kah näidata
    Te varem ju olete Hispaania karikat näidanud..

    Kommentaar


      Algselt postitas bubbles Vaata postitust
      Täna võiks ikkagi Atletico ja Reali mängu kah näidata
      Te varem ju olete Hispaania karikat näidanud..
      Finaale vist ainult.

      Kommentaar


        Ega ei oska öelda, kas täna näitab kell 5 Chelski või City mängu?

        Kommentaar


          Algselt postitas RedMike Vaata postitust
          Ega ei oska öelda, kas täna näitab kell 5 Chelski või City mängu?
          City otse. Chelsea tuleb kunagi õhtupoole.

          Kommentaar


            ManU-Southamptoni mängu kaaskommentaatori koht küll televisioonis ei ole. Endal võib ju tore ja lahe olla, aga võõrale on sellist lõkerdamist ja pudikeelt ebameeldiv kuulata. Seda päris tõsiselt kohe.

            Kommentaar


              Täiesti katastroofiline kommentaatoritöö tõepoolest. Kohati tundus (ja noh...kui kõnekeelest aru sain), et vägisi peab üritama nalja teha ning Kalev Kruusi kombel ära vajutama.
              Algselt postitas Stok
              Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

              Kommentaar


                Manku fännid leilis. Tundub, et järvela ei kommenteerinudki täna? :-)

                Kommentaar


                  Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                  Manku fännid leilis. Tundub, et järvela ei kommenteerinudki täna? :-)
                  Mind ka polnud. Kui raske on ikka olla ManU fänn, kõik muudkui nöögivad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Mind ka polnud. Kui raske on ikka olla ManU fänn, kõik muudkui nöögivad.
                    Kas see ongi siis ajakirjanike ja kommentaatorite tavaline retoorika oma sita töö põhjendamiseks?

                    Sulle teadmiseks, et minu poolest võivad nad eetris mu ema ja naise üle ka nalja teha, kuid tehku seda siis nii, et ma nende sõnadest aru saaksin. Tänane teine kommentaator oli aga konkreetselt selline, kelle puhul oli tunne, et tal oli suu estrellasid täis. Ning kui põhikommentaator mingi nalja tegi, siis lendas nii suust kui ninast seda estrellat.

                    Eega eetris ometi see vend ei olnud?


                    Aga tean-tean. Ei ole mõtet siin sellest kirjutada. Eks kirjutan otse VSB. Äkki siis mõni juhtidest korra vaatab kasvõi 10 sek üle, et mis jama neil eetris korraldatakse.

                    Kommentaar


                      Ma ei näinud mängu. Seega ei oska midagi naljade kohta öelda. Lihtsalt meenub viimasel ajal ainult ManU pahased fännid, kui kommentaatoril on miski puusse läinud. Sellest ka minu lause.

                      P.S. Ma isegi ei teadnud kommentaari kirjutades, et kes täpsemalt teles oli. Kristal?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        P.S. Ma isegi ei teadnud kommentaari kirjutades, et kes täpsemalt teles oli. Kristal?
                        Kristal ja soo-Peeter muidugi.

                        Kommentaar


                          Pole muidugi märganud küll ei siin või manku alateemas, et keegi kommentaatori pärast pisaraid valanud viimasel ajal on.

                          Kristalil oli muidu sedasorti päev:

                          Algselt postitas Stok
                          Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            P.S. Ma isegi ei teadnud kommentaari kirjutades, et kes täpsemalt teles oli. Kristal?
                            Purjus Narko K. On ta kunagi üldse kainena kommenteerinud?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Nädal 3
                              Esmaspäeval on jalgpallisarnane toode, kus Cristiano Ronaldole antakse kõige paremini raseeritud mehe auhind ehk Ballondoor (19.30)

                              Laupäeval
                              17.00 otse Swansea - Chelsea
                              19.30 otse Newcastle United - Southampton
                              21.30 korduses QPR - Manchester United

                              Pühapäeval
                              18.25 (kuna enne mängib riia dinamo, siis mingi 20 minutit algusest ei näe) Manchester City - Arsenal
                              20.00 (kordusest) West Ham United - Hull City
                              Kavas on kirjas, et QPR - Manu lives. Kumb õige?
                              varupallivarupumpaja

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stjopa Vaata postitust
                                Kavas on kirjas, et QPR - Manu lives. Kumb õige?
                                QPR peaks otse olema.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X