320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

megaeksimus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Replying to Topic \'megaeksimus\'

    Originally posted by saar


    Originally posted by dimaggio


    Eelmine aasta juhtus üks kurioosne olukord, kus minu enda meeskonnakaaslasel oli võimalus väravale peale lüüa(mida ta ka tegi), meie meeskonna õnnetuseks olin mina jooksnud väravajoonele, pall vivises väravavahist mööda, otse mulle vastu puusa ja sealt edasi üle otsajoone. St. jäin värava ees omaenda tiimikaaslase pallile ette.

    Teises apsus pole mina osaline, küll meie väravavaht, kes lasi veereva ja väga nõrga palli otse nurgalöögist väravasse. Huvitav on asja juures see, esimeses postis ei olnud meie mehi, kes oleks tema vaatevälja seganud.
    nurgalöögist löödud värav ei loe.
    uskumaytu mees oled saar.. loeb ja kuidas veel..

    Kommentaar


      #92
      Replying to Topic \'megaeksimus\'

      Positiivne, mees vaatas eelnevaid postitusi :P
      sigpic

      Kommentaar


        #93
        Replying to Topic \'megaeksimus\'

        ma mõtlesin et otse nurgalöögist värav ei loe.

        Kommentaar


          #94
          Replying to Topic \'megaeksimus\'

          Originally posted by saar


          ma mõtlesin et otse nurgalöögist värav ei loe.
          otse audiviskest tulnud värav ei loe näiteks. aga nurgalöögist on pidevalt kolle kõmmutet.

          Kommentaar


            #95
            Replying to Topic \'megaeksimus\'

            Originally posted by dannar
            otse audiviskest tulnud värav ei loe näiteks. aga nurgalöögist on pidevalt kolle kõmmutet.
            mellbergi omavärav kunagises birminghami derby\'s näiteks luges ...

            Kommentaar


              #96
              Replying to Topic \'megaeksimus\'

              Originally posted by SleepWalking


              Originally posted by dannar
              otse audiviskest tulnud värav ei loe näiteks. aga nurgalöögist on pidevalt kolle kõmmutet.
              mellbergi omavärav kunagises birminghami derby\'s näiteks luges ...
              seal vaieldigi selle üle, et kohtunik arvas, et väravavaht puutus palli.

              Kommentaar


                #97
                Replying to Topic \'megaeksimus\'

                Originally posted by saar


                ma mõtlesin et otse nurgalöögist värav ei loe.
                T6esti saar sa oled 70 postitust saanud lollide komentaaride eest v6i siis teiste s6nu korrates ........... palun sind ma tulen soccerneti vaatan mis on huvitavat ja mis yldse uudist ja siis sina siin oma lolli jutuga ja 3 s6naliste komentaaridega ajad mind nii marru


                742617000027
                (sic)
                (515)
                MAGGOT

                Kommentaar


                  #98
                  Replying to Topic \'megaeksimus\'

                  mul on ka üks spordialane \"megaeksimus\". see küll ei ole jalgpallist vaid korvpallist. nimelt hakkasin ma ükskord purjus peaga korvpalli mängima. aga jah alkohol oli teinud oma töö ja ma suutsin komistada oma jalgade otsa ning näoga vastu asfaldit lennata. näol on sellest siiamaani väikesed armid.
                  sellest ka moraal: (kange) alkohol ja sport ei sobi kokku...

                  Kommentaar


                    #99
                    Replying to Topic \'megaeksimus\'

                    Saar kas sa kunagi m6nele avatarile \"truuks\" ka j22d we?!?!Sa vahetad seda sama tihti kui oma sokke we?
                    742617000027
                    (sic)
                    (515)
                    MAGGOT

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'megaeksimus\'

                      Kõige parem värav on selline olnud.....kaitsemängija lööb oma väljakupoolelt palli täiega minema ja pall põrkab vastase värava ees ja otse väravavahist üle!!!!!
                      Sae pekki!!!

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'megaeksimus\'

                        Minu üks jube eksimus oli yleeile ehk siis esmaspäeval...olid sis c2 vanuseklassi meistrivõistlused ja meil oli emmastes mäng...(muidugi plats jättis ka soovida) aga oli nii et ma olin väravas ja oma mees söödab kuskil 16 peale tagasi mul jooksid ryndajad peale ja ma akkan seal sis kiiresti seda palli ära lööma ja nii õnnetult et otse minu ees põrkab pall paremale ja ma lõin pallist mööda, aga õnneks väravat ei tulnud kuna meie kaitsja jõudis õigel ajal kohale...yks on veel..ma käisin vict mingi esimest aastat jalkatrennis noh ja trennis mängisime ja sis (ma olin ryndes) pall tuleb tyhja peale mai tia kas seal vict 20cm oli väravani..igatahes ma sutsin palli nii õnnetult tabada et see põrkas posti ja lendas välja..

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'megaeksimus\'

                          seda peab päris hästi oskama
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar

                          Working...
                          X