320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

megaeksimus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Replying to Topic \'megaeksimus\'

    Njahh, aga ma tegin v2ravas t2na Maik Taylorit. Tuli suhtkoht tugev l88k, aga suhteliselt keskele. Noh, hakkan siis kergelt paremale hyppama ja j2rsku n2taki... kylili maas. Vihmam2rjal platsil ei osutunud putsade haakuvus piisavaks. Vist ei pea lisama, kuhu pall j6udis ja kes m2ngu v6itis.
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

    Kommentaar


      #62
      Replying to Topic \'megaeksimus\'

      Originally posted by Jaan


      Njahh, aga ma tegin v2ravas t2na Maik Taylorit. Tuli suhtkoht tugev l88k, aga suhteliselt keskele. Noh, hakkan siis kergelt paremale hyppama ja j2rsku n2taki... kylili maas. Vihmam2rjal platsil ei osutunud putsade haakuvus piisavaks. Vist ei pea lisama, kuhu pall j6udis ja kes m2ngu v6itis.
      Mõte on rääkida oma igapäevasest argipäevast, aru ma ei mõista!

      Üks EÜS\'i vend mainis veel üks päev sinu kohta huvitavalt - N.N., täiesti mõttetu mees väljakul (mängus Ugalaga)

      Kommentaar


        #63
        Replying to Topic \'megaeksimus\'

        ma olen kohutavalt koba, nii koba et mind ei panda kunagi väljakule. küll aga oli mingi lambi turniir ja üks sai vigastada, pandi mind väljakule. ründesse, kuna seal keeran sitta vähem. olime 3:0 taga ja võitsime 5:3. mina lõin 4 väravat. see pole küll eksimus, aga minu jaoks oli see suurpäev. meetri pealt mööda löödud ikka sadu kordi, jalga pole liikuvale pallile ette saanud sadu kordi.

        küll aga olen näinud väga huvitavat situatsiooni. oli mäng. mingi lambikas. tuli karistuslöök. noh, mehed pandi siis müüri, aga üks tont, kes oli eelmises olukorras munadesse saanud, ei tahtnud müüris olla, aga ta pidi ja tema loll otsustas siis seljaga löögi poole olla. kohtunik vilistas ja vend tulistas, pall aga põrkas vastu posti ja sealt otse tüübile munadesse. hiljem lubas kõik maha lüüa. parimat asja pole mina oma elus näinud.
        Jalgpallifänniks ei saada

        Kommentaar


          #64
          Replying to Topic \'megaeksimus\'

          see munade vend on mingi idikas??

          Kommentaar


            #65
            Replying to Topic \'megaeksimus\'

            Originally posted by Henri19


            ma olen kohutavalt koba, nii koba et mind ei panda kunagi väljakule. küll aga oli mingi lambi turniir ja üks sai vigastada, pandi mind väljakule. ründesse, kuna seal keeran sitta vähem. olime 3:0 taga ja võitsime 5:3. mina lõin 4 väravat. see pole küll eksimus, aga minu jaoks oli see suurpäev. meetri pealt mööda löödud ikka sadu kordi, jalga pole liikuvale pallile ette saanud sadu kordi.

            küll aga olen näinud väga huvitavat situatsiooni. oli mäng. mingi lambikas. tuli karistuslöök. noh, mehed pandi siis müüri, aga üks tont, kes oli eelmises olukorras munadesse saanud, ei tahtnud müüris olla, aga ta pidi ja tema loll otsustas siis seljaga löögi poole olla. kohtunik vilistas ja vend tulistas, pall aga põrkas vastu posti ja sealt otse tüübile munadesse. hiljem lubas kõik maha lüüa. parimat asja pole mina oma elus näinud.
            Ära valeta mees, see munade värk on ühest reklaamist üks-ühele maha kirjutatud.
            \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

            Kommentaar


              #66
              Replying to Topic \'megaeksimus\'

              reklaam??? ei, selles sa eksid, võib-olla on tõesti mõni selline reklaam olemas, aga see on puhta tõsi. loomulikult see laks mis ta sai, ei olnud tugev, kuid naljakas ikkagi.
              Jalgpallifänniks ei saada

              Kommentaar


                #67
                Replying to Topic \'megaeksimus\'

                Jutustaks endaga esmaspäeval juhtunud loo. Algas asi sellest, kui minu meeskonna ründaja jäi vastasmeeskonna väravavahiga 1:1 olukorda. Väravavaht jõudis pallini ennem, kui ründaja ning lõi palli suvalt ette. Tema mõte ebaõnnestus kuna umbes 20 meetrit väravast sain palli mina (Robinho:P ) Minu aju hakkas enne palli minuni jõudmist kohe tööle ning meelde tuli nädalavahetusel Prantsusmaa liigas nähtu, kus Cisse lõi platsi keskelt kuskilt kaarpalli väravasse olukorras, kus väravavaht oli väravast lootusetult väljas. Sama olukord ka minul siis. Tuli pall siis minuni ning esimesest puutest lõin ma kohe siseküljega värava poole palli. Alguses vaatasin, et lootusetult üle läheb mu löök, kuid siis hakkas pall langema. Langes, langes ja siis potsatas vastu posti. Ma olin pühaviha täis, sest esimest korda elus oleksin ma löönud värava, mida oleks hea pärast meenutada.
                Aga tegijatel juhtub ning järgmine kord löön ära sealt kohalt.

                Mainiks veel vaikselt ära, et tolles mängus lõin ma 2 väravat ning andsin ühe väravasöödu. Veel vaiksemalt mainiks ära, et mängu tase oli gümnaasiumi kehalise kasvatuse tunni oma.

                Kommentaar


                  #68
                  Replying to Topic \'megaeksimus\'

                  nii räägin ka siis mis täna juhtus kui ma ei suutnud 4 meetri palt palli tühja väravasse suunata
                  lihtsalt põhjusel et pa lõin palli põlvega mäng toimus Nimeta vastu
                  karm värk on see jalgpall

                  ja ega see elu ka parem pole

                  Kommentaar


                    #69
                    Replying to Topic \'megaeksimus\'

                    räägiksin siis mis meil t\'na juhtus.koolis keka tunnis nimelt.mängisime meist aasta vanemate poistega.meie üllatuseks lõime kohe lagul värava mida juhtub harvs
                    siis tuli meil ridamisi võimalusi.no sitaks lihtsalt! meie omad pääsesid mitu korda 3-1 väravavahiga.mõnel mehel oli oma 8-9 võimalust vähemalt.täitsa purkis mäng õesõnaga.lõpetuseks lõid nad veel 2 väravat meile.niiet kaotasime:P
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      #70
                      Replying to Topic \'megaeksimus\'

                      Üks tobedamaid väravaid (väravavahi eksimust) mida ma olen näinud juhtus neli aastat tagasi liigamängus kui vastase ründaja lõi palli niimoodi, et see põrkas ühest postist teise ja sealt tagasi väljakule... ja kõik vastased tõstsid käed taeva poole ja kukkusid üksteist õnnitlema ja juubeldama (aga kohtunik ei reageerinud absol.) ja meie noouke väravavaht läks sellest nii närvi , et tormas kohtuniku juurde seletama , et pall ikka ei olnud sees ( ei ületanud väravajoont) ja niikaua kui ta seal seletas (abiks olid jooksnud ka paar kaitsjat) tuli rahulikult üks vastane kes virutas palli (millele keegi tähelepanu ei pööranud ja mis värava ees vedeles) väravasse. Siis võttis kohtunik vile , vilistas ja näitas keskjoone suunas.Ongi kõik Ja nii me selle mängu kaotasime...
                      299195

                      Kommentaar


                        #71
                        Replying to Topic \'megaeksimus\'

                        Originally posted by kaala


                        räägiksin siis mis meil t\'na juhtus.koolis keka tunnis nimelt.mängisime meist aasta vanemate poistega.meie üllatuseks lõime kohe lagul värava mida juhtub harvs
                        siis tuli meil ridamisi võimalusi.no sitaks lihtsalt! meie omad pääsesid mitu korda 3-1 väravavahiga.mõnel mehel oli oma 8-9 võimalust vähemalt.täitsa purkis mäng õesõnaga.lõpetuseks lõid nad veel 2 väravat meile.niiet kaotasime:P
                        Kirjeldus kõlab täpselt nagu Liverpool - Arsenal laupäeval.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          #72
                          Replying to Topic \'megaeksimus\'

                          Originally posted by mcnamara


                          Originally posted by kaala


                          räägiksin siis mis meil t\'na juhtus.koolis keka tunnis nimelt.mängisime meist aasta vanemate poistega.meie üllatuseks lõime kohe lagul värava mida juhtub harvs
                          siis tuli meil ridamisi võimalusi.no sitaks lihtsalt! meie omad pääsesid mitu korda 3-1 väravavahiga.mõnel mehel oli oma 8-9 võimalust vähemalt.täitsa purkis mäng õesõnaga.lõpetuseks lõid nad veel 2 väravat meile.niiet kaotasime:P
                          Kirjeldus kõlab täpselt nagu Liverpool - Arsenal laupäeval.
                          kõlab või? no tore .värk oli veel sihuke, et esimene värav mis meile lõõdi oli ka täielikult vv süü.me mängisime poole väljaku peal ning vastase vv lõi palli suure kaarega meie värava suunas.pall põrkas maha ja......meie vv vaatas et pall tuleb rahulikult talle sülle.kuid jällegi tema imestuseks õnnestus tal see pall kuidagi sisse ajada.koperdas kuidagi
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            #73
                            Replying to Topic \'megaeksimus\'

                            Originally posted by mcnamara


                            Originally posted by kaala


                            räägiksin siis mis meil t\'na juhtus.koolis keka tunnis nimelt.mängisime meist aasta vanemate poistega.meie üllatuseks lõime kohe lagul värava mida juhtub harvs
                            siis tuli meil ridamisi võimalusi.no sitaks lihtsalt! meie omad pääsesid mitu korda 3-1 väravavahiga.mõnel mehel oli oma 8-9 võimalust vähemalt.täitsa purkis mäng õesõnaga.lõpetuseks lõid nad veel 2 väravat meile.niiet kaotasime:P
                            Kirjeldus kõlab täpselt nagu Liverpool - Arsenal laupäeval.
                            Millisel laupäeval?

                            Ah, savi. Ma niikuinii lühinägelik, ei peagi kõiki neid väravavõimalusi märkama
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              #74
                              Replying to Topic \'megaeksimus\'

                              Originally posted by INCE


                              Üks tobedamaid väravaid (väravavahi eksimust) mida ma olen näinud juhtus neli aastat tagasi liigamängus kui vastase ründaja lõi palli niimoodi, et see põrkas ühest postist teise ja sealt tagasi väljakule... ja kõik vastased tõstsid käed taeva poole ja kukkusid üksteist õnnitlema ja juubeldama (aga kohtunik ei reageerinud absol.) ja meie noouke väravavaht läks sellest nii närvi , et tormas kohtuniku juurde seletama , et pall ikka ei olnud sees ( ei ületanud väravajoont) ja niikaua kui ta seal seletas (abiks olid jooksnud ka paar kaitsjat) tuli rahulikult üks vastane kes virutas palli (millele keegi tähelepanu ei pööranud ja mis värava ees vedeles) väravasse. Siis võttis kohtunik vile , vilistas ja näitas keskjoone suunas.Ongi kõik Ja nii me selle mängu kaotasime...
                              see oli hea!
                              \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                              Kommentaar


                                #75
                                Replying to Topic \'megaeksimus\'

                                kuna mul juhtub igas mängus 100000 eksimust, siis räägin kõige uuemast, nimelt tänasest.
                                niisiis, olime 1-2 taga ja oli meie rünnak, võistkonna kaaslane andis mulle väga täpse söödu värava ette, et jalg ette sirutada ja sisse lükata, mina muidugi tõstsin jala üles ja pall läks värava eest läbi, peale seda kukkusin ma poriloiku.
                                tell your mother, we are hooligans!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X