320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Suurem osa maailmast on rumal niikuinii.
    Rumal on kirja panna mingeid pingeridasid.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Suurem osa maailmast on rumal niikuinii.
      Tore, et sa nende hulka kuulud

      Kommentaar


        nu bljät see petersoo kommima peab bayerni omi, bayern lõi värava oli ta nagu iga tavaline bayerni fänn, kui city, siis rääkis suht tuimalt.tra.seal oli palju värke veel muidugi, kui sa oma münchenlasi kiidetud

        Kommentaar


          Peab mainima, et sarnaselt eilsele üsna kehva valik taas kuue peal. Ainus küsimus on selles, et mitu Real lööb. Minu arvates on täna märksa huvitavamaid ja tähtsamaid kohtumisi.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mask Vaata postitust
            Peab mainima, et sarnaselt eilsele üsna kehva valik taas kuue peal. Ainus küsimus on selles, et mitu Real lööb. Minu arvates on täna märksa huvitavamaid ja tähtsamaid kohtumisi.
            Leverkusen vs Monaco oleks olnud päris magus, aga peab siis VSB pealt vaatama Atletico vs Kreeklased siis.

            Kommentaar


              Algselt postitas JuriM Vaata postitust
              Leverkusen vs Monaco oleks olnud päris magus, aga peab siis VSB pealt vaatama Atletico vs Kreeklased siis.
              Just. Või siis Arse-BVB, mis alagrupi esikohta silmas pidades, peaks ka huvitav olema.

              Vaatasin, et Leverkusen-Monacot näitab ZDF aga mina kahjuks seda kanalit enam ei näe.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                mis alagrupi esikohta silmas pidades, peaks ka huvitav olema.

                Gazprom derby oli eile kuuelt? kas seal sama dealio polnud? Seal oli vist suisa terve grupp eile lahtine veel?
                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                Kommentaar


                  Vähemalt üks kahest kanalist võiks tõesti Arsenal-Dortmund olla. Nüüd hakka netist jälle mingit aeglast striimi otsima..

                  Kommentaar


                    Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                    Gazprom derby oli eile kuuelt? kas seal sama dealio polnud? Seal oli vist suisa terve grupp eile lahtine veel?
                    Ütleme nii, et pole päris sama kaalukategooria meeskonnad. Vaadates, kuidas Chelsea sel hooajal on mänginud ja kuidas Schalke seda Di Matteo juhendamisel teinud on, siis saigi see lõpptulemus just selline tulla nagu ta tuli

                    Eriti kehva oli see, et lisaks tuli nö Gazpromi derbit ka Yle 2 ja Viasat Motori pealt. Ma saan aru, et reiting on kõige tähtsam aga vahel võiks ju valida ka selle järgi mängu, et mida kuskilt mujalt ei tule.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                      Vähemalt üks kahest kanalist võiks tõesti Arsenal-Dortmund olla. Nüüd hakka netist jälle mingit aeglast striimi otsima..
                      Ma olin veel jumalast veendunud, et sellise mänguga üle ikka ei lasta ning ca 5 min tagasi telekat lahti tehes üllatusin ikka karbi lahti. Ilmselgelt on kreeklaste mäng nii võimas, et peab kohe kahest kanalist korraga näitama

                      Kommentaar


                        Saksapäraste nimede hääldamine a la Kruus on ikka tõsine
                        Elu on lühike, pidu on pikk.

                        Kommentaar


                          Mul kel olemas Viasati kuldpakett, oman võimalust kreeklaste mängu vaadata koguni 4 kanali pealt. VSBst eesti keelsena, Viasat Motorsi ja xtra kanali pealt rootsi keelsena ning boonusena veel ka lätlaste TV6st

                          Kommentaar


                            Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                            Vähemalt üks kahest kanalist võiks tõesti Arsenal-Dortmund olla. Nüüd hakka netist jälle mingit aeglast striimi otsima..
                            Ma sellest Arsenal-Dortmundi tahtmisest aru väga ei saa, sest antud alagrupis oli ju seis sisuliselt raudkindel. Ehk sisuliselt samaoluline mäng kui Real-Basel.

                            Aga vaatasin järgmist nädalat, kus puhtalt sportlikus mõttes oleks ühel päeval olulised ja kahepoolse andmisega mängud:
                            Monaco - Zeniit ja Basel - Liverpool. Sisetunne ütleb samas, et esimese asemel võtab koha sisse Juventus-Atletico.

                            Teisel päeval tuleb Roma-Man City... Ja, noh, ongi kõik. Et siis ilmselt saab Barca ja PSG omavahelist nügelemist esikoha pärast vaadata. Või midagi.

                            Kommentaar


                              Ma saan õieti aru, et karika 2. ringi ei näidata üldse? Niipalju siis mcnamara kanalist.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Ma sellest Arsenal-Dortmundi tahtmisest aru väga ei saa, sest antud alagrupis oli ju seis sisuliselt raudkindel. Ehk sisuliselt samaoluline mäng kui Real-Basel.

                                Aga vaatasin järgmist nädalat, kus puhtalt sportlikus mõttes oleks ühel päeval olulised ja kahepoolse andmisega mängud:
                                Monaco - Zeniit ja Basel - Liverpool. Sisetunne ütleb samas, et esimese asemel võtab koha sisse Juventus-Atletico.

                                Teisel päeval tuleb Roma-Man City... Ja, noh, ongi kõik. Et siis ilmselt saab Barca ja PSG omavahelist nügelemist esikoha pärast vaadata. Või midagi.
                                Aa siin peab ka mainima, et tegu on puhtalt minu isikliku spekulatsiooniga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X