320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

megaeksimus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'megaeksimus\'

    Originally posted by lookas


    meil oli lagedil mängides kaks head tünga kui mees mängis rahulikult kaitsetest mõõda ning enne väravavahini jõudmist söötis kõrvale et teine ründaja tühja väravasse palli lööks aga juhtus oopis see et mees lõi poole meetri pealt latti
    .....
    Mängisite ilma suluseisudeta we?
    Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'megaeksimus\'

      Äkki jõi üks kaitsjatest posti juures vett :P
      308

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'megaeksimus\'

        Teadaolevalt, kui ründaja annab söödu natuke tagasi, siis suluseisu pole. Ei viitsi üle vaadata, kas sellisel juhul on, kui läbi on mitu meest ning ainult väravavaht vastas. Kunagi kindlasti teadsin.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'megaeksimus\'

          Originally posted by Martin


          Teadaolevalt, kui ründaja annab söödu natuke tagasi, siis suluseisu pole. Ei viitsi üle vaadata, kas sellisel juhul on, kui läbi on mitu meest ning ainult väravavaht vastas. Kunagi kindlasti teadsin.
          Tagasisöötudel ei ole kunagi suluseisu, isegi kui kogu sinu meeskond on viimasest kaitsjast möödunud.
          FC \\"kohalik kylameeskond\\" poolik

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'megaeksimus\'

            Aga minul oli selline eksimus et lõin penalti mööda!!

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'megaeksimus\'

              Originally posted by heinzz


              Originally posted by Martin


              Teadaolevalt, kui ründaja annab söödu natuke tagasi, siis suluseisu pole. Ei viitsi üle vaadata, kas sellisel juhul on, kui läbi on mitu meest ning ainult väravavaht vastas. Kunagi kindlasti teadsin.
              Tagasisöötudel ei ole kunagi suluseisu, isegi kui kogu sinu meeskond on viimasest kaitsjast möödunud.
              on

              alati peab olema vähemalt kaks vastase mängijat värava ja söödu saaja vahel

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'megaeksimus\'

                Originally posted by heinzz
                Tagasisöötudel ei ole kunagi suluseisu, isegi kui kogu sinu meeskond on viimasest kaitsjast möödunud.
                Mis mina siis ütlesin? D\'OH.

                Mida ma ei mäleta on see, et kui kaks ründajat nt. on läbi ja ainult väravavaht on ees ja sööt antakse ette, mis siis on. Arvatavasti ikka sulg. Ah, pohhui.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'megaeksimus\'

                  Originally posted by Martin


                  Originally posted by heinzz
                  Tagasisöötudel ei ole kunagi suluseisu, isegi kui kogu sinu meeskond on viimasest kaitsjast möödunud.
                  Mis mina siis ütlesin? D\'OH.

                  Mida ma ei mäleta on see, et kui kaks ründajat nt. on läbi ja ainult väravavaht on ees ja sööt antakse ette, mis siis on. Arvatavasti ikka sulg. Ah, pohhui.
                  Söödu võib ju ette poole anda, aga sinu partner peab tol hetkel sinust tagapool olema.
                  Või see on vähemalt minu nägemus asjast.

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'megaeksimus\'

                    sa ei oska lugeda või.. vähemalt 2 vastase mängijat peavad alati olema söödu saaja ja värava vahel. pole ime et eesti jalgpall täielik saast on

                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'megaeksimus\'

                      noo.. on ju kyll olukordi, kus mitu meest on l2bi, aga ikka s88dab (1k6ik kas ettepoole v6i tahapoole, ainult s88du saaja ei tohi eespool olla s88du hetkel..

                      Off-side Rule
                      1. A player is in an off-side position if he is nearer to his opponent\'s goal line than the ball unless:


                      (a) he is in his own half of the field,
                      (b) he is not nearer to his opponent\'s goal-line than at least two of his opponents.
                      2. A player will only be declared off-side if, at the moment the ball touches or is played by one of his own team, in the opinion of the referee, that player is:
                      (a) interfering with the play or with an opponent, or
                      (b) seeking to gain an advantage by being in that position.
                      3. A player will not be declared off-side if:
                      (a) merely because of his being in an off-side position, or
                      (b) if he receives the ball directly form a goal kick, corner kick, or throw-in.
                      4. If a player is declared off-side, the referee gives an indirect free kick which is taken by the opposing team from the place where the off-side occurred.
                      Off-side is judged from the moment the ball is played. A player who is level with the second last opponent or with the last two opponents is not in an off-side position.



                      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                      (Seinfeld, The Pitch)

                      Kommentaar


                        #41
                        Replying to Topic \'megaeksimus\'

                        oi jah
                        mina suutsin ükskord vihmaga 5 meetri kaukuselt väravast mööda lüüa
                        buy the ticket, take the ride.

                        Kommentaar


                          #42
                          Replying to Topic \'megaeksimus\'

                          Originally posted by uuno73


                          tiate mehe mul juhtus ükskord selline lugu keset Nõukogude II liiga mängu 1961.aastal tuli mul hirmsast pingtamisest sitt püksi ja kõik
                          Uuno, väike soovitus Mark Twaini poolt: I am admonished in many ways that time is pushing me inexorably along. I am approaching the threshold of age; in 1977 I shall be 142. This is no time to be flitting about the earth. I must cease from the activities proper to youth and begin to take on the dignities and gravities and inertia proper to that season of honorable senility which is on its way.\"
                          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                          Kommentaar


                            #43
                            Replying to Topic \'megaeksimus\'

                            Esimene, õnnelik eksimus - tahtsin anda lihtsat tsenderdust vasakult äärelt umbes 30-40 meetrit otsajoonest. Olin täiesti vaba, peatasin palli peaaegu täiesti seisma, ja otsustasin ühe tugeva kerge vindiga tsenderduse kasuks. Tulemus - pall võttis ootamatult kõrge kursi ja tugeva vindi ning lendas kaunilt keereldes üle oma meeste peade, üle kaitsjate peade, üle väravavahi käte ja...imetäpselt värava paremasse ristnurka. Ma kujutan ette, et palli vahe nii posti kui latiga oli vast 2-3 sentimeetrit. Väga äpardunud tsenderdusest sündis imeilus värav. Ega ma just kohe üles ka ei tunnistanud, et tahtsin tegelikult tsenderdada.
                            Teine - oma karistusala piiril üritasime mina ja vastase ründaja mõlemad palli lüüa. Hoog oli suur, tema tahtis kõigest hingest väravale lajatada ja mina iga hinna eest ala puhtaks lüüa. Pallist lõime mõlemad mööda või siis tabasime õrnalt, aga kohtusid säärekondid. Tulemus - vastasmeeskonna ründaja pandi kipsi, mina sain suurima sinika, mis mul üldse kunagi on olnud ja pidasin rõõmsalt poolteist nädalat treeningpausi. Moraal - kandke kaitsmeid. Minul olid, vastasel mitte.

                            its sammetaim!!!

                            Kommentaar


                              #44
                              Replying to Topic \'megaeksimus\'

                              Originally posted by hullpaks


                              Esimene, õnnelik eksimus - tahtsin anda lihtsat tsenderdust vasakult äärelt umbes 30-40 meetrit otsajoonest. Olin täiesti vaba, peatasin palli peaaegu täiesti seisma, ja otsustasin ühe tugeva kerge vindiga tsenderduse kasuks. Tulemus - pall võttis ootamatult kõrge kursi ja tugeva vindi ning lendas kaunilt keereldes üle oma meeste peade, üle kaitsjate peade, üle väravavahi käte ja...imetäpselt värava paremasse ristnurka. Ma kujutan ette, et palli vahe nii posti kui latiga oli vast 2-3 sentimeetrit. Väga äpardunud tsenderdusest sündis imeilus värav. Ega ma just kohe üles ka ei tunnistanud, et tahtsin tegelikult tsenderdada.
                              Teine - oma karistusala piiril üritasime mina ja vastase ründaja mõlemad palli lüüa. Hoog oli suur, tema tahtis kõigest hingest väravale lajatada ja mina iga hinna eest ala puhtaks lüüa. Pallist lõime mõlemad mööda või siis tabasime õrnalt, aga kohtusid säärekondid. Tulemus - vastasmeeskonna ründaja pandi kipsi, mina sain suurima sinika, mis mul üldse kunagi on olnud ja pidasin rõõmsalt poolteist nädalat treeningpausi. Moraal - kandke kaitsmeid. Minul olid, vastasel mitte.
                              Ükskord näitas, kuidas sarnaselt tehti vene liigas ühele mehele niiöelda teine põlv - ehk siis säär pooleks. Tüüp hakkas palli lööma, kaitsja libistas talle jalgadesse lükates palli ära aga ründaja ikka lõi otse keset säärt täiest jõust. Puuuh.
                              \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                              Kommentaar


                                #45
                                Replying to Topic \'megaeksimus\'

                                Minu viimane ilus liigutus oli Kotka staadionil trennis, kus ma ise hirmsasti ründes soovisin mängida ja siis palli meetri kaugusel väravast olles üle värava taga olnud 10 -15 meetri kõrguse võrkaia virutasin.

                                Väravas tehtud vigureid ma siinkohal välja ei hakka tooma - jalgevahelt, kätevahelt, ülevalt ja alt ... Ma olen väga kogenud eksija
                                League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X