320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    arusaamatu on seegi, miks peab Viasat siukest jama otse üle kandma. mulle tennis muidu meeldib ja jälgin seda päris palju, aga igal asjal on piir.

    Kommentaar


      Algselt postitas El President Vaata postitust
      arusaamatu on seegi, miks peab Viasat siukest jama otse üle kandma. mulle tennis muidu meeldib ja jälgin seda päris palju, aga igal asjal on piir.
      Neil polnud tänavu ju üldse mingeid tenniseõigusi ostetud. Eks Uba ja kaaslane tahtsid ka korra eetrisse.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Kuigi IPTL näol sportlik sooritus tagaplaanil, siiski on siiski üsna hea promo tennisele (eriti aasias). Minu teada ei olegi peamiseks eesmärgiks ATP-le konkurentsi pakkuda kuivõrd tennist promoda ning ehk ka TV jaoks atraktiivsemaks muuta - "made for tv" või mis iganes see slogan oli.

        Ühesõnaga, umbes sama värk nagu kuskil burji al arabi otsas rafa ja fedexi vaheline persekate mängimine või a la red-bulli kosmosehüpped. Pikemas perspektiivis võib turniirsari oma koha täitsa leida nende seas, keda tennis huvitab, kuid iga paari nädala tagant ühtede ja samade vendade 3-5 setilist rebestamist näha ei soovi.

        On teada ka kuidas VSB-l vaatajaskond oli?

        Kommentaar


          Mõnu, mis kuradi Hangeland Southamptonis mängib? Pluss, Wanyama ei võtnud Ward-Prowse'ilt algkoosseisukohta. Wanyama on ikkagist selgelt allpool mängiv poolkaitsja, pigem maadleb nooruk Steven Davies'iga.

          Kommentaar


            Algselt postitas Memento Vaata postitust
            Mõnu, mis kuradi Hangeland Southamptonis mängib? Pluss, Wanyama ei võtnud Ward-Prowse'ilt algkoosseisukohta. Wanyama on ikkagist selgelt allpool mängiv poolkaitsja, pigem maadleb nooruk Steven Davies'iga.
            hangelandiga jooksin totaalerrorisse neh. suutsin mingi kiire mõttehetke järel vähemalt parandada.

            Kommentaar


              LOL, "olen väga õnnelik, et ma lapsepõlves ManU fänniks ei hakanud".
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Jumal tänatud, et Arsenali kohta sama pole keegi eetris öelnud, see foorum joostaks viie sekundiga pange.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  mine nüüd vaata mitu liitrit nuttu mänku teemas on Mõnu kommentaari peale.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    mine nüüd vaata mitu liitrit nuttu mänku teemas on mõnu kommentaari peale.
                    lol. +1.

                    Algselt postitas rebellion Vaata postitust
                    ei. Lihtsalt ei. Vast saad jalgpallihuvilisena ikka aru, mis on bussiparkimine ja mis on lihtsalt kaos keskväljal ja sellest tulenevalt pidev palli ära andmine ja kaitsesse vajumine?
                    Algselt postitas denismu Vaata postitust
                    vsb kommentaator on küll pea peale kukkunud.
                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    no selliseid huvitavaid momente oli veel, näiteks "kaitse on paanikas" (palli ei olnud karistuslöögist mängugi pandud) või "lõpeta näitlemine" (mees sai küünarnukiga sahtlisse). Sorri dannar
                    Algselt postitas raitsu Vaata postitust
                    +1 . Mõnu oli juba selliseks normiks kommentaatoriks jõudnud mu raamatus, aga nüüd läheb sinna osilate ja nende punti tagasi.
                    Algselt postitas sanch Vaata postitust
                    kui see vend kommenteerib, kasutan streame üldiselt! Täna kannatasin ära imekombel...
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      loll +1. te olete ikka nii vahvad kahekesi koos.

                      edit: lisan selgituse, muidu läheb teema jälle m*nnimõõtmiseks ära - vastus oli konkreetsele kasutajale.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Jajah, vaata et sa kunagi midagi Arsenali kohta halvasti ei ütle Dannar, meil on mängu ajal juba vann sooja vett täis lastud alati ja kohe avaneks pakk zilette.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Risti veeni lõikamine on abikarje, pikki veeni on tõsine tahe. Vaata, et sa siis õige valiku teed.

                          Kommentaar


                            Ahh minge ka oma Petersooga ...

                            Kommentaar


                              Huvitav, et Viasat Motors näitab HDs CL-i. Paraku Real - Ludogorets. On sealt ka varem näidanud? Liverpooli mäng Balticus. Pildikvaliteedi vahe karjuv.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                                Jajah, vaata et sa kunagi midagi Arsenali kohta halvasti ei ütle Dannar, meil on mängu ajal juba vann sooja vett täis lastud alati ja kohe avaneks pakk zilette.
                                Really, this is where You draw the line?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X