320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rommi118 Vaata postitust
    Kui mängu mängin siis mõne aja pärast tuleb error ja siis tuleb kaust nimega crash dumps. Milles võib probleem olla.
    siit saad abi
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Owned

      Kommentaar


        kuidas training käib. kuidas igale mehele saab erinevat treeningut teha. ja kust saab seda vaadata kas trainingust oli ka kasu.

        Kommentaar


          Mida parem youth facilites seda rohkem noori ühe lennuga tuleb?

          Kommentaar


            minu arvates mitte. ikka suurem võimalus mõni andekas vend saada.

            Kommentaar


              Üritasin otsida igaltpoolt fmi lehtedelt, aga ei leidnud vastust, et mu klubil on Wage Budget 1,2m millest kasutuses on 500K per week ning kui tahan Messile lepingut pakkuda, siis ta nõuab 230k per week, aga ma saan pakkuda ainult 71k per week, et äkki keegi oskab kiiresti öelda milles võib viga olla või kuidas saan suuremal määral wage budgetit kasutada? Contractis on ilusti Key Player! Ette tänades Nasfal!

              Kommentaar


                Seal lisade all pane "wage after reaching bla-bla games". Seal suureneb ka palk mõnusalt. Pane kõiksugu boonuseid ka. Youth facilities peaks olema noorte treeningtingimused. youth recruitment vms peaks näitama seda, kui head noored sulle tulevad
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  No aga põhipalk jääb ikka 71k per/week selle wage after reaching klauseliga ma suurendan seda ainult 80k peale Kontrollisin just uuesti üle vaba wage budgetit on üle 700k aga saan sellest pmst kasutada ainult 10%, kas mingi mängu viga siis?

                  Kommentaar


                    Kõigile teadmiseks, siis et kellel sama probleem Kuna ma müüsin kõik kõrgepalgalised maha ning kõrgeim palk oli 68k/per week siis ma ei saagi ühele mängijale nii suurt palka pakkuda vaid pean keskmist palka tõstma ning kui keskmine palk tõuseb saan ka ühele mängijale eraldi kõrgemat palka pakkuda.

                    Kommentaar


                      uues mängus võiks olla võimalus omanikud perse saata kui parimad mängijad mingi debiilse summa eest maha müüakse.

                      Kommentaar


                        Mina lahendan seda tavaliselt nii, et panen "reject all offers..." Sinna topin mingi hea summa, alla mida kõik pakkumised "rejectitakse".
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          No aga põhipalk jääb ikka 71k per/week selle wage after reaching klauseliga ma suurendan seda ainult 80k peale Kontrollisin just uuesti üle vaba wage budgetit on üle 700k aga saan sellest pmst kasutada ainult 10%, kas mingi mängu viga siis?
                          Asi on klubis kinni. Klubi juhatus ei luba rohkem palka per/week anda, kui ette antud summa.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                            Mina lahendan seda tavaliselt nii, et panen "reject all offers..." Sinna topin mingi hea summa, alla mida kõik pakkumised "rejectitakse".
                            ok, proovin.

                            Kommentaar


                              Lõpetasin League1 võiduga. Arvasin, et lõpp läheb käest, kuid võrreldes eelmise hooajaga suutsin 6 võitu lõpus võtta.



                              Peale tippründaja Jamil Adami müümist ei uskunud, et leian kedagi head. Leidsin sobivaks ostuks Hannes Anieri, ei pidanud pettuma. Vaatamata sellele, et oli vigastusega ligemale 2 kuud audis, lõi ikkagi üle kahekümne värava. Selline nägi mu meeskond välja:



                              Igatahes on eesmärk püsima jääda divaris. Järgnevad hooajad püüan promotioni saada. Peale liiga võitu tuli pakkumisi hulgi. Pakkus lepingut Venemaa esiliiga võitja, siis sealt ka mingi keskmik veel. Leagu 1 pakkus Millwall ning Championshipist välja kukkunud Crystal Palace. Keeldusin viisakalt, kuna Cheltenhamiga plaanid Premieri tõusta. Nüüd vaja vähekene tugevdada meeskonda, eelkõige tahaks tuua tasemel vasakkaitset.

                              Anier valiti ka League 1 parimaks mängijaks ning aasta tiimi sai ka. Mulle anti parima manageri tiitel.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                nonii. olen jõudnud stoke save'ga 2017 aastasse. just lõppes 15. veebruar ja mäng barcaga meistrite liiga playoffi esimeses ringis. üllatus üllatus, kuid mäng (võõrsil) lõppes taaskord viigiga. barcaga siis 3 mängu mänginud ja kõik lõppenud viigiga (samas eelmised kaks(meistrite liiga finaal pennudega pähe ja euroopa supperkarikas ka pennudega pähe saanud)). Tõin enda võistkonda talvel citys reservis istuva Zakaria Labyad'i 3,4m eest ningi sain ka rotatsiooniks supper mängija verratti kõigest 2,4 milliga. Samas tegin ka suurima ostu enda mängu ajaloos. Wonderkid Choquito, kellest saab kindlasti maailma staar. maksin tema eest siis 35,5m. Samas raha on veel piisavalt, ja sellega probleeme pole.



                                Liigas olen liider, ning üritan kaitsta enda tiitlit.



                                Lõpuks on tõusnud hoogu Carlos Fierro. hetkel 24 väravat, kuid ehk selle kohta hooaja lõpus. Enamik noormängijad olen saatnud laenule. Nii liiga rivaalidele kui ka teistesse liigadesse. Kuigi kooseis on endiselt siganoor. Vanim mängija on Shawcross, kes on 29 aastane ning klubi täielik legend. Kõik enda staarid olen suutnud võistkonna juures hoida ning keegi pole ka vingunud vähesemängu aja tõttu või sooviga, minna suuremasse klubisse.

                                Liiga Cupis jõudsin taaskord finaali. Vastaseks West Ham. Ehk õnnestub kolmas kord järjest see tõhine karikas ära võtta. Meistrite liigas siis naug mainitud, esimene vastane Barca (nad jäid alagrupis teiseks) ning kui sealt saan edasi on kõik võimalik.

                                Paugutan siis edasi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X