320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kurat, innustate mind ka Fm taasavama ja mõne madalama liiga satsiga proovima.

    Kommentaar


      Mul madalamates liigades juhtub see, et algus läheb superhästi ja siis hakkab kaotus kaotuse järel tulema kuni sack ei tea millest see tuleneb

      Kommentaar


        Vali lihtsamad eesmärgid hooaja alguses ja sellest tulenevalt ka tagasihoidlikum rahakott.
        Mida madalam on latt, seda lihtsam on seda omanike ees ületada.
        Eks sellist kaotuste jada on vahel raske murda tõesti, kuna kaotused ju langetavad tiimi moraali, mis paneb nad veel kehvemini mängima.
        Aga korrektse, toetava riietusruumi jutuga on seda võimalik pehmendada päris kenasti.

        Kommentaar


          Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
          Vali lihtsamad eesmärgid hooaja alguses ja sellest tulenevalt ka tagasihoidlikum rahakott.
          Mida madalam on latt, seda lihtsam on seda omanike ees ületada.
          Eks sellist kaotuste jada on vahel raske murda tõesti, kuna kaotused ju langetavad tiimi moraali, mis paneb nad veel kehvemini mängima.
          Aga korrektse, toetava riietusruumi jutuga on seda võimalik pehmendada päris kenasti.
          Kui moraal nii madal, et õnnestub meeskonna koosolek teha, siis seal saab moraali alati korda.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Liiga tihti lastakse lüüa omale värav, just pärast seda, kui oleme ise juhtima läinud. Mida teha? Ja olen kõik variandid läbi proovinud, ikka lööb vv suht tihti palli pikalt ette. Pärast mida enamjaolt kaotatakse pall.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Sain kolmanda meeskonnana promotioni premmi! Praegu on see saavutus võrreldav sellega, kui tõusin Leedsiga kunagi (FM2008 vms) league1 Premmi ning võitsin seal oma viis aastat järjest vist Igaljuhul ei ootanud seda. Hooaja algus oli eriti nõme, kus tuli võtta vastu kaotusi (mulle löödi paljudes mängudes 5+ väravat). Lastud väravate arv oli jus selle pärast suur. Ülemineku mängude play-offis võitsin Norwich'i kahe mängu kokkuvõttes 3-2. Finaalis vaatamata Wigani domineerimisele tuli 1-0 võit.



              Lisaks Hullile kukkusid ka Scunthorpe ja Portsmouth.
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Räägin siis lõpuks ka oma Saksamaa karjäärist kuna tänu teie õpetustele sain ka mudaaugus lõpuks läbi-lüüa.

                Hooaja alguses oli mu Transfer ja Wage Budget 0 ning 3 kõige suurema palgalist mängijad saatsin minema, kuid sellel polnud eriti mõttet kuna Klubi kahandas selle arvelt mu Wage Budgetit ikkagi mõnusalt nii, et otsustasin Squadi jätta selliseks nagu ta on.

                Töötasin taktika kallal vastavalt vastastele ning Hooaja Algus polnud just kõige parem, siis tuli 15 mänguline võiduperiood, siis läks jälle viikide-kaotuste-võitude pudruks ja lõpus tuli otsustav võiduseeria millega suutsin läbi sita ka ime korda viia

                2012-08-27_00001.jpg

                Kuna Meedia ennustas 12 kohta, klubi ise lootis Safe-Mid table Finishid, siis nüüd on nad must surmani vaimustatud Töökoha kindlus tõusis mu rekordtasemele 79%

                Samas nüüd olen Second Divisionis ning praegune Squad on väga sitt võrreldes Second Divisioni viimaste meeskondadega

                2012-08-27_00002.jpg

                Mu hetkene Wage Budget on 69k/pw ning loodan, et klubi tõstab selle 80k p/w, siis peaks vist kõik mängijad nahhui saatma (terve tiimi) ja 100% uued free agendid tooma, kuid ei tea kas leian neid piisavalt. Samuti on küsimus selles, et ma ei tea Second Divisioni reegleid ning äkki peab kooseisus olema nt 4 minu klubi kasvandiku vms siis oleks jama majas. Et äkki keegi oskab veel paari lausega nõu anda kuna ei tahaks mängu perse ka keerata.

                Kommentaar


                  Kuradi klubi juhatus noh, Wage Budget kukkus 62k peale ning Transfer jäi ikka 0 Kuid jätsin ainult 4 mängijat kelle palga ja kvalikteedi suhe oli hea ning nüüd on kõik ostud tehtud ja kooseis järgnevaks hooajaks on selline

                  2012-08-27_00003.jpg

                  Rünne jäi natukene nadiks aga loodan, et see Türklane veab välja

                  Klubi väärtus oli mängu alustades 1.2M nüüd on 2.1M nii, et asi edeneb igas mõttes Board loodan, et hoiaksin relegatsioonist eemale ise tahaks jõuda top10, et siis paremaid mängijaid endale meelitada kellega First Divisioni sisse murde

                  Kommentaar


                    Kui sa saadad kõik meeskonna minema ning tood uue sisse, siis algus läheb ikka mõnuga metsa, kuna kokkumängu pole. Loe, mis reeglid näitavad, seal kus league table ning edasi kuskilt rules. Ja usun, et enamus mängijaid saavutavad normaalse taseme, et saad neid julgelt kasutada. Mis rahaühik sul mängus, euro? Minu Cheltenhamil on wage budget kuskil 60k ringis ning olen divari. Päris rikas klubi sul, kui seda arvestada
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                      Kui sa saadad kõik meeskonna minema ning tood uue sisse, siis algus läheb ikka mõnuga metsa, kuna kokkumängu pole. Loe, mis reeglid näitavad, seal kus league table ning edasi kuskilt rules. Ja usun, et enamus mängijaid saavutavad normaalse taseme, et saad neid julgelt kasutada. Mis rahaühik sul mängus, euro? Minu Cheltenhamil on wage budget kuskil 60k ringis ning olen divari. Päris rikas klubi sul, kui seda arvestada
                      Euro ikka, aga mu Staadion 4000-5000 ning nüüd Second Divisionis on see alles 100% väljamüüdud, kuid ikkagi tulud ei kata absoluutselt kulusid ja majandus on räigelt miinuses. Mis valemiga sa saad 60k wage budgediga Premmis hakkama? Mingi valemiga ei saa sa ju mehi kes Premieri taseme välja veaksid?

                      Kommentaar


                        Ma pole veel Premieris mänginud, nüüd tuleb esimene hooaeg. Kindlasti tõuseb see budget, kuid mitte oluliselt. Mul praegugi paljud mängijad, kellega League 1 kinni panin. Meeste tase tõuseb kuigivõrd, kui saad kõrgemas liigas mängida. Soovitaks omanikele peale käia, et uuendaks youth ja training facilitiest. Mul ka käive vähekene miinuses, kuid see tingitud staadioni suurusest, mis on 7133 ning omanikud ei taha suurendada. Ehk premmi jaoks laiendavad seda või ehitavad uue, kus vähemalt 15 tuhat kohta rohkem.
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Nu krt Barca-ga käimas hooaeg 16/17 ning messi leping lõppeb pärast seda hooaega , tahaks pakkuda uut lepingut aga messi ise tahab saada 325k palka , aga saan pakkuda 240 aint . wage budgetit on mingi 1,5 milli üle , abi ?

                          Kommentaar


                            Tõmba transfer budget peaaegu nulli ja ehk tõuseb maks pakutav palk. Samamoodi võib sellega tõusta sign on fee. Võid proovida ka boardilt kas lisa transfer budgetit või lisa wage budgetit küsida.
                            Võid proovida ka muud parameetrid põhja panna kui selle palgani ei küündi mis ta tahab (esialgu sign on fee). Siis Wage after 10 games ntks lisa klausliks, ja yearly wage rise.

                            Ja kui muudmoodi ei saa siis pead kellegi maha müüma et palgaks raha juurde hankida.

                            Kommentaar


                              Panin wage budgeti 5,5 milli peale (ST et üle jääb umbes 2,5-3 m ) alles siis sain pakkuda .

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zelee Vaata postitust
                                Kurat, innustate mind ka Fm taasavama ja mõne madalama liiga satsiga proovima.
                                +1
                                111111

                                Kommentaar

                                Working...
                                X